Skocz do zawartości

Zdjęcie

gospodarstwo rolne lubleskie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tiger2911

tiger2911

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 13:16

gospodarstwo rolne lubleskie moi rodzice maja gospodarstwo w którym zawsze pomagałem i od małego marzyłem ze będę miał to gospodarstwo i że będzie moje kupie traktory, kombajn i wszystkie narzędzia. Tak się losy potoczyły, że wybrałem inną szkołę niż rolnicza, poszedłem do pracy. Ale kupiłem ciągnik, myślałem że jak coś kupie to moi rodzice w końcu przepiszą na mnie tą ziemie. Po prostu chciałem mieć gospodarstwo, rozwijać je i mieć z niego jakieś korzyści a nie ciągle słyszeć kiedyś będzie twoje. Mam pytanie czy jest sens nadal upierać się żeby mama mając jednego syna, który sprowadził całą swoją rodzinę na jej podwórko ( mieszkamy w drugim domu)i mając syna upominał się o przepisanie ziemi . Czy lepiej dać sobie spokój sprzedać ciągnik, żałować do końca życia czasu spędzonego na pomaganiu rodzicom i wyprowadzić się od matki nie czekając na chwile kiedy łaskawie ona mi da tą ziemie.
Naprawdę chciałbym mieć coś swojego bo mam dla kogo pracować i chciałbym spróbować może ja bym lepiej gospodarzył i może bym miał z tego jakiś dochód a nie tak jak mówi moja matka że ona nie ma żadnych dochodów z tej ziemi( ma gospodarstwo około 8h).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gospodarstwo rolne lubleskie Dzisiaj, 08:52
  •  

#2 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 10 sierpień 2011 - 13:30

gospodarstwo rolne lubleskie I czego oczekujesz od nas, że pojedzie ktoś z nas porozmawiać z twoimi rodzicami by przepisali ci gospodarstwo. Weź w niedzielę po obiedzie usiądź do stołu i porozmawiaj z rodzicami bo chcesz wiedzieć na czym stoisz czy inwestować w gospodarstwo czy szukać innego źródła dochodów. Jak wy sobie tego nie wyjaśnicie to nie oczekuj że na forum znajdziesz rozwiązanie twoich problemów rodzinnych.

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 13:48

gospodarstwo rolne lubleskie No cóż ewentualnie pozostaje trutka na myszy lub podobne specyfiki. A tak na powąznie dlaczego nie chce przepisać ci gleby? Druga sprawa to może i dobrze robi, że nie chce 8 h jako źródło utrzymania wesołych perspektyw nie stwarza.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 10 sierpień 2011 - 16:06

gospodarstwo rolne lubleskie Hm, dziwny jest ten świat;] Co Ty na ośmiu hektarach zdziałasz? Ile oni mają lat? Biorą już emeryturę? Wstęp jaki napisałeś to jak opowiadanie dziesięciolatka. Kupiłeś ciągnik i po co Ci on tak na prawdę?
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 16:27

gospodarstwo rolne lubleskie Jeśli rodzice nie osiągneli wieku emerytalnego to jak mogą przepisać gospodarstwo. Kto im da emeryturę? Wszyscy będziecie głodem przymierać na 8 h.