Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Lepper

161 odpowiedzi na ten temat

#121 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:01

Andrzej Lepper Dokładnie kolego. Pamietam zeszłoroczne wybory na prezydenta. List od komora obiecanki cacanki ale o wsi i rolniku ani słowa. niech mnie pocałuje tam gdzie slońce nie dochodzi ;[
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Lepper Dzisiaj, 21:26
  •  

#122 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 17 sierpień 2011 - 22:05

Andrzej Lepper [*]

#123 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:29

Andrzej Lepper teraz andrzej będzie blokował bramę u świętego piotra ;d jak za dawnych czasów ;d

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share ursus1395

ursus1395

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Muzyka

Napisany 25 sierpień 2011 - 18:09

Andrzej Lepper [*] To właśnie on wywalczył 0.50 zł do paliwa chciał wywalczyć 1,50zł no ale niestety nie zdążył. To dla niego rolnictwo było punktem skupienia w rządzie. Właśnie Andrzej Lepper podstawą nowocześniejszego rolnictwa. Gdyby nie ta afera gruntowa i zwolnienie go z funkcji Ministra Rolnictwa to Polskie Rolnictwo zrobiło by duży krok do przodu być może i zostały by wyrównane dopłaty unijne.

#125 Share lesiuskc

lesiuskc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 22:37

Andrzej Lepper Kochani rolnicy to największa krzywda jak mogła się stać nie tylko dla nas ale dla całego kraju... bardzo źle się stało. Ja pamiętam jak było w 2007 wielka chwała śp ministrowi , ja nie mam nic Sawickiego ale Lepper lepiej rozumiał ludzi.. Zapłaczecie jeszcze naprawde za Lepperem jak będziecie musieli zapłacić za ropę 8 zł a za świnkę dostaniecie 3,5 a za ziemniaki 12gr wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów a gwarantuje wam że żaden z obecnych polityków nie kiwnie palcem w europarlameńcie.. Tusk się będzie cieszył a Angela bedzie się z nas Polaków śmiała bo Polak głupi i przed szkodą i po szkodzie. Pamiętajcie że Polityka na tym właśnie polega co robił Lepper bo ci dzisiejsi nawet tego nie robią! Dobrze że Pan Bóg tak zaplanował nasz świat że nie wiemy co będzie w pszyszłości bo nie chcem pisać co by się stało z biednymi ludźmi...
Pamięć dla Andrzeja Leppera [*] [*] [*]

#126 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 26 styczeń 2012 - 09:01

Andrzej Lepper Na początku to zawsze jest dobrze ,a teraz jeden z panów z "Samoobrony" zastanawia się , czy kupić sobie 2 maybachy.....

#127 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 luty 2012 - 19:53

Andrzej Lepper Mam takie pytanie które mnie nurtuje od dawna, kogo teraz możemy uważać za naszego przywódcę, przedstawiciela w rządzie? PSL to sobie odpuście bo to siara i tyle. Wypiszcie kogo uważacie za kogoś ważnego dla rolników, bo to może się przydać gdyby były protesty to wiedzieli byśmy za kim ważnym pójść. Ja jestem za młody na wystawienie opinii o politykach.

#128 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 15 luty 2012 - 21:55

Andrzej Lepper a pamiętacie jak się śmieli z Leppera jak mówił o lądowaniu talibów w Polsce ?? niedawno ktoś mówił w telewizji, że to śledctwo z talibami jest ważniejsze od śledctwa Smoleńskiego.. myśle że to miało duży wpływ na los Leppera

Edytowany przez brzozak2, 15 luty 2012 - 22:53.
ten post to jakas prowokacja?

#129 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 21 luty 2012 - 17:27

Andrzej Lepper Czyli nie macie kandydatów na ważnych ludzi dla rolników?

#130 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 luty 2012 - 19:43

Andrzej Lepper niestety nie mamy zadnego reprezentanta, leppera moze nie zawsze popieralem - a raczej jego partie - ale trzeba przyznac, ze na przywodce sie nadawal.
byl charyzmatyczny.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 11:42

Andrzej Lepper Osobiście uważam, że Andrzej Lepper to jedyny uczciwy polityk, któremu zależało na dobru narodu... Pomimo, że na każdym miejscu go krytykowano, ośmieszano, Lepper bronił polskiej produkcji, polskiego przemysłu i za to mu chwała. Wytykał to że władza sprzedała PZU, TPSA, Koleje, Stocznie, Cukrownie i wiele innych.... nie miał racji ? Teraz w Polsce panuje moda na życie z podatków i sami widzicie co z tego dobrego mamy..... Szkoda słów....

Co do śmierci Leppera, jestem świecie przekonany, że nie była to jego samowolna dezycja. Poczytajcie troche w internecie, jakie miał dalsze plany, spotkania na nastepnie dni itd. Wg mnie poprostu był nie wygodny, ponieważ wytykał władzy różne korupcje i przekręty....

Polecam jeszcze poczytać mój artykuł:

http://www.agrofoto....odarka-pgr-itd/

#132 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 12:16

Andrzej Lepper Co do śmierci Leppera też uważam że coś tu śmierdzi.A swoją drogą Gabryjel Janowski miał więcej "szczęścia" bo zrobili z niego tylko wariata.

#133 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 12:31

Andrzej Lepper Chyba by zawału dostał, gdyby sie dowiedział ze Tusk proponuje ludziom emerytury po "śmierci".

#134 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 17:19

Andrzej Lepper dzisiaj o 22.00 na tvp1 KULISY ŚMIERCI ANDRZEJA LEPPERA .....oglądajcie
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#135 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 19 wrzesień 2012 - 21:24

Andrzej Lepper Oglądałem ten reportaż! Według niego jest zbyt wiele niejasności co do śmierci! Bo jak narazie to jakoś wszystko ucichło! Zresztą jak zawsze! Ciekawe co ostatecznie ogłoszą prokuratorzy?

#136 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 wrzesień 2012 - 21:29

Andrzej Lepper pewnie ogłoszą że mógł już wczesniej popełnic samobójstwo, tylko nie było go w domu.

#137 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 21:48

Andrzej Lepper Tak tylko widzicie dla takiego buca i człowieka który wytykał wszystkim błędy i sam mówił o rzeczach o których się wtedy z niego śmiano np. o więzieniu arabów i wrogów usa w polsce po jego dziwnej śmierci pełnej tajemnic gdzie niby miał plany na lata, a nawet na godzinę do przodu bo ledwo co wrócił z zakupów z jedzeniem i podobno się powiesił, nie powołano kilku komisji śledczych co w ęątej rzeczpospolitej jest priorytetem, każdy woli zajmować się wypadkiem samolotu który leciał ok 300km/godz i dziwić się czemu nikt nie przeżył, i tworzyć 20 komisji, bo to coś tam... paranoja, w samochodowych wypadkach ginie się przy 60-70km/godz, a samolotem lecącym niecałe 300km/godz mieli wszyscy wyjść cało...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#138 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 19 wrzesień 2012 - 22:09

Andrzej Lepper Prawdę mówisz @bobytempelton! U nas to faktycznie paranoja jakaś z tymi komisjami, wkońcu od tego są odpowiednie służby, instytucje i organy! Posłowie powinni pracować i uchwalać ustawy, które poprawią jakość naszego życia a nie tworzyć buble prawne i zajmować sie sprawami o których nie mają pojęcia! Dlatego nie mamy co się dziwić że taka mała jest frekwencja w czasie wyborów, bo każdy jest znudzony tą naszą polityką!

#139 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 wrzesień 2012 - 08:56

Andrzej Lepper

Tak tylko widzicie dla takiego buca i człowieka który wytykał wszystkim błędy i sam mówił o rzeczach o których się wtedy z niego śmiano np. o więzieniu arabów i wrogów usa w polsce po jego dziwnej śmierci pełnej tajemnic gdzie niby miał plany na lata, a nawet na godzinę do przodu bo ledwo co wrócił z zakupów z jedzeniem i podobno się powiesił, nie powołano kilku komisji śledczych co w ęątej rzeczpospolitej jest priorytetem, każdy woli zajmować się wypadkiem samolotu który leciał ok 300km/godz i dziwić się czemu nikt nie przeżył, i tworzyć 20 komisji, bo to coś tam... paranoja, w samochodowych wypadkach ginie się przy 60-70km/godz, a samolotem lecącym niecałe 300km/godz mieli wszyscy wyjść cało...

Kolego bo niestety tacy poj***** sa nasi politycy. Zresztą im wszystkim na rękę że ta sprawa nie będzie wyjaśniona(szczególnie dla PiSu i Ziobry). Takich spraw oni nigdy poruszać nie będą, lepiej tworzyć jakieś komisje w głupich sprawach tak jak np Bamber Gold(celowo przekręciłem nazwę).
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 wrzesień 2012 - 19:23

Andrzej Lepper Przeczytajcie sobie książke "Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni" Leszka Szymowskiego, jest tam dokładnie wszystko opisane, wszystkie teorie, wypowiedzi znanych fizyków, oraz śmierc niektórych osób które mogły cos w tej sprawie wiedziec - tuż po samej katastrofie.

Edytowany przez milanreal1, 20 wrzesień 2012 - 20:18.
czcionka