Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasy prasa JH 580

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnik2011

Rolnik2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 19:27

Pasy prasa JH 580 Witam posiadam prase Jd 580 ostatnio była awarja z spinkami w pasie po skróceniu 4 cm pas jest co nieco za ciasny od pozostałych i tu pytanie .Czy jak są dwa pasy po środku inaczej w jh założone można zrobić aby zamiast 2 to 3 były tak założone krócej i wgl czemu one śa tak założone bo nie wiem ;/ .Czy pas się być może rozcięgnie po kilku ha .Pozdrawiam czekam na jak najszybszą odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pasy prasa JH 580 Dzisiaj, 12:02
  •  

#2 Share Rolnik2011

Rolnik2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 07:42

Pasy prasa JH 580 Pomoże ktoś?

#3 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 21:37

Pasy prasa JH 580 4 cm mniej to nie przejdzie, ten krótszy zawsze będzie bardziej obciążony i spinka nie wytrzyma, a sam się nie rozciągnie, a te dwa są krótsze żeby słoma gdy się dostanie między pasy to miała jak wypaść, ja na bym zrobił jak piszesz, uciąc go jak te dwa krótsze, albo kupić drugą złączke i kawałek pasa i zrobić jak powinno być.

#4 Share Rolnik2011

Rolnik2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 21:21

Pasy prasa JH 580 No i tak wlanie zrobiłem przełożyłem ten pas i teraz te mniejsze są 3 i 3 większe .te mniejsze są po środku .Nawet jak go zdjęliśmy nie skracaliśmy bo pasuje jak ulał na te małe.Prasa prasuje jak dawniej i nic się nie dzieje .
Dzięki ppiotr za odpowiedź ale nawet nie czytając jej zrobiliśmy to i pojechaliśmy na polo wypróbować .Dzięki pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:59

Pasy prasa JH 580 z katalogu wynika ze 4 pasy maja dł 11850mm a 2 pasy11710mm to jest spora różnica.

i mam pytanie jaka kolejność powinna być tych pasów

#6 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 czerwiec 2012 - 18:57

Pasy prasa JH 580 Ja mam te dwa po środku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:55

Pasy prasa JH 580 przekopałem cały internet obdzwoniłem serwis JD, obejrzałem kilka pras po handlarzach i sam doszedłem który pas gdzie ma być.
pasy krótsze są w następującej kolejności _2__5_ mało tego to nie przechodzą przez jeden dolny-przedni wałek, dlatego są krótsze. (nie wszystkie prasy sprowadzane które oglądałem maja tak założone, w mojej wszystkie były równe i chodziły po wszystkich rolkach}
wymieniłem wszystkie pasy i są założone tak jak im było pisane, myślę ze teraz posłużą parę dobrych lat