Kasa997

Kody błedów John Deere

Polecane posty

slawek5050    0

Witam jestem tu nowy mam kłopot z john deere 6600 nie działa podnośnik prosił bym o procedure odczytu błędów i co jaki oznacza wiem że należy włozyć bezpiecznik w puste miejsce diag tylko co dalej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

SFA 63 za wysokie napięcie na czujniku pozycji. Sprawdź bezpiecznik F202.

SFA 65 podczas opuszczania za niska wartość napięcia

SFA 76 brakuje sygnału prędkości silnika też sie odwołuje do bezpiecznika F202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ECU 84.31 czujnik prędkości kół - usterka

EPC 2033.09 nieprawidłowy komunikat CAN BUS, informacja z BCU

EPC 190.08 nieprawidłowy sygnał prędkości silnika

TSC 2000.09 nieprawidłowy komunikat CAN BUS, informacja z ECU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ECU 636,02 i ECU 636,10 odwołują się do czujnika położenia pompy pewnie z nim jest problem ten za pompą wtryskową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v666v    0

Co oznacza błąd w John Deere 7530 BCU 33  523703.17 Hitch system with restricted function. See dealer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajoss    0

czesc mam problem z jd6920s skrzynia bezstopniowa . a wiec opisze  troche objawy usterki moze ktos sie z czyms podobnym spotkal natomiast ciagnik nie okazuje zadnych usterek na rownym podlozu czy tez odrazu po przerzuceniu rewersu przod/tyl tylko gdy dostanie duze obciazenie lub stanie na przechyle to rozłączy bieg i wyskakuje błąd.Ciagnik byl podłaczony do komputera zostalo sprawdzone cisnienie oleju w skrzyni wszystko jest ok serwisant znalazl drobny opilek w skrzyni lecz sam nie mogl zdiagnozowac co to jest poniewaz spotkal sie z tym po raz pierwszy z braku czasu w wyniku prowadzenia prac polowych chcialbym zajac sie problemem pozniej po wykonaniu prac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Koledzy potrzebuję małej pomocy w rozwiązaniu problemu. Otóż jak zapalę ciągnik pochodzi z 5 sekund i gaśnie po czym wyświetla się błąd "EPC 190.08 nieprawidłowy sygnał prędkości silnika" I jak go chce odpalić ponownie to trzeba za drugim razem długo kręcić żeby załapał. I teraz moje pytanie co jest przyczyną? Czy może być zepsuty czujnik od obrotów silnika bądź jakiś kabelek zaśniedział??? Jak tak to gdzie on jest? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam serdecznie. W moim 6930 Premium Wyskakuje mi taki błąd ECU 97.03 Mam pytanie od czego to może być komunikat i co można zrobić? Czy skasować ,jakiś czujnik uszkodzony a może bezpiecznik tylko poszedł.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniasz    3

JD 6300 na wyświetlaczy wyświetla mi się tylko jakieś dia bcu itp. co zrobić żeby to znikło ciągnik wczoraj kupiłem i zostałem poinformowany ze to samo zniknie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny7430    0

JD 7430 komunikat ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać i nie reaguje na dodawanie gazu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Johny7430 Nie może być to woda w paliwie. Mógł bym uwierzyć ,że ewentualnie coś z czujnikiem wody na filtrze ale woda w paliwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny7430    0

No jest wiele wytłumaczeń tego komunikatu. Jest również że problem z napięciem w tym czujniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego moje pytanie co można zrobić ewentualnie? Bezpiecznik wymienić czy coś innego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny7430    0

maniek212213 możesz wymienić bezpiecznik lub sprawdzić połączenie przewodów na łączu,kostce od tego czujnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarx08    2

Witam

jak sie usuwa błedy w JD? 6810

Edytowano przez jarx08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

ECU 1347.07. John Deere 7820, co to za błąd ?

 

PS. ok znalazłem

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj