Skocz do zawartości

Zdjęcie

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 13:03

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Witam. Mam problem. Gdy prasa owija bele siatką i jak już wypuści to siatka nie przykrywa całej szerokości balotu.Po bokach wystaje słoma a siatką owija bardziej po środku.Może miał ktoś podobny problem? Jak to ustawić żeby po całej szerokości owijało? Prosiłbym o szybką odpowiedź.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Dzisiaj, 01:39
  •  

#2 Share adrin6231

adrin6231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza sporty wodne samochody

Napisany 06 sierpień 2011 - 17:18

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką to bardziej wina siatki ja jak jad siaką z dewalina to tez mi tak robi a ostatnio kupiłem jakąś inną nie wiem producenta i kryje super.

#3 Share daniel12342

daniel12342

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 19:17

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Spróbuj zwiększyć naciąg siatki może pomoże.

#4 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 19:35

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką W prasie jest zamontowana sitaka defalin. Ale tamtej już jest koniec i już zamówiłem dwie rolki o tej http://allegro.pl/si...1736023458.html . Jak mówicie będzie dobra? Ma ktoś taką ? Bo ja nie mam prasy CNH tylko Feraboli Entry 120 ale to chyba nie ma różnicy jaka prasa?

#5 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 20:55

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Znajomy dostał coś takiego z nową prasą --- wywalił nie szło wcale. Kupił pipo odrazu inna robota.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 05:47

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką @leszekd A co się działo z tą siatką? To według was jaka siatka do tej prasy jest dobra?

#7 Share Daniel43

Daniel43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 12:17

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Jaka będzie najlepsza to sam musisz spraktykować ;) ja od 3 lat beluję siatką Tama Marathon i naprawdę ja polecam, plusem tej siatki jest to że owija bele od brzegu do brzegu. Tu możesz ja obejrzeć http://www.tama-pols...BaleNetwrap.php

#8 Share MICK

MICK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 15:07

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Sam mam siatkę NETWRAP i też ogarnia mnie wściekłość, brzegi nie owinięte, a siatka już na rolce zbliża się do środka rolki!!! Zastanawiałem się czy to wina prasy, ale raczej nie, po prostu na kolejny sezon trzeba kupić dobrą siatkę - słyszałem, że właśnie TAMA jest dobra.

Sam mam siatkę NETWRAP i też ogarnia mnie wściekłość, brzegi nie owinięte, a siatka już na rolce zbliża się do środka rolki!!! Zastanawiałem się czy to wina prasy, ale raczej nie, po prostu na kolejny sezon trzeba kupić dobrą siatkę - słyszałem, że właśnie TAMA jest dobra.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 16:30

Feraboli Entry 120- problem z owijaniem siatką Dzięki koledzy a nad tą siatką to jeszcze pomyślimy. Na razie przerobiliśmy prasę że rolka siatki jest w górze i zakłada ją się na taki wałek jak w Krone.Oryginalnie tego nie było bo nam siatkę ściągało na środek bo siatka o blachę szorowała. A teraz tej blachy nie ma. I jest już prawie dobrze. Jutro założymy siatkę Case co wyżej dawałem link więc zobaczymy czy na całej szerokości beli będzie owijało.