Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze uwagi i przekręty w szkole

537 odpowiedzi na ten temat

#141 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 20 październik 2007 - 20:53

My z kolegam,i kiedyś nagraliśmy lekcje plastyki telefonem ko0mórkowym. natym filmiku była ukazana lekcja na której klnęli i wyzywali nauczycielke
Nastepnie filmik ten wrzucili na You Tube i na drugi dzien było wezwanie do dyrektora zwaała była ale pompa chyba większa :)

No łach po pachy uśmiałem się :) , bardzo inteligentne. :) A nie pomyślałeś jak poczuł się ta nauczycielkia :angry: . Jak byś się czuł, gdyby to była twoja matka. Akurat moja jest nauczycielką i jak bym się dowiedział że ktoś ja wyzywał bezpośrednio na lekcji to uwierz, nie było by żadnego usprawiedliwienia. :angry: Także pomyśl nad tym, o ile wiesz co to znaczy i na czym polega. :), bo po twoich wypowiedziach można wątpić w twoją inteligencje.

Nie chce mi się komentować innych "wyczynów", :) :) ale większość z was to taki wałek wkręca że szkoda gadać. , :) większość z was uważa, że chodzi do najgorszej klasy, to co wy do szkół specjalnych chodzicie czy gdzie???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze uwagi i przekręty w szkole Dzisiaj, 01:27
  •  

#142 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:12

Wasze uwagi i przekręty w szkole co się dzieje w szkole to nic w porównaniu z tym co sie dzieje na praktykach są filmiki ale nie ma ich w necie bo jednych już namieżyli i była afera a naprawde dzieją sie żeczy lebsze niz w niektórych filmach akcji

#143 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3076 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:18

Wasze uwagi i przekręty w szkole Kiedys z sasaiadem z lawki dostalismy uwage:"Popychaja sie na lekcji":)

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Susza utrudni nawożenie zobacz »

•  

#144 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 październik 2007 - 17:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole Ogólnie to ja lubie z kolega robic rózne szydery np w zeszłym tygodniu. normalnie po zakonczeniu lekcji wchodze do autobusu MPK podchodze do kasownika i mówie "poprosze duże frytki"(ludzie patrza na mnie jak na idiote) na nastepnym przystanku wchodzi mój kolega "przebrany" za kucharza z frytkami w rece i krzyczy na cały autobus "ktoś zamawiał frytki????" ludzie wtedy patrzyli jeden na drugioego a my w śmiech !!!!!!!!! ogólnie to ja robie wiele róznych akcji ale opisze je w swoim czasie!!!
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#145 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3076 postów

Napisany 25 październik 2007 - 18:08

Ogólnie to ja lubie z kolega robic rózne szydery np w zeszłym tygodniu. normalnie po zakonczeniu lekcji wchodze do autobusu MPK podchodze do kasownika i mówie "poprosze duże frytki"(ludzie patrza na mnie jak na idiote) na nastepnym przystanku wchodzi mój kolega "przebrany" za kucharza z frytkami w rece i krzyczy na cały autobus "ktoś zamawiał frytki????" ludzie wtedy patrzyli jeden na drugioego a my w śmiech !!!!!!!!! ogólnie to ja robie wiele róznych akcji ale opisze je w swoim czasie!!!

Heh dobre

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#146 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 741 postów

Napisany 25 październik 2007 - 18:32

Wasze uwagi i przekręty w szkole Mój kumpel cały czas dogaduje nauczycielom i woźnym. We wtorek kończyliśmy o 17.25 jako ostatnia klasa, przebieramy się w sionce, woźna przychodzi i mówi"Już Was tu nie ma, ja sprzątam", wtedy ten z ławki na której siedział powiedział do woźnej "żaden problem"i zamknął drzwi w których stała woźna tak że aż się przwróciła. Cały czas mówi tej woźnej "dzieńdobry", nawet kilkanaście razy dziennie i"butów nie zmieniłem"(u mnie w szkole ogromny nacisk kładzony jest na zmianę obuwia), ta goni go po szkole.....Nie ma dnia żeby nie wyleciał z jakiejś lekcji za gadaninę.
Raz puściliśmy nauczycielce od geografii chomika(miała być mysz, ale w sklepie nie mieli), później cała klasa miała przesrane, a chomika wziął dyrektor, latał po szkole i wszystkim "przedstawiał" go jako Gerwazy.
Jednego dnia kumpel wyjmując ksiązki z plecaka wysypał przez przypadek wióry(te co są z okładziny co plecaki od środka są wykładane)a nauczyciel się śmiał że ten kumpel ma szczury w plecaku. Na następną lekcję inny kumpel przyniósł szczura i podłożyliśmy go tamtemu. Odsuwa plecak a szczur z plecaka na klasę, jaja były.
W biedronie od kilku dni sprawdzają plecaki. Że biedrona blisko szkoły to my tam jesteśmy 2x dziennie. Pierwszy raz się kłóciliśmy z kasjerką żeby nam na papierze pokazała pozwolenia(20min), następną razą o to, że gdy w końcu nie znajdzie nic kradzionego to możemy robić zakupy na koszt sklepu, innym razem w końcu posłuchaliśmy ochroniarza i plecaki zostawiliśmy przy kasach, gdy kasjerka zaczęła nam kasować towar to my plecaki wzięliśmy, położyliśmy na taśmie, wszystko dokłanie sprawdziliśmy(nawet ksiązki wyjmowaliśmy i kartkowaliśmy), na koniec było "dziś wam się udało, nic nie zginęło", kolejka ogromna wtedey była a my 5min grzebaliśmy po plecakach, ale na koniec wszsyscy w sklepie się śmiali z tego jak nie wiem.

#147 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 październik 2007 - 18:41

Mój kumpel cały czas dogaduje nauczycielom i woźnym. We wtorek kończyliśmy o 17.25 jako ostatnia klasa, przebieramy się w sionce, woźna przychodzi i mówi"Już Was tu nie ma, ja sprzątam", wtedy ten z ławki na której siedział powiedział do woźnej "żaden problem"i zamknął drzwi w których stała woźna tak że aż się przwróciła. Cały czas mówi tej woźnej "dzieńdobry", nawet kilkanaście razy dziennie i"butów nie zmieniłem"(u mnie w szkole ogromny nacisk kładzony jest na zmianę obuwia), ta goni go po szkole.....Nie ma dnia żeby nie wyleciał z jakiejś lekcji za gadaninę.
Raz puściliśmy nauczycielce od geografii chomika(miała być mysz, ale w sklepie nie mieli), później cała klasa miała przesrane, a chomika wziął dyrektor, latał po szkole i wszystkim "przedstawiał" go jako Gerwazy.
Jednego dnia kumpel wyjmując ksiązki z plecaka wysypał przez przypadek wióry(te co są z okładziny co plecaki od środka są wykładane)a nauczyciel się śmiał że ten kumpel ma szczury w plecaku. Na następną lekcję inny kumpel przyniósł szczura i podłożyliśmy go tamtemu. Odsuwa plecak a szczur z plecaka na klasę, jaja były.
W biedronie od kilku dni sprawdzają plecaki. Że biedrona blisko szkoły to my tam jesteśmy 2x dziennie. Pierwszy raz się kłóciliśmy z kasjerką żeby nam na papierze pokazała pozwolenia(20min), następną razą o to, że gdy w końcu nie znajdzie nic kradzionego to możemy robić zakupy na koszt sklepu, innym razem w końcu posłuchaliśmy ochroniarza i plecaki zostawiliśmy przy kasach, gdy kasjerka zaczęła nam kasować towar to my plecaki wzięliśmy, położyliśmy na taśmie, wszystko dokłanie sprawdziliśmy(nawet ksiązki wyjmowaliśmy i kartkowaliśmy), na koniec było "dziś wam się udało, nic nie zginęło", kolejka ogromna wtedey była a my 5min grzebaliśmy po plecakach, ale na koniec wszsyscy w sklepie się śmiali z tego jak nie wiem.

heheh niezłe
a odnosnie hipermarketów to ja z kumplem poszlismy do TESCO zrobic zakupy tak jakos z plecakami weszlismy babka przy kasie mam to wszytko kasuje obok niej ochroniarz i nagle kolega do mnie "a te z plecaka nam policzyła" ochroniarz bania niewie co robic ja do kolegi "cicho bo nas przeszukaja" i ochrniarz odrazu zapraszam panów na przeszukanie hehehe
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#148 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 25 październik 2007 - 18:54

Ogólnie to ja lubie z kolega robic rózne szydery np w zeszłym tygodniu. normalnie po zakonczeniu lekcji wchodze do autobusu MPK podchodze do kasownika i mówie "poprosze duże frytki"(ludzie patrza na mnie jak na idiote) na nastepnym przystanku wchodzi mój kolega "przebrany" za kucharza z frytkami w rece i krzyczy na cały autobus "ktoś zamawiał frytki????" ludzie wtedy patrzyli jeden na drugioego a my w śmiech !!!!!!!!! ogólnie to ja robie wiele róznych akcji ale opisze je w swoim czasie!!!

to wymiata :P

#149 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:00

Wasze uwagi i przekręty w szkole Wczoraj dwóch kolegów z klasy pobiło się że jeden drugiemu zbił okulary i wybił palca aż krew się lała

heheh niezłe
a odnosnie hipermarketów to ja z kumplem poszlismy do TESCO zrobic zakupy tak jakos z plecakami weszlismy babka przy kasie mam to wszytko kasuje obok niej ochroniarz i nagle kolega do mnie "a te z plecaka nam policzyła" ochroniarz bania niewie co robic ja do kolegi "cicho bo nas przeszukaja" i ochrniarz odrazu zapraszam panów na przeszukanie hehehe

Miałem to samo w "Stokrotce" podszedł ochroniarz i zabrał nas na zaplecze i sprawdził nam plecaki i kieszonki w kurtkach

#150 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5482 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:21

heheh niezłe

Hah, miałem podobnie tylko ze w innym hipermarkecie :P.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share trollu

trollu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:21

Wasze uwagi i przekręty w szkole eee to nic.jak ja chodziłem do 2 kl gimnazjum to kumple z 2 i 3 kl sie bili o poloneza polonistki.przez 10 min nie umieli ich rozdzielic.od tego jeden z nich dostał powaznego wstrzasu mózgu czy cos i zaczął tracic wzrok.podobno przez pewien okres prawie nic nie widział.ale przeszło mu.a w zeszłym tygodniu klasa mojego innego kumpla z mojej szkoły i rocznika tylko z ochrony srodowiska o mało na praktykach szkoły nie spaliła.w magazynie na podłoge wyłozona jakąś matą czy laminatem wylało sie 5 l rozpuszczalnika.i niestety rozpuszczalnik sie zapalił od upuszczonej, palacej sie zapałki.podobno w 10 osób nie umieli tego ugasic.ale stracha mieli ładnego. jakby zapaliły sie inne rzeczy w magazynie to by mieli wesoło.ale chyba nawet dyrekcja sie o tym nie dowiedziała ^_^

#152 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:32

Wasze uwagi i przekręty w szkole z tego co sie dowiedziałem od kolegi :
Jego brat jakies 3 lata temu chodził do budowlanki jest z niego kawał chłopa opowiadał jak nauczycielka z chemii wstawiła na półrocze wiekszosci chłoapków NDST ponoc za to ze olewali przedmiot chłopaki sie wku..... i przenieśli jej trabanta jakies 3 ulice dalej ponoc w szkole niezła rozróba była potem bo babka Policje wzywała i takie tam

#153 Share radzik

radzik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:54

Wasze uwagi i przekręty w szkole ja miałem kilaka przekrętów w budzie w 6 klasie opiliśmy sie i był sąd grodzki w pierwszej klasie powiedziałem nauczycielce od anglika ,,ty cipo to było na zadanie '' zachowanie i dywanik zrobiliśmy te na chemii niezły kawał pojechaliśmy do sklepu ogrodniczego i kupiliśmy 5 kg saletry potasowej 5 i 5 kg cukru wymieszaliśmy to i podpaliliśmy to w kiblu jaka zadyma była cała szkoła w dymie nawet strasz pożarna była przenieśli nas do innej klasy raz kumpel przyniósł gaz łzawiący do bydy i psiknął nim w oczy nauczyciela od w-f miał prze****** raz spusicilismy powietrze nauczycielowi od chemii powietrze z kół od merola w jeden dzień przyjechałem maluchem do szkoły i nawet dyra wyprzedziłem choć ma merca a kumpel przyjechało szkoły w zimie ursusem 1634 z pługiem i dmuchawa do śniegu na w-f odsinierzał boisko i później graliśmy na nim mówię wam jaki odjazd grać w zimie w piłkę na boisku wszyscy zachowania on miał wezwanych rodziców tylko miał farta bo jego ojciec jest w stanach wczoraj złożyliśmy 5 ławek i siedzieliśmy tam w15 na angielskim robiliśmy zadanie z matmy prawie każdy nożyczki i wycinaliśmy kółka mamy jednego takiego co sie nabija z jednej nauczycielki od angielskiego bo jest w ciąży naśmiewa sie z niej że ciężarna itd. w l gimnazjum to miałem 3 strony zachowań w zeszycie a teraz chodzę do 2 klasy gimnazjum dzisiaj kumpel schował sie do urny z wyborów i siedział tam cały angielskimto tyle to jest tylko mały wycinek z naszych kawałów;p

#154 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3076 postów

Napisany 25 październik 2007 - 20:24

Hah, miałem podobnie tylko ze w innym hipermarkecie :P.

A najsmieszniejsze jest to ze tylko policja ma prawo was zrewidowac nawet na terenie hipermarketu.Ochroniasz nie ma takiego prawa a jesli torobi to jest niezgodne z przepisami.

sprzedam

#155 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 741 postów

Napisany 25 październik 2007 - 20:46

A najsmieszniejsze jest to ze tylko policja ma prawo was zrewidowac nawet na terenie hipermarketu.Ochroniasz nie ma takiego prawa a jesli torobi to jest niezgodne z przepisami.

To ja jutro idę z kumplami do biedrony :P :D

#156 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 październik 2007 - 20:57

a ja do TESCO a jak coś powie to pojade mu po ambicjach hehe

#157 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 październik 2007 - 21:09

Wasze uwagi i przekręty w szkole a ja dzisiaj test z polskiego pisalem taka zaje fajną nauczycielke mamy że przed testem poszedłem z kolegą do szatni 0,5l we dwuch i na spr wyjątkowo bardzo dobrze poszedł.Ale musiał iśc jak sie ma 6 laczków na czysto to coś pozytywnego trzeba dostac. :P

#158 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5482 postów

Napisany 25 październik 2007 - 21:24

No łach po pachy uśmiałem się :D , bardzo inteligentne. :D A nie pomyślałeś jak poczuł się ta nauczycielkia :angry: . Jak byś się czuł, gdyby to była twoja matka. Akurat moja jest nauczycielką i jak bym się dowiedział że ktoś ja wyzywał bezpośrednio na lekcji to uwierz, nie było by żadnego usprawiedliwienia. :angry: Także pomyśl nad tym, o ile wiesz co to znaczy i na czym polega. :), bo po twoich wypowiedziach można wątpić w twoją inteligencje.

Nie chce mi się komentować innych "wyczynów", :P :D ale większość z was to taki wałek wkręca że szkoda gadać. , :) większość z was uważa, że chodzi do najgorszej klasy, to co wy do szkół specjalnych chodzicie czy gdzie???

Apeluje do moderatorów i administratorów zamknijcie i usuńcie ten temat, bo jeszcze ktoś zechce powtarzać te wyczyny!!!

Wiem, że to troche nie na miejscu, ale co powiesz wnukom, że w szkole to co jak 90% mojej klasy ze po szkole na jakieś kółka, potem do domku i nauka, NIE WŁĄCZAĆ KOMPUTERA, NIE WYCHODZIĆ NA DWÓR!. Chce zaznaczyć, że nie chodzi mi o ten konkretny przykład, bo to jest żenujące poprostu. No ale zawsze sie szkołe lepiej wspomina jak było śmieszno

KS Falubaz

#159 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3076 postów

Napisany 25 październik 2007 - 21:36

To ja jutro idę z kumplami do biedrony :P :D

Jak nie jestescie na zadnym przypale i was bedzie chcial rewidowac to niech dzwoni po policje. Paly was przeszukaja nic nie znajda a Wam zleca lekcje;) Kiedys byla afera o to ze kolesia ochroniarze sila przeszukiwali i to w gazetach bylo i wtedy ktos wazny sie wypowiadal ze ochoronairz nie ma prawa was rewidowac

sprzedam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 26 październik 2007 - 14:32

Wiem, że to troche nie na miejscu, ale co powiesz wnukom, że w szkole to co jak 90% mojej klasy ze po szkole na jakieś kółka, potem do domku i nauka, NIE WŁĄCZAĆ KOMPUTERA, NIE WYCHODZIĆ NA DWÓR!. Chce zaznaczyć, że nie chodzi mi o ten konkretny przykład, bo to jest żenujące poprostu. No ale zawsze sie szkołe lepiej wspomina jak było śmieszno

Ja święty też nie jestem, bo różne rzeczy w szkole sie robiło, ale chodziło mi o przykłady które zacytowałem, bo to akurat jest przegiecie. :P Ja też lubie w szkole sie pośmiać ale do jakiegoś stopnia, lepiej żeby było śmiesznie niż zamuła na lekcjach. :D