Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#201 Share kubus

kubus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 20:51

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja na lekcjach zucam pocierkami
Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 21:34
  •  

#202 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 20:53

Wasze uwagi i przekręty w szkole my dzisiaj sora od angola zjechaliśmy równo...ja mam spoko przeryp...powiedział ze wypowiedzieliśmy sobie wojne w nim

#203 Share Krzysiek360

Krzysiek360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 21:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas na lekcji polskiego podczas wystawiania ocen na koniec semestru profesorka powiedziała koledze że ma wielką pałe, na co cała klasa w brecht, i wtedy zorientowała się co powiedziała. Puźniej na korytarzu dostaliśmy od niej ochrzan że nie życzy sobie takich uwag na jej temat (oczywiście wiadomo jakich)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#204 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 00:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja w pierwszej klasie technikum miałem rysunek techniczny. Co jakiś czas trzeba było samodzielnie zrobić jakiś rys. na A4. Kumpel zrobił drugiemu kumplowi ale nauczyciel sie skapnoł i powiedział tak "no Kamil chciałeś zrobić Maćkowi dobrze" wszystkim od razu skojarzyło się jednoznacznie.

Mojej klasie bardzo dobrze wychodzi zbaczanie z tematu lekcji na tematy dziewczyn albo sexu.

Raz na lekcję polskiego kumpel przyniósł świńską nogę, włożyliśmy ją jednemu do plecaka, gdy ten zajrzał do torby wyją tą nogę i wywalił na środek klasy.

#205 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 14:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole To u mnie jest tak samo ;]
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#206 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 20:31

Wczoraj w budzie była "andzrejkowa dyska" no i skończyła się w sposób taki że była krótsza o 1h, 16 osób (z mojej klasy, która liczy 23 osoby, wszystkich nie było, ale tylko 2 czy 3 osoby były trzeźwe) spisała policja za picie alkoholu, dyrektorka dzisaj rano straszyła sądem (chociaż i tak doszło do porozumienia).
Nie znam szczegółów bo mnie tam nie było i nie uczestniczyłem w tym...
No a stało się to tak że jeden z kumpli nie mógł trafić do WC, a potem zwymiotował...

U mnie było tak samo rok temu tylko nie było policji ale mieli nieodpowiednie zachowanie. Przez czały rok na lekcji wychowawczej facetka mówiła o piciu alkocholu i te sprawy.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#207 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 08 grudzień 2007 - 22:13

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja kiedyś z kumplem w gimnazjum urwałem klamke od dzwi, a jeszcze dyrka z gury złaziła i kazała nam pójść do wychowawczyni i każdy z swoją klamko poleciał do niej. ale kumpel to tak sie zaperł jak ciągnoł normalnie sie nogami tak zaperł o te dzwi ze jak sie urwała to polecił tak ładnie na plecy z jkieś 3metry, a ja podrugiej stronie sie zostałem z klamko. to były czsy. ^^ :rolleyes: ;)
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#208 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 09 grudzień 2007 - 11:34

Wasze uwagi i przekręty w szkole Unas nauczyciele wysyłają uczni z czajnikiem po wode, zawsze jak komuś da to kilka osób idzie i tam nachara pożniej doleją wody i zamieszają a jak oddajemy nauczycielowi to on zawsze mówi "nie naplułeś tam??" wszyscy się śmieją i mówią że nie, a oni to piją.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#209 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 27 grudzień 2007 - 17:18

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie w podstawówce kolega złamał palec na histori.

#210 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 27 grudzień 2007 - 17:44

U mnie w podstawówce kolega złamał palec na histori.

LoL mi kolega wybił 3 palce piłką ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 29 grudzień 2007 - 21:05

Wasze uwagi i przekręty w szkole Cytuję uwagę napisaną przez nauczyciela dla mojego kolegi: "Uczeń K. biega po klasie niczym indianin, a co gorsza nawołuje innych do niecodziennych obrzedów rodem z Indiańskich plemion. Konieczna konsultacja psychiatryczna."

Pozdrawiam ----> krolikNH

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#212 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 14:45

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja jak gramy w siatkę to z zagrywki zawsze w któregoś sora, a oni nic tylko się zasłaniają.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#213 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 14:58

Unas nauczyciele wysyłają uczni z czajnikiem po wode, zawsze jak komuś da to kilka osób idzie i tam nachara pożniej doleją wody i zamieszają a jak oddajemy nauczycielowi to on zawsze mówi "nie naplułeś tam??" wszyscy się śmieją i mówią że nie, a oni to piją.

u nas brat jednego gościa chodził do szkoły do "garów" (gastronomika) to tam na praktykach jak gotowli np. zupe pluli do garczków.

#214 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:08

Wasze uwagi i przekręty w szkole mój kumpel tez chodził do gastronomika.tam sie nic nie marnowało.jak raz wode z klusek wylewał i niechcący kluski tez wylądowały w zlewie to łyżka i z powrotem do gara. niby może i śmieszne ale pomyślcie sobie że idziecie do jakiejś restauracji a tam wam lekko przydepniętego schabowego dają czy cos w tym rodzaju :rolleyes:

#215 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:10

Wasze uwagi i przekręty w szkole My sie tera uspokoiliśmy bo dyrektorka nam powiedziała, że już nigdzie nie wyjdziemy ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#216 Share witek0792

witek0792

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:35

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja to jestem w miarę spokojny ale mój znajomy na lekcji odpalił fajkę wodną :rolleyes: :rolleyes:

innym razem powiedział do kumpla przy nauczycielu , '' dobra idziem stąd bo h***m śmierdzi'' :( :(

drugi kumpel zrobił sobie ognisko w klasie przy nauczycielu, a ten nawet się nie skapnął :(

#217 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:35

Wasze uwagi i przekręty w szkole Jak moj brat chodził do gimnazjum to były jaja.W kiblu puszczali petardy,wyłączali prąd w całej szkołe,dyrek przyszedł i zamknął ich na cały dzień w klasie.Nawet podpalili kontener ze śmieciami.Chłopaki z jego klasy przed klasówka włożyli kartke papieru do dziurki od klucza w dzwiach do klasy dyrektor wyjął papier pęsetką i chciał go zawieść na policje żeby zdjeli odciski palców.Taki chłopak nie wiedział że są kamery na zewnątrz a obok kamery stał kosz na śmieci,a on tam sikał dyrektor wziął go do siebie i pokazał mu ten film :rolleyes:

#218 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 20:49

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas na początku roku 2 kolesie zamienili drzwi zewnętrzne od toalet damskiej i męskiej wyobraźcie sobie jaka była reakcja pierwszoklasistów :( :rolleyes: :( :( :rolleyes: :(

#219 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 06 styczeń 2008 - 21:22

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas chłopak schował się do szafy w klasie i jak nauczycielka wchodziła to on wyskoczył, a ona mało zawału nie dostała. :rolleyes:

A raz jeden podpalił drugiemu włosy na nogach, to taki smród był, że wszyscy z klasy wyszli bo tak capiło :rolleyes:
Jeśli nie chcecie siedzieć na lekcji to tak zróbcie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 22:04

Wasze uwagi i przekręty w szkole a u mojego bata w gim weszła moda na śruby i nakrętki -nudziło im sie na lekcjach to sobie kręcili (a ze taka mała agroma po sąsiedzku ze szkołą to luzik :( ) poleciał tam któryś kupił trochę śrub chyba szesnastek (w kazdym bądź razie na 22mm klucz) no i moj bracholek by byc oryginalny wziął z domu srube i nakrętkę 24mm (na 36mm klucz :( ) no i byl szpaner bo większej nie mogli kupic :rolleyes: -ale juz im sie znudziło
:rolleyes:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047