Skocz do zawartości

Zdjęcie

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011

97 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:04

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 @Daniel ja też miałem kopac ale tate przekonałem ;p.
A macie jakieś cechy szczególne np mały wzrost lub okulary (chodzi mi o to żebym was poznał) ??
Ja bede w szarej czapce nike i w szarej bluzce z czerwoną literą C. Jak bedzie ktoś mnie widział to podchodzić;p

Edytowany przez Ursus11, 09 wrzesień 2011 - 21:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Dzisiaj, 03:22
  •  

#62 Share Deutz130

Deutz130

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 21:57

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Mi pasuje w niedzielę żeby spotkanie było o 13 ewentualnie godzinę wcześniej lub później jak ktoś jaszcze będzie to niech pisze.

#63 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 23:12

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ja bym proponował o 12 żeby nie było zbyt późno i zbyt wcześnie :) Bo o 13 to mogą co niektórzy już uciekać :) Chodzi mi o niedzielę :)

Edytowany przez Marcin91, 09 wrzesień 2011 - 23:12.

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#64 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 07:36

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ja nie wiem czy na 12 zdążę dojechać. :P Wolałbym o 13 ale niech inni zadecydują o godzinie

EDIT:
I co tam ciekawego na wystawie? ;)

Edytowany przez danielhaker, 10 wrzesień 2011 - 13:54.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#65 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 17:26

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 W porządku jest ,nawet sporo ciągników , dużo Farmerów chyba cała gama, ogromny case , ogólnie ok no i błota nie ma ,suchutko.

#66 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 17:53

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ja mam zamiar być w niedziele o 13. A więc to spotkanie to przy claas-ie, tak?

#67 Share deutzfahr461

deutzfahr461

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 18:20

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Mógłby ktoś napisać gdzie to dokładanie jest. Kiedyś widziałem mapkę z zaznaczeniem miejsca ale teraz nie mogę jej znaleźć ;[

#68 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 10 wrzesień 2011 - 18:57

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Teren wystawy jest na błoniach papieskich pod krzyżem, ul. Północna. Jak ktoś wie gdzie szpital wojewódzki to koło szpitala skręca się w lewo (tam jest znak droga z pierwszeństwem i jedziemy wg. tego znaku). Dalej jedziemy ok. 0,5 km i dalej powinno się trafić bo stoją parkingowi. Pokażą gdzie można wjechać, bo są oddzielne parkingi tylko dla wystawców maszyn i zwierząt i dla reszty zwiedzających. Można poszukać w google, jest jakaś mapka ale to targów z tamtego roku, ale to nie szkodzi bo wystawa odbywa się w tym samym miejscu co w tamtym roku. I może w niedzielę zrobimy spotkanie może więcej przyjdzie, ja dziś nie mogłem, bo wycena krów się przedłużyła.

Edytowany przez sebekwolkasos, 10 wrzesień 2011 - 19:21.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#69 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 19:52

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ja chce zaoszczędzić ze 2h w korkach i jadę z rana zaraz po robocie, także życzę udanego spotkania AF

#70 Share Deutz130

Deutz130

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 10 wrzesień 2011 - 20:02

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 To o 13 godzinie przy ogromnym case żebyśmy się nie szukali, ja będę w czapce z daszkiem w barwach lasy kamuflaż.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 10 wrzesień 2011 - 20:04

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 w tamtym roku było dużo więcej maszyn i większe np.case na bliżniakach

#72 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 10 wrzesień 2011 - 20:11

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 OK. Case jest tak mocny i wielki jak społeczność AF. :P Także ten Case pasuje jak ulał, ja jeszcze nie wiem jak będę ubrany, jutro napiszę. :)

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#73 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 10 wrzesień 2011 - 20:43

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Zdecydujcie ostatecznie do jutra rana gdzie będzie te spotkanie i o której żebym nie musiał szukać zbyt długo ;)

#74 Share konrad1991

konrad1991

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 14 postów
  • Lokalizacja:Województwo Mazowieckie\Powiat Siedlecki\Gmina Mordy

Napisany 10 wrzesień 2011 - 23:22

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Daro jutżejsze spotkanie będzie przy największym Case
A jak tam sebek twoja krowka dostała jakieś wyróżnienie

#75 Share Deutz130

Deutz130

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 07:24

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Dziś godzina 13 największy Case ;)

#76 Share bobcat2250

bobcat2250

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 239 postów
  • Zainteresowania:Własne życie

Napisany 11 wrzesień 2011 - 08:10

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Byłem w sobotę to może pomogę A więc Case 450 bez bliźniaków felgi takie można nazwać sraczkowate od głównej alejki w lewo :D ;)

I tak w tamtym roku było więcej maszyn :(

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

#77 Share Daro20

Daro20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja;)

Napisany 11 wrzesień 2011 - 08:43

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ok to godzina 13 przy Case 450 ;)
Ja już wyjeżdzam

#78 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 09:10

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 Ja też wyjeżdżam zaraz i będę ubrany w dżinsy i w czerwoną bluzę, albo w pomarańczowy t-shirt jak będzie za ciepło. Niestety krówki nic nie zdobyły ale nie wiele brakowało.

Edytowany przez sebekwolkasos, 11 wrzesień 2011 - 09:10.

#79 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 13:02

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 A ja byłem przed 10 po 12 wyszedłem z tego dzikiego tłumu. Ogólnie oceniam wystawę jako porażka. Przymierzałem się do dojcza ale oczywiście był zamknięty wiec go olałem. W kocu metodą prób i błędów za trzecim podejściem udało mi się w bić do jakiegoś claasa. Niestety przeraziła mnie jego prostota i wyszedłem. Gdy wchodziłem przed 10 było dobrze mało mało ludzi, cisza, spokój, po jakichś 30 minutach było już gorzej a 12 - dzikie tłumy. Przy maszynach jeszcze można było przejść ale przy stoiskach z dojarkami, maszynami, cukierkami, wędlinami i innymi - PORAŻKA. Moje wnioski są takie, że trzeba jechać jak najwcześniej i na większą wystawę bo ogromu maszyn tu nie było. Miałem nadzieję, że będzie nowy MF serii 54xx ale się rozczarowałem w sumie na razie jest tylko jeden więc nie ma się co dziwić. A drugi cel to dojcz agrotron k420 ale dilera albo nie było albo gadał z jakimiś znajomymi a ludzie czekali ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 18:34

XVIII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2011 W sobotę jest o niebo lepiej nie ma tylu tłumów. Jak kogoś interesują maszyny to w sobotę niech idzie oglądać.