tvt

TC5000

Polecane posty

yacenty    3838

czy 5060 ma elektrohraulicznie załączana młocarnie, sieczkarnie i wysyp czy to domena tylko kombajnów w wersji 5050 i 5070 czyli hydro? ma siedzenie dla pomocnika?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nawet jeżeli nie ma tego w standardzie to jest to w opcji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

niby tak ale jakos nie ufam ulotkom na www, jest tam duzo błedów - podstawowy to fakt ze 5050 ma wpisane ze ma mechaniczna skrzynie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Albo ktoś na forum wkręcał z tym siedzeniem operatora, albo są błędy w folderze.:D Ja już nic nie wiem... Dziękuje, Dobranoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

do 5050 można zamówić fotel pneumatyczny?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

W standarcie jest GRAMMER, bardzo wygodny, więc po co pneumatyczny?

W standarcie jest siedzenie dla pasażera, nad lodówką

Seria TC5000 ma identyczne kabiny dla wszystkich modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

lodówka też jest w stadarcie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Tak, lodówka jest w standardzie, a siedzenie dla pasażera jest w standardzie w TC 5050, 5070 i 5080. Ja jak zamawiałem TC5070 to mam na przedwstępnej umowie napisane że fotel pneumatyczny będę miał bo jest niby w standardzie B)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas jest w standardzie. To teraz lodówkę dają w cenie? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

to są w standardzie czy nie? jak to jest?

ty masz 5050?

moze naspisz co jest w standardzie a za co musiałeś dopłacać?

jakie opony sa w opcji i pamietasz ile kosztują?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

W standardzie jest praktycznie wszystko ja za nic nie dopłacałem tzn.;

lodówka,klima,elektryczne lusterka,fotel grammer oraz pasażera, regulowana kierownica w 2 miejscach,opony620 GOOD YEAR,szybkozłącze hydrauliki do hedera itp. ale np. możesz zamówić w dekompletacji np. bez sieczkarni, która też jest w stand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a szersze laczki?

ile może kosztować przystawka do rzepaku (stół i 2 kosy boczne) do hedera 3.9m?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polskie od 10 tyś. złotych, z polskich to Rolmako albo MMiUR Wągrowiec. Sprawdzone i jakościowo jedne z lepszych. My za nasz 4,5 z Wągrowca płaciliśmy około 14 tyś. W naszym wypadku był to ten stół, bo można było go kupić, jako integralne wyposażenie kombajnu, co miało znacznie w przypadku MGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

W tym modelu sieczkiernia i ten heder jest w standardzie jesli sie nie myle, a cena ze żniw jaka proponował mi dealer to było chyba jakies 290 tys netto ale glowy nie dam uciac czy dokładnie taka cena była. I podkreslam ta cena była z sierpnia tego roku, teraz mogła sie zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

pytanie do użytkowników TC5050 czy u Was przy wolnych obrotach silnika szarpie ten pas który napędza sieczkarnie, tzn. ten który dochodzi do tego sprzęgła które załancza sieczkarnie

I drugie pytanie jakie macie ustawione najniższe obroty silnika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotorek    3

Witam, zastanawiam sie nad kupnem new hollanda tc 5070 i prosił bym o rade czy warto wziąć controlfloat czyli system automatycznej regulacji wysokośi hedra bez kopiowania poprzecznego, dopłata za to okolo 10 tyś. Jak to sie sprawdza w praktyce?

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Dzisiaj z dilerem rozmawiałem o 5070 i dopłata za automatyczne poziomowanie jest 7500zł netto.

Przydaje sie to na polach z bruzdami i nie zbyt równo po oranymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Witam, zastanawiam sie nad kupnem new hollanda tc 5070 i prosił bym o rade czy warto wziąć controlfloat czyli system automatycznej regulacji wysokośi hedra bez kopiowania poprzecznego, dopłata za to okolo 10 tyś. Jak to sie sprawdza w praktyce?

pozdro

Kolego, bierz to, ja mam i jest to najlepsze urządzenie w tym kombajnie. Strasznie wygodnie się z tym kosi, nie musisz pilnować ścierni, nastawiasz wysokość, wciskasz jeden przycisk na uwrociach i heder sam opuści na zadaną wysokość.Opony 800 i blokadę mostu po tym roku też bardzo polecam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
    • Przez Sztoss
      Witam 
      Mam problem ze skrzynia power command w new holland TM150.
      Podczas kalibracji na biegu F2 wyskakuje błąd u37.
      Co może być przyczyną i jak to naprawić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj