Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceres 345 X

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share scottie

scottie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 13:26

Ceres 345 X Witam wszystkich. Otóż mam problem w moim renault, co jakiś czas w trakcie jazdy wyskakuje kontrolka (P) na wyświetlaczu i spala bezpiecznik. Nie wiem dokładnie od czego jest, ale wtedy ciągnik przestaje reagować na biegi, po prostu nie rusza z miejsca,ale koła nie są zablokowane.Po zmianie bezpiecznika czasami przez kilka minut jest ok po czym znowu go spala a czasami wytrzyma nawet cały dzień. Nie mam pojęcia co to może być, posprawdzałem praktycznie całą instalację, wyjąłem guziki z dźwigni zmiany biegów myśląc że tam jest problem ale to niestety nic nie pomogło. Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceres 345 X Dzisiaj, 16:40
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 20:22

Ceres 345 X A czy czasem nie jest to czujnik hamulca awaryjnego, mimo że hamulec nie jest zaciągnięty, czujnik zamyka obwód i komputer rozłącza napęd?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share scottie

scottie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 09:55

Ceres 345 X raczej nie jest to czujnik hamulca awaryjnego, ponieważ odłączyłem te dwa kabelki od czujnika, a bezpiecznik i tak spalało i wyskakiwała kontrolka (P). Najgorsze jest to, że czasami spala bezpiecznik bezpośrednio po włożeniu go, a czasami dopiero po jakimś czasie, to zdecydowanie utrudnia zdiagnozowanie usterki.