Zaloguj się, aby obserwować  
karolff1

New Holland 8060 - kosa schumacher

Polecane posty

karolff1    0

Witam,

zwracam się z prośbą o podpowiedź lub zdjęcia ramienia i przegubu (główki) napędu przekładni kosy.

Mam kosę schumachera, we wszystkich katalogach jest kosa zwykła i główka jest nitowana z góry, a u mnie jest przykręcana śrubami m6 od dołu. Nie wiem czy to była przeróbka czy tak z oryginału. Całość się rozpadła łącznie z widełami w przekładni, ale to już kupiłem. Nie wiem czy to była przeróbka czy tak z oryginału i nie wiem co kupić a w sklepach nie potrafią pomóc, bo podobno nie ma w katalogach do new hollanda zespołu tnącego schumachera.

 

dzięki z góry

 

pozdrawiam

Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

weź wrzuć jakieś zdjecia jak to wygląda wraz ze środkiem tej przekładni


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolff1    0

http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc00108jl.jpg/

 

Główka była nieudolnie naprawiana, wstawione było łożysko, a powinien być taki prostokątny element i 2 "płaskowniki" tyle że zostały one na polu. ramię raczej nie jest oryginalne ale to chyba widać

 

Znalazłem. W Polsce brak nowych ( ale pewnie u kogoś się niepotrzebna używana przewraca. Tylko gdzie?) w każdym bądź razie zamówiłem oryginał nr kat 420205100 750 zł sciągają z Niemiec.

1. Nie cytuj poprzedniego posta

2. Nie dubluj poprzedniej wypowiedzi - używaj opcji EDIT

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

a ja wczoraj zamówiłem te widełki za 500 zł koleś mi sprzedał.na tych widełkach ida dwa łożyska igiełkowe i uszczelniacz i do tego trzpienia jest wbite na stożek ramie które później jest przymocowane do kosy.

 

a ja wczoraj zamówiłem te widełki za 500 zł koleś mi sprzedał.na tych widełkach ida dwa łożyska igiełkowe i uszczelniacz i do tego trzpienia jest wbite na stożek ramie które później jest przymocowane do kosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolff1    0

3 godziny składałem przekładnię. Na widełkach są 4 łożyska- 2 na wyjściu i dwa na końcach widełek. Ja zamówiłem jeszcze kpl. na zwykłą kosę (ramię, główkę, łożysko i bagnety) i przerobiłem, bo zanim oryginalna główka przyjdzie to pewnie po żniwach będzie :)

 

Miłej pracy ze zmianą

Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

też miałem podobny problem znalazłem firme która przerobiła mi przekładnie za ok.200zł


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
    • Przez Sztoss
      Witam 
      Mam problem ze skrzynia power command w new holland TM150.
      Podczas kalibracji na biegu F2 wyskakuje błąd u37.
      Co może być przyczyną i jak to naprawić?
    • Przez niewinski1
      Chciałbym zapytać, o opinie na temat kombajnu New Holland TX 32 lub 34 z silnikiem mercedesa. Czy polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj