Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dealerzy Case na mazowszu

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pablo686

pablo686

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 10:09

Dealerzy Case na mazowszu Witam wszystkich forumowiczów!!
Szukam dealerów Case na Mazowszu i opinii o nich. Szukajka na stronie Case'a chyba nie działa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dealerzy Case na mazowszu Dzisiaj, 01:28
  •  

#2 Share czarek7340

czarek7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 sierpień 2011 - 10:44

Dealerzy Case na mazowszu Techpom Krzywonoś podobno dobra firma :)

#3 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 08 sierpień 2011 - 11:14

Dealerzy Case na mazowszu znam przypadek że spóźniali się z dostawą, a ogólnie są spoko

#4 Share kobpawel

kobpawel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 12:02

Dealerzy Case na mazowszu Piomar - Grójec
http://www.piomaragrotech.pl/

#5 Share pablo686

pablo686

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 12:10

Dealerzy Case na mazowszu No właśnie w tym problem, że zwróciłem się w pierwszej kolejności do Techpomu, skierowali mnie do filii pod Sierpcem i jak na razie mam złe wrażenie bo tak: ofertę przygotowują już chyba z pół tygodnia, co do ceny nic nie chcą powiedzieć (lekceważenie po prostu!!), a jak chciałem sobie obejrzeć przejechać się jakimś ciągnikiem z serii JX to powiedzieli że nie mają żadnego na stanie. Nigdy nie kupowałem nowego ciągnika ale to chyba powinien być standard dlatego postanowiłem poszukać innego dealera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 13:11

Dealerzy Case na mazowszu Jak się jedzie na Giełdę do Słomczyna to po drodze jest bardzo dobrze wyposażony salon Case. Byc może to ten Piomar o którym pisze @kobpawel. Stoi tam bardzo dużo róznych ciągników i kombajnów. A i jadąc tą samą drogą tylko wcześniej powstaje nowy salon new holland ale nie wiem czy już otwarty.

#7 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 08 sierpień 2011 - 13:50

Dealerzy Case na mazowszu W mazowieckim to Piomar z grójca albo też mają oddział w miejscowości Wrzos nieopodal Przytyka. W świetokrzyskim niedaleko jest Kisiel z Górna - bardzo dobry koleś zna się na rzeczy ;)

#8 Share pablo686

pablo686

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 09:59

Dealerzy Case na mazowszu Czyli wychodziłoby że pomtech Krzywonoś i Piomar Grójec.

#9 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:00

Dealerzy Case na mazowszu W Przytyku chyba też mają Mateuszu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share reset1990

reset1990

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 10:53

Dealerzy Case na mazowszu yy .. na warmi-mazurach jest P.P.H.U. "MIRTRANS" tam masz - Maszyny rolnicze - Nawozy - Skup zbóż i rzepaku - Środki ochrony roślin - Ciągniki CASE - Kombajny - Prasy zwijające - Koparko - ładowarki. Odbiorcą dla firmy jest każdy rolnik, gdyż posiadanie tak szerokiej oferty ciągników CASE i maszyn, zapewnia możliwość obsłużenia każdego klienta. Osługujemy rolników od 30 ha nawet do 3.000 ha, ponieważ musimy być też elastyczni na potrzeby rynku. Klienci potrzebują danego sprzętu i my musimy go dostarczyć jako ich partner. Jeżeli chodzi o ciągniki CASE IH, posiadamy w ofercie maszyny z zakresu mocy od 60 do 541KM, jednak największym powodzeniem na terenie naszego działania cieszą się ciągniki o mocach od 150 do 200KM - kontynuuje Mirosław Pawlukowski. Firma stara się posiadać większość maszyn na placu, aby klient po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności mógł od ręki maszynę odebrać. Na placu firmy znajduje się ok. 10 ciągników, a właściciel dokłada wszelkich starań aby ta ilość na bieżąco była uzupełniana. Jesteśmy bezpośrednim dealerem firm tj.: Anwil, Fosfory, Agrochem, Case IH, Case Construction, Horsch, Stoll, Morawica, Lemken, Akpil, Hydrac, Emily Kverneland Group, Unia Group.