Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Consul czy Massey Ferguson 307

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 09 sierpień 2011 - 21:36

Claas Consul czy Massey Ferguson 307 no to teraz z tymi częściami mnie dobiłeś ;( jedyna marka do której mam wmiare pewne części to new holland z modeli 1520 1530 1540 tyle ze one sa drogie a consul był tani i miałem nadzieje ze nie będę miał problemu z częściami ;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Consul czy Massey Ferguson 307 Dzisiaj, 12:36
  •  

#22 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 22:04

Claas Consul czy Massey Ferguson 307 aż tak się nie bój-przecież jak w przyzwoitym stanie będą blachy i w jakimś zadaszonym miejscu go będziesz stawiał to kupę lat posłuży-dziurawego przecież nie kupisz(na zimę przenośniki trzeba otwierać,żeby tam nic nie zalegało)

w kilku miejscach w Polsce dorabiają do wszystkich kombajnów blachy i nie tylko-dobry majster też dorobi.

te staruszki z zachodu nawet 50 letnie są z oryginalnymi przenośnikami zazwyczaj,a bizonki?

bizon gnije nawet w garażu.

w staruszka zachodniego na zimę trzeba tylko trutkę wykładać,żeby myszy gum nie pożarły,a o blachy nie musisz się martwić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 20:39

Claas Consul czy Massey Ferguson 307 Stoisz obok bizona i słyszysz jak korniki pracują :) znaleźć przerdzewiałego claas'a to rarytas , takim jak rarytasem jest znalezienie zdrowego bizona

Opus meum est

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 13:27

Claas Consul czy Massey Ferguson 307

mam consula i napisze tylko tyle że mało który bizon ma oryginalne blachy w szczególności zbiornik i podsiewacz a u mnie jest jużdrugi consul i dziur żaden niemiał ba nawet ognisk rdzy nie było , claas ma dobrze ocynkowane blachy czym bizon niemoże sie pochwalić. A co chodzi o spalanie to hmmm bizon ma niewiele większą przepustowość , chodzi o młocarnie a to że heder ma wiekszy to i wolniej jedzie ,a spalanie sami policzcie co spali 4 tłoki perkinsa w 70 minut a co 6 tłoków leylanda w 60 minut . Co byś nie wybrał będzie dobre claas i mf stoja na podobnym poziomie .Jedno co moge Ci zaświadczyć to jest to że consul jest mało awaryjny :)

Opus meum est