Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 15:31

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka Witam! Daliśmy dziś zadatek za lemkena opala 3x40. Jest on bez kółka podporowego. Gościu który go ma twierdzi że da się orać bez kółka, ale że ma jakąś funkcje w ciągniku ( Nowy Fendt 309 C )która np. podnosi pług gry ten się zapadnie (nie bardzo wiem o co chodzi). My mamy deutza dx 85 z 80 roku i dosyć duże góry i ziemie gliniaste. Chciałbym się zapytać czy da się orać takim zestawem+ nasze góry i ziemie gliniaste. Proszę o szybką odpowiedź;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lemken opal 3 obrotowy bez kółka Dzisiaj, 15:51
  •  

#2 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 15:43

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka http://www.agrofoto....o...ic=3515&hl= poczytaj tutaj

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#3 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 15:49

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka właśnie czytałem i nie zabardzo się dowiedziałem... Jedni piszą że lepiej z kółkiem drudzy że lepiej bez, a w ciągniku jest takie coś że jak się to włączy to podrzuca coś co jest na podnośniku(nie wiem jak to się nazywa) ale jak się podniesie np. agregat to czuć jak to podskakuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 15:56

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka to się nazywa siłowa. Ostatnio musiałem na niej orać gdyż było bardzo twardo. kółko mam przy pługu ale jak były przytępione lemiesze to nie było potrzebne. Jak założyłem nowe to się czasem przydało. można orać na siłowej jak jest jednakowa ziemia. Jak jest tak że jest glina i piasek dalej to kółko się przydaje.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 16:06

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka czyli jeśli go przywieziemy do domu to można orać bez kółka? i da się wtedy normalnie orać??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 wrzesień 2007 - 08:50

Lemken opal 3 obrotowy bez kółka trochę wprawy i sie da. Rozmawialiśmy na gg.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png