tvt

TC5000

Polecane posty

Przemo85    14

Ja mam pytanie czy w ogóle ktoś zamówił lub planuje TC5050 na ten sezon a jeśli tak to czy może zdradzić cenę?(o ile to nie tajemnica)

Sam planuje taki kombajn na ten sezon ale wygląda na to że muszę z niego zrezygnować bo dilerzy nie chcą zejść z ceną poniżej 300netto za kombajn z hederem 4,57m, stołem ,wózkiem i sieczkarnią... a refundacji mam tylko 100tys bo biorę na różnicowanie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W październiku TC5070 tier 4 z separatorem, sieczkarnią i hederem 4,57 controlfloat, bez wózka i bez stołu można było zamówić za 350 tyś.

 

A z tego co pamiętam różnica w podstawie między 5050 a 5070 to było ok 80 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Czym się różni 5060 od 5070. Bo z tego co wiem to mocą 170-207km. Jest duża różnica w cenie, a sprzedawcy różnie mówią. Czy on ma hydrostat? Czy to jest mechanik. Jakieś różnicę w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

60 to 100% mechanik, brak hydrostatu, wszystkie napędy są włączane wajchami tak jak z bizonie a 70 ma hydrostat i elektrohydrauliczne włączanie napędów. I zdaje się 5060 nie ma już w ofercie nh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

arek 5060 juz ma hydrostat :) ale nie wiem czy nawet moze miec separator...ale tego nie wiem na pewno. pewne jest to ze TC 5060 juz ma hydro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Racja hydrostat jest ale dostępny dopiero od zeszłej jesieni... Ale coś mi sie kojarzy, że już ma ich nie być w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Są w ofercie. Takiego prawdo podobnie kupie jak dobrze pójdzie. W Legnicy stoi na placu a obok 70. Jest na hydrostacie, ale skrzynia gabarytowo jest mniejsza niż w 70. Są różnicę między 60 i 70. Zespół młócący taki sam jak w 70, niższy zbiornik na zboże, i napędy włączane ręcznie. Nie ma siedzenia pasażera i lodówki, bo tam są rączki do włączania napędów. Ale ma 170 km i tylko taki mogę kupić. Różnica w cenie z 30-40 tyś między 60 a 70. Za to kupię lepszy agregat uprawowy. Zastanawiam się nad hederem bo oferuję mi 4,6, czy 4,5, bo przy tym silniku lepszy. A ja myślę o 5,1. Górek nie mam praktycznie żadnych . Ale trochę km do pól mam. Z drugiej strony i tak go będę musiał odpinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W Legnicy powiedzieli 360 ze stołem do rzepaku, opony 710. Myślę że za 350 pójdzie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Cena netto z wózkiem, separatorem, hederem 4,5? Moim zdaniem drogo.

 

Zobacz kilka postów wyżej jaką cenę mi oferowali na 5070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Też wydaję mi się drogo, bo w podobnych pieniądzach, z 10 więcej, kolega kupił w lipcu 5070. A te były po 330-340. Na razie to są wstępne negocjację, ale będę musiał mocno walczyć z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47
Napisano (edytowany)

W maju 2011 w Brodnicy kupywałem TC 5070RS heder 5,1 stół do rzepaku, wózek, radio cd + głośniki, 2 sezony gwarancji, 1 przegląd na koszt dealera i zapłaciłem 370tys netto

Edytowano przez Siwy7406

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

ja w kwietniu 2011 roku za 5060RS + stół do rzepaku dałem 343 netto zamawiany w kwietniu dostawa na czerwiec maszyna z maja 2011 roku


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

No to ten co mają to jest 5060 RS, ze stołem do rzepaku hydrauliczny, wózek, opony 710, za 350? Nie powinno być źle?? może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś bylem u dilera i powiem ci że dobrą cenę masz mi tyle bez RS proponowali. Ceny poszły około 15-20 tysięcy w górę z końcem promocji .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ten kombajn był zamówiony w wrześniu przez dilera i czekał na klienta. Sprzedawca nawet nie wiedział że ma RS. Żeby w agencji dość szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

W takim razie diler trochę w kulki leci i masz sporo do targowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Powiem tak, że zawsze jest najdrożej najbliżej domu mi dalej od dealera tym więcej i łatwiej można utargować.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jaka mozliwie najnizsza cena bedzie za tc54 heder 3.9 i tyle bez stolu tylko szersze opony i tyl jodelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj