Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nagrywanie filmów

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 14 sierpień 2011 - 13:27

Nagrywanie filmów Witam. Myslę, że większość z nas nagrywa filmiki na yt o tematyce folniczej. W tym temacie chcę abyście podzielili sie swoim doświadczeniami, poradami lub uwagami co do nagrywania filmów. Napiszcie czym nagrywacie, czy uzywacie statywów? Po nagraniu filmu w jakim programie obrabiacie go? Pozdrawiam
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nagrywanie filmów Dzisiaj, 20:17
  •  

#2 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 14 sierpień 2011 - 13:44

Nagrywanie filmów Nagrywam aparatem firmy Olympus FE 340,używam statywu firma nie znana tylko model-TRI-05,filmy obrabiam w programie Ulead Video Studio 10 Plus.Materiały najlepiej kręcić żeby nie trzęsło aparatem/kamerą i nie długie tyle z mojej strony ;)

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 14:04

Nagrywanie filmów A czy ktoś ma do czynienia z kamerą JVC GZ-MS215BEU lub MS150 ? Mam zamiar kupić którąś w najbliższych dniach...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#4 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 14 sierpień 2011 - 14:42

Nagrywanie filmów Ja nagrywam aparatem Canon PowerShot A460 5.0 Mega Pixels , 4x Optical Zoom ;) Często wykorzystuje statyw stołowy, myślę nad kupnem wysokiego statywu. Do obróbki filmów próbowalem różnych programów, lecz nie trafiłem w takiego co by mi przypasował
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 396 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 14 sierpień 2011 - 15:01

Nagrywanie filmów Ja nagrywam Canonem sx110is. W moim profilu jest link do konta na YT więc możecie ocenić jakość. Ja ją oceniam na 3+
Jak wiecie apetyt rośnie w miarę jedzenia, kupując teraz aparat na pewno brałbym coś z HD. Zoom optyczny to bardzo przydatna sprawa, możecie robić film obiektom z dużej odległości ale im bardziej zbliżycie tym bardziej widać najmniejszy ruch ręką więc statyw to bardzo przydatna sprawa. Ja mam taki jeszcze NRDowski po wujku ale muszę kupić coś bardziej poręcznego :)

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

#6 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 17:38

Nagrywanie filmów Ja nagrywam aparatem Canon S2 a montuje w programie Windows Movie Maker.
Mój kanał na YT: http://www.youtube.c...26?feature=mhee

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#7 Share TelefonyRadom

TelefonyRadom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 19 kwiecień 2015 - 21:34

Nagrywanie filmów Ktoś używa tracer xtreme remote 2 ? Jakie opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share agrolublin

agrolublin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Zainteresowania:Sport
    Rolnictwo

Napisany 07 styczeń 2016 - 23:00

Nagrywanie filmów Chcę odświeżyć temat.Czy lepiej kupić Canona albo Sony chodzi o aparat cyfrowy za ok 700-800zl czy lepiej AEE S71 lub go pro hero.Który sprzęt wybrać.Chodzi mi głównie o dobra jakość filmów w fullhd.