Skocz do zawartości

Zdjęcie

TC5000

245 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 12:14

TC5000 to chyba cena kombajnu mechanicznego a nie hydrostatyka???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TC5000 Dzisiaj, 11:27
  •  

#62 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2008 - 08:11

TC5000 Kolego hydrostatyk :D

#63 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 16:33

TC5000 szczerze mowiac nie wierze w to co piszesz bo przy twojej cenie kombajn wychodzi 295tys netto co jest absurdem!!! zaoszczedziles na wozku i tanszym stole do rzepaku ale to jest tylko jakies 20-25tys zl a jak za tyle kupujesz to daj namiary na dilera to ja tez tam zamowie i wyjdzie mi 50tys taniej... pozdrawiam

#64 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 kwiecień 2008 - 16:04

TC5000 Tu ja kupiłem:
POL-AGRA s.c.
09-100 PŁOŃSK
UL. SIENKIEWICZA 8
tel. (023) 662 28 42
fax. (023) 661 33 69

Zobacz tutaj oni niskie ceny dają:
ADLER AGRO Sp. z o.o.
15-521 BIAŁYSTOK Zaścianki
SZOSA BARANOWICKA 62A
tel. (085) 741 86 50
fax. (085) 741 81 20

#65 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 12:03

TC5000 hmm no podzwonilem troszke i nic...podaja ceny w granicach 340-370tys netto w zaleznosci od producenta stolu do rzepaku i szerokosci hedera, a o takiej cenie jak Twojej to nie slyszeli...

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 kwiecień 2008 - 12:33

TC5000 Ktoś już ma kombajn z tej serii??? Ja mam mieć na żniwa, bo je sie trochę żeby nie za późno było. Z tego co wiem to z terminem dostarczenia w NH bywają problemy

#67 Share MarcinWA

MarcinWA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 21:01

TC5000 Ja uważam, że new holland powinien wreszcie zmienić designerów. Jeżeli jeszcze CR i CX jakoś wyglądają tak pozostałe modele są okropne. Już starsze Rekordy lepiej od nich wyglądają. A ja jak kupuję kombajn to nie tylko, aby był dobry, ale też żeby się jakoś wizualnie prezentował.

#68 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 30 kwiecień 2008 - 14:15

TC5000 W tym roku dostanie kombajnu na czas to będzie problem. Przy tych cenach pszenicy sporo ludzi zdecydowało się na zmianę kombajnów i fabryki nie wyrabiają-już się w lutym skarżyli na premierach w Poznaniu. NH to zawsze miał opóźnienia w produkcji tym bardziej że odchodzą takie klocki z wydawaniem kombajnów w Płocku(to jest masakra normalnie tam się nic nie zmienilo pod tym względem od początku lat 90 gdy na wyjechanie z placu czekało się pół dnia). Mój kombajn też miał wyjechać rano z fabryki a wyjechał ledwo co o 13 i cały gaz bo czasu już nie było za wiele ale dealer dał radę.

#69 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Zainteresowania:przedewszystkim rolnictwo

Napisany 30 kwiecień 2008 - 20:33

TC5000 Koło mnie bardzo dużo jezdzi tych nowych TC praktycznie nie ma tygodnia zebym nie zobaczył dwóch-trzech B) wczoraj np: widziałem TC5070 na lawecie, jechał w kierunku Torunia :) a dziś jechał CX 8070 na własnych kołach tez w strone Torunia...tylko zastanawiam sie jak mijał sie z TIRami bo sam zajmował praktycznie półtora pasa na szosie :) ale maszynka, marzenie...troche jeszcze poczekam nim mojego TC56 bede mogł zamienic sobie na takiego :) duża popularność jest na te nowe TC w "Perkoz'ie" w Brodnicy maja juz sporo zamowien na nie...wiedza ludzie co dobre :)

#70 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 02 maj 2008 - 21:06

TC5000 Byłem w Perkozie dziś i do tej pory sprzedali już 60 kombajnów(bardzo dużo) do żniw mają jeszcze 6 wolnych więc można brać. Wogóle z maszynami jest szał na ciągnik NH T7000 trzeba obecnie czekać 5 miesięcy, na przyczepę z metal-techu 7 miesięcy a na roleksy Vanderstada na grudnia są zapisy -normalnie jak za komuny (to wszystko zrobiły ceny zboża). Siedziałem również w nowym TC (dokładnie TC5080) no i pozmieniali ten najwiekszy model na przednią oś od Cs i oponki z przodu 800 więc się ładnie prezentuje. W kabinie też już sporo poprawiono no powinno być ciszej. Ale skarżyli się że sekcyjny elektrmagnez który był tani w naprawie(można było wymieniać poszczególne sekcje) zastąpili multiblokiem i teraz jak coś padnie to cały do wymiany a koszt już o wiele większy, dodatkowo śmiech mnie ogarnąl jak zobaczyłem nowy zbiornik ziarna(twierdzili że go powiększy i go powiększyli tylko że nie przesunali przenośnika i ślimaka transportującego do góry przez co relatywne zwiększenie pojemności będzie możliwe do odczucia tylko w jęczmieniu. Po za tym jak każdy mówi TC jest niezawodny i nie ma problemow z nimi. Spodobały mi się również wózki jaki teraz oferuje Perkoz- podobne do tych jakie miały pokosówki z hederem ze ślimakiem nie ma koła po środku i nie ma obawy o pogięcie prenta pod gardziela czy osłony niestety ma też wady gorzej się nim jeżdzi i jest dłuższy no coż coś za coś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 02 maj 2008 - 21:29

TC5000 no no nie widziałem jeszcze tych nowych wozków do hedera... :) hehe a ztym slimakiem to faktycznie, nie zwrociłem uwagi ale niezle :) ale powiekszony jest :) perkoz spora firma i duzo juz sprzedali w tym roku :) jak w zeszłym roku kupowałem mojego TC to na początek żniw mieli sprzedane 72 sztuki samych TC no i jeszcze kilka sztuk pozostałych...z tego co wiem to Romanowski tez bierze od nich sprzet, szef gwarancji i mechanik mowił ze brał od nich CR-y...tak wogole to perkoz to chyba jeden z wiekszych dealerow NH w Polsce. Orientuje się moze ktoś ile w ubiegłym roku NH sprzedał w sumie TC? New Holland TC56 jest najlepszy i bezawaryjny :) i jestem ogromnie zadowolny z firmy i obsługi :) pozdro

#72 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 09 maj 2008 - 11:58

TC5000 TO jak wygląda nowy wózek ?
prosze jakiś opis

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#73 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 21 maj 2008 - 21:11

TC5000 Nie ma zadnych nowych wozkow. Byłem dzis w Perkozie to szef serwisu mowił mi ze sciągneli tylko jeden taki wozek i to wozek jest sciągniety specjalnie do New Holland'a CR'a z 9 metrowym hederem. Z Francji go sciągneli z tej firmy co stoły robi: Cheval. pytałem się czy to juz do wszystkich takie wozki bedą to mowił ze nie bo to za drogi interes taki wozek a ten był sciągniety na zamowienie pod klienta. Czyli wozki są po staremu z kołami na srodku :)

#74 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 22 maj 2008 - 10:30

TC5000 To dziwne bo Cheval robi żółte wózki a ten był czarny i heder byl na nim 5 metrów czy 4,5m ale to nic, w Perkozie też jest trochę bałagan i nie wiedzą co sprzedają bo tyle tego idzie :) no ale też się mogłem pomylić. Najdalej w tym roku sprzedali kombajn pod Zamość więc trochę się nim najechali.

#75 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 22 maj 2008 - 13:04

TC5000 ja miałme taki wózek w bizonie (ostatni wypust już w połączeniu z CNH) jedno koło z przou na osi skrętnej a z tyłu dwa koła. msakra przy manewrach a cofnięcie było procedurą straszną. a pozatym zajmował tyle miejsca że same były z nim problemy

#76 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 22 maj 2008 - 14:48

TC5000 to sory moze faktycznie masz racje TC56 :lol: ten wozek co wczoraj widziałem był zólty...ten wozek co widzialem to cos podobnego do tego co Garek opisał tylko z przodu mial dwa koła na osi skretnej...no i był gabarytowo duuuzy... jazda kombajnem zbozowym pod zamość to niezła przejazdzka <_< a nie wiesz jaki kombajn po ten Zamosc prowadzili? <_<

#77 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 maj 2008 - 18:56

TC5000 Prawdopodnie w przeciągu 2 tygodniu będę miał swojego TC 5070, będą fotki <_<

#78 Share arbuz89

arbuz89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 24 maj 2008 - 22:00

TC5000 Bobek na jakim areale bedzie chodził twoja nowa maszynka

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 maj 2008 - 06:29

TC5000 Odliczając buraki to 100 ha oraz kilkanaście ha rzepaku na usłudze <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 25 maj 2008 - 07:19

TC5000 no to pięć dni zniw. A jak logistyka u ciebie wygląda. gdzei rozładowywujesz ? jaki sprzęt masz do tego ? I jakie przyczepy ?