Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ vs Fendt

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 14 sierpień 2011 - 09:29

MTZ vs Fendt tak nowy to zawsze nowy ja tam mam MTZ82 z 1994r i też nie narzekam wymieniłem tylko końcówki wtryskiwaczy chodzi bez awaryjnie to masz pięć lat z głowy

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ vs Fendt Dzisiaj, 05:46
  •  

#22 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 09:36

MTZ vs Fendt znajomy ojca kupil sobie nowy bo wlasnie nowy kombajn deutz-fahr 6040 i co, i klawisze mu sie na zgrzewach rozlecialy, jedyny plus wlasnie tego nowego to to ze szybko mu to usuna na gwarancjii, ale kiepsko sie mozna poczuc kupujac sprzet renomowanej firmy za niemale pieniadze i tyl kombajnu ci sie rozlatuje:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share zales

zales

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 wrzesień 2011 - 08:34

MTZ vs Fendt 2 lata temu stałem przed takim samym dylematem: nowy MTZ czy używany Fendt. U mnie wybór był o tyle ciekawszy gdyż mam już jednego mtza od 17 lat. Ma przepracowane prawie 9tys mth, przyznaje że z hydrauliki olej się leje i nie sposób tego uszczelnić w oryginalnym rozdzielaczu, ale z silnika 0 wycieków, silnik nigdy nie myty i nie ma na nim kropli oleju. Zdecydowałem się na nowego MTZ i dzisiaj tego nie żałuję. Wiem że to co kupuje jest nowe i bedzie chodzić jak o to zadbam. Jak coś siądzie masz gwarancje, a po gawarancji naprawa to max kilka tys zł, podczas gdy w starym fendzie naprawa maże kosztować tyle co ten fendt. Naprawisz go i nadal masz stary ciągnik, i tylko czekaj co następne siądzie.

Dodaj odpowiedź