Skocz do zawartości

Zdjęcie

wanna rozładowczo-załadowcza

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share czapelan

czapelan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 18:05

wanna rozładowczo-załadowcza witam, czy ktoś z Was użytkuje wannę rozładowczo-załadowczą firmy dozamech lub jakiejś innej? chciałbym się dowiedzieć jak praktycznie wygląda sprawa rozładunku przyczepy do takiej wanny, jaka mniej więcej jest jej pojemność i czy dużo zboża ląduje na ziemi zamiast do środka? może macie jakieś zdjęcia z rozładunku zboża do takiej wanny? w moim gospodarstwie zboże przechowywane jest głownie na stropach i w różnych miejscach, podwórko mam dość małe i cofnięcie przyczepy tyłem pod dmuchawę czy żmijke jest raczej nie możliwe. dotychczas sprawa rozładunku zboża rozwiązana jest w ten sposób że podjeżdżam obok dmuchawy lub żmijki i podnosze przyczepe na bok gdzie mam wycięty szyber, część ładunku zlatuje sama a resztę trzeba nagarnąć. dlatego chciałbym troche usprawnić proces wyładunku zboża bo teraz jest to dość męczące i zajmuje sporo czasu więc chciałbym się więcej dowiedzieć o tej wannie rozładowczo-załadowczej bo wydaje się to dośc dobrym rozwiązaniem w mojej sytuacji.
pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wanna rozładowczo-załadowcza Dzisiaj, 06:46
  •  

#2 Share hydrant

hydrant

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 18:12

wanna rozładowczo-załadowcza tak to dobry pomysł mam też taką i nie żąłuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share czapelan

czapelan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 12:00

wanna rozładowczo-załadowcza to fajnie, a czy mógłbyś podać jej wymiary, chociaż orientacyjnie:)