Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:28

Wasze uwagi i przekręty w szkole My dzisiaj siedzimy w szkole na schodach i wychodzi z klasy taka stara nauczycielka i moj kumpel zaczyna ryczec na cala szkole i gosciówa podchodzi i zaczyna robic kazanie po 5 min kazania poszla a kumpel zaczyna znowu ryczec ona przychodzi ktora jestescie klasa ??a my do niej 1A (a tak naserio to 3A ) a ona do nas : klasa pani Przy******?? a my do niej NIEWIEMY ona znowu zaczyna robic kazanie i kumpel mowi 3A a ona NIE KLAMCIE NAUCZYCIELI !! ja to zglosze waszej wychowawczyni . Poszla 2 m dalej a ja do kumpla : masz zadanie z Polskiego ?? a ona do mnie ja to wszystko slyszalam chcesz w dziub ?? cala wasza paczka ma nagany i bedziecie miec naganne zachowania :) :)

Napiszcie swoje smieszne akcje ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 03:52
  •  

#2 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:30

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja to się boję pisać, bo gdyby przypadkiem Giertych na urząd powrócił to cofnął by mi maturę ;)

#3 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:31

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja jak chodzilem do gimnazjum to zdetonowalem na korytarzu duza paczke po chipsach, nauzyciel od W-f malo glowa dziury w suficie nie zrobil ;) :)

Honda - The Power of Dreams :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:34

Wasze uwagi i przekręty w szkole ach za dużo tego żeby o tym pisać ;)

#5 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:34

Wasze uwagi i przekręty w szkole moja kumpela zapalila sobie papierosa na lekcji :/
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

#6 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:38

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja w gimnazjum zycilem sniezka w glowe katechetke bo mi zeszla, celowalem w plecy ;).Ach te czasy z gim. :)

#7 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:42

Wasze uwagi i przekręty w szkole No to kiedys na historii babka wlaczyla nam film na tv i poszla obecnosc sprawdzic a kumpel mial taka gumke i ja wziolem kartke z zeszytu pozginalem i celowalem w kumpele i tak zeszlo ze pani dostala w ucho ;)

#8 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:42

moja kumpela zapalila sobie papierosa na lekcji :/

łee to już stare,teraz w modzie jest chlańsko na lekcjach,mój kumpel załorzył się za 50 zł z drugim że wypije puszke piwa Żubr w czasie lekcji historii, do dzwonka,i ku zdziwieniu innych (łącznie ze mną), opendzlował do dna puszke,ale pod koniec lekcji jak chciał wyrzucić puszke do kosza to nauczycielka zczaiła i oczywiście mial przesrane ale 50 zł w kieszeni. ;) hehe
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#9 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ja dosta?em opier*** za to ?e wychowawczyni jad?c do domu widzia?a mnie jak jade U328 (wyprzedzi?a mnie) i jeszcze mi chcia?a obni?y? zachowanie ;) :)

#10 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:48

Wasze uwagi i przekręty w szkole to moj kumpel wyszedl w czasie lekcji ,poszedl sobie do biedronki po hamburgera i po chipsy i przyszedl pod koniec lekcji z hamburgerem i jadl go sobie na lekcji ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawelek1993

pawelek1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 20:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole my na lekcji matematyki gramy w karty, i to nie jakoś pod ławką, tylko normalnie ma ławce. z uwag kolega, z którym siedziałem osikał innego kolege.

#12 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 20:37

Wasze uwagi i przekręty w szkole U mnie to na lekcjach beka ogólnie ale najlepsze są przerwy i napady na sklepik szkolny :) "Pani sklepikowa" jak nas widzi to odrazu "O jEzuu" :)

Zetor on te piwo pił w puszce czy przelal sobie do butelki ? nauczyciel chyba był jakis inny ;)

KS Falubaz

#13 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 20:47

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w szkole rolniczej to parodia była a nie szkoła, w ostaniej klasie to z jednym zeszytem chodziłem - zeszyt za pas, długopis do kieszeni i do szkoły bez plecaka, tylko jak jakieś klasowki byly to brałem ksiażkę żeby przed lekcją powtarzać. A jak plecak bralem to też w środku 1-2 zeszyty i jakaś ksiażka a najcięższy plecak to mialem ale jak piwo nosiłem parę butelek, przed lekcjami z rana z kumplem do sklepu i przeważnie po 1 piwku i potem na przerwie w szkole. Ale oczywiście pełna kultura była, tak żeby sobie spokojnie pogadać przy piwku a nie tak jak teraz co gimnazjaliści piją dla szpanu i chodzą z butelkami w ręce po ulicach.

#14 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 21:19

Wasze uwagi i przekręty w szkole Uciekliśmy przez okno z polskiego w gim, cała klasa, a co?
Petardy na lekcji, i babka rozbiła sobie ze strachu kubek ;o

W lo poszliśy na wagary, ja z kumplem do kościoła sie wyspowiadać po drodze, a dwie koleżanki do domu jednej z nich, ja tego dnia zapomniałem kom, koleżanka też, reszta nie miała i tak z całej klasy okazało sięże tylko 4 osoby zwiały, reszta sie wróciła bo sie przestraszyli :) Cała szkoła z tego lała : o

Niechcący walnąłem nauczycielke.. zderzakiem na przejściu, chciałem symulować ale puściłem sprzęgło i dostała, potem byłem pytany..

Zostałem posądzony o romans z polonistką, a to było dobre! Zaczęło sięod tego jak ją nakryłem że do męża napisała że z wycieczki wróci ok 21( a o 15 byliśmy już blisko celu) a potem napisała do kogoś o pseudo 'Asia' jakby pisała do mężczyzny że sie już nie może doczekać.. Dlaczego to widziałem? bo za kare koło niej(polonistki) siedziałem w autobusie a ona myślała że śpie ;p

Nie do tematu ale: uwaga kumpla z gim: "Uczeń Sławek wyrzucił kolege przez okno " I faktycznie tak było, z I piętra, poszło o papierosa :)

Dużo tego jeszcze jest.. ;)

#15 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 24 wrzesień 2007 - 21:28

Zetor on te piwo pił w puszce czy przelal sobie do butelki ? nauczyciel chyba był jakis inny :)

Babka nic nie widziała,pił z puszki prosto,jak się odwracała do tablicy pisać, i trochę pod ławką.No ale po lekcji mu się dostało,później z nim gadałem to mówił że mu sie opłacało za te 5 dych.hehe ;)

Co do wyrzucania przez okno to czytałem gdzieś ze studenci sie naćpali i gościa wywalili w kartonie z któregoś tam piętra według nich "z misją pokojową na marsa" :) ,koleś zginął na miejscu, to dopiero jest zabawa. :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#16 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 00:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole z alkoholem to ten rok szklony sie nieźle zaczął. Mój kumpel po rozpoczęciu roku jak wracał do domu to na alkomacie 1.9 promila wyskoczyło ;) to sie nazywa dobry początek

#17 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 06:33

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mój kolega jak sie upił to siedział na przystanku i mówił że się powiesi a miał 1.2 promila i miał wtedy 16 lat
w szkole to byliśmy najgorszą klasą na całą szkołę raz zabraliśmy książki facetce od polskiego i je porwaliśmy jak kolegę nauczycielka wnerwiła to się spakował i poszedł to były czasy........

#18 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 08:26

Wasze uwagi i przekręty w szkole U nas w LO to najlepsze przekręty można było robić na matematyce. Facetka była taka tępa, że ojoj!!! Łykał wszystko jak młody pelikan. Najlepsze było jak jedna osoba szła do odpowiedzi a później podawała po kolei nr wszystkich osób, które były obecne. I takim sposobem cała klasa miała średnią 5.00 z matematyki ;) Tylko, że teraz to jesteśmy osłami w tej dziedzinie :)

#19 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 25 wrzesień 2007 - 08:50

Wasze uwagi i przekręty w szkole u nas nauczycielki są takie tempe że szok wyciągamy se na sprawdzianach zeszyty i przepisujemy ;] jedna nauczycielka odeszła ze szkoły powiedziała że ,,ja z nimi dłużej nie wytrzymam" xD ogółem to jesteśmy najgorszą klasą w szkole xD raz koledzy zarąbali sprawdziany i wiedzieliśmy co będzie na sprawdzianach przez okna też uciekaliśmy
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Skoniek1

Skoniek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 25 wrzesień 2007 - 12:56

Wasze uwagi i przekręty w szkole my w 2 gimnazjum na lekcji religi obrócilismy 0,7 sobieskiej siostra nawet sie nic nie skapła.