Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland 8060 - kosa schumacher

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karolff1

karolff1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 08:34

New Holland 8060 - kosa schumacher Witam,
zwracam się z prośbą o podpowiedź lub zdjęcia ramienia i przegubu (główki) napędu przekładni kosy.
Mam kosę schumachera, we wszystkich katalogach jest kosa zwykła i główka jest nitowana z góry, a u mnie jest przykręcana śrubami m6 od dołu. Nie wiem czy to była przeróbka czy tak z oryginału. Całość się rozpadła łącznie z widełami w przekładni, ale to już kupiłem. Nie wiem czy to była przeróbka czy tak z oryginału i nie wiem co kupić a w sklepach nie potrafią pomóc, bo podobno nie ma w katalogach do new hollanda zespołu tnącego schumachera.

dzięki z góry

pozdrawiam
Karol

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 8060 - kosa schumacher Dzisiaj, 15:47
  •  

#2 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 09:45

New Holland 8060 - kosa schumacher weź wrzuć jakieś zdjecia jak to wygląda wraz ze środkiem tej przekładni
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#3 Share karolff1

karolff1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 11:17

New Holland 8060 - kosa schumacher http://imageshack.us...dsc00108jl.jpg/

Główka była nieudolnie naprawiana, wstawione było łożysko, a powinien być taki prostokątny element i 2 "płaskowniki" tyle że zostały one na polu. ramię raczej nie jest oryginalne ale to chyba widać

Znalazłem. W Polsce brak nowych ( ale pewnie u kogoś się niepotrzebna używana przewraca. Tylko gdzie?) w każdym bądź razie zamówiłem oryginał nr kat 420205100 750 zł sciągają z Niemiec.

1. Nie cytuj poprzedniego posta
2. Nie dubluj poprzedniej wypowiedzi - używaj opcji EDIT

Edytowany przez krolikNH, 09 sierpień 2011 - 13:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 14:52

New Holland 8060 - kosa schumacher a ja wczoraj zamówiłem te widełki za 500 zł koleś mi sprzedał.na tych widełkach ida dwa łożyska igiełkowe i uszczelniacz i do tego trzpienia jest wbite na stożek ramie które później jest przymocowane do kosy.

a ja wczoraj zamówiłem te widełki za 500 zł koleś mi sprzedał.na tych widełkach ida dwa łożyska igiełkowe i uszczelniacz i do tego trzpienia jest wbite na stożek ramie które później jest przymocowane do kosy.

#5 Share karolff1

karolff1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 06:09

New Holland 8060 - kosa schumacher 3 godziny składałem przekładnię. Na widełkach są 4 łożyska- 2 na wyjściu i dwa na końcach widełek. Ja zamówiłem jeszcze kpl. na zwykłą kosę (ramię, główkę, łożysko i bagnety) i przerobiłem, bo zanim oryginalna główka przyjdzie to pewnie po żniwach będzie :)

Miłej pracy ze zmianą
Karol

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 11:13

New Holland 8060 - kosa schumacher też miałem podobny problem znalazłem firme która przerobiła mi przekładnie za ok.200zł
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik