tvt

Zetor . zmiany od nowego roku

Polecane posty

longerbycz    2
O gratulacje @longoberycz. Wiesz ile kosztuje najmniejsza Proxima? Jak kupisz to daj fotki na af ;)

Dzięki mam nadzieje ze będę z niej zadowolony...

co do ceny najmnijszej to bym musiał sprawdzić w cenniku którego nie mam przy sobie napisze za parę godzin albo jutro.......

a fotki to oczywiste ze wrzuce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
ale tą najnowszą zamówił tą 4oczy?

długo trzeba czekac?

tak zamówiłem tego najnowszego...

a co do czekania to do 2 miesięcy generalnie na koniec marca będę miał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszyscy chwalą Zetora za komfort a tu okazuje się, że w kabinie jest 80 Db ;) , trochę dużo jak na te czasy... Myślałem, że ma mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MF serii 36xx 74db pod obciążeniem, JD też schodzi poniżej 74 db, DF Agrostar 72 db, Fendt 308 CI 76 db...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

dobra a seria klasik zetora ursusy, new holland td pronary te nowe i stare same roller ile mają db?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdzieś z 80dB.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
przecież miał 86Db, a może jakieś przykąłdy innych marek ile mają db?

Trochę dziwne jest to że: 7211 miał w kabinie 83 Db a ty mówisz że proxima ma 86 Db chyba się trochę mylisz. Jak podasz mi dane na papierze to uwierze. ;)

 

7211 i 5320 ok 83db http://www.konedata.net/Traktorit/Zetor5211.htm

Ursus 4514 kabina komfort ok 85db http://www.konedata.net/Traktorit/Ursus2812.htm

Same roller chyba 83Db lub mniej niw wiem dokładnie.

A belarus chyba 87 dbhttp://www.konedata.net/Traktorit/belarus501.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ostatnio czytałem artykuł w TopAgrar, że w Czechach wszedł do produkcji nowy model Zetora. 100 konny Zetor Proxima Power z nową skrzynią, dostępny ma być w Polsce dopiero w 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

ciekawe beda te nowe maxterry 130-180km , serwisant z agromy ktory robil u mnie przeglad byl na wycieczce w fabryce zetora i mowil ze widzial juz maxterre i mowil ze nie zla z niej maszyna ;] <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

słyszałem że w tych nowych proximach jest przerobiony sposób dawkowania paliwa że są oszczędniejsze a jak jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe beda te nowe maxterry 130-180km , serwisant z agromy ktory robil u mnie przeglad byl na wycieczce w fabryce zetora i mowil ze widzial juz maxterre i mowil ze nie zla z niej maszyna ;] <_<

Z wyglądu niewiem jak ocenić maszyne, zobaczymy jak bedzie sie sprawowała w praktyce, czy skrzynie będą dobre, a nie takie jak robili w ursusach 1734


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Te przednie lampy w nowych zetorkach sa fajne, tylko jest jeden problem? Ile będzie kosztowała ich wymiana jeżeli się pobjią? ;)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Czy widzieliście już nowe Proximy wersja 99r.? Mają miejsce na tablice rejestracyjną zrobione na dachu, fajnie to wygląda, tylko u nas nie ma podłużnych tablic do traktorów tylko kwadratowe i facet który dzisiaj pojechał zarejestrować Proxę klął jak szewc bo nie wiadomo co z tym teraz zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jesteś pewien co do tych tablic? Jak rejestrowałem MFa to dostałem prostokątną bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Właśnie też się dziwię bo dal bym głowę że widziłem MFa z prostakatną tablica na dachu, ale byłem dzisiaj świadkiem rozmowy a raczej kurw... faceta w POMie w Zamościu któremu do nowego zetora nie chcieli wydać podłużnej tablicy tylko kwadratową..... W Urzędzie komunikacji zastawiali się paragrafami właśnie jak to u was jest? Do Fosika fotek nie zrobiłem ale całkiem fajnie to wygląda i mają tez nowe naklejki i oznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli kolejny polski absurd, decyzja zależy od dobrej woli urzędnika :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matik5
      Witam mam problem z zetorem majorem cl 80. Na zaświeca się mu na czerwono stóp i błąd DTC   111/01 
      Ktoś się oriętuje co może być przyczyną ? Dodam że żadnych objawów nie ma 
    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj