andrzej2257

Andrzej Lepper nie żyje [*]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2257    142

Dzisiaj o 17 : 30 się o tym dowiedziałem źródło tvp info.

 

[*] - straciliśmy jedynego polityka który znał się na rolnictwie [*].

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

[*] Dołaczam się.

Andrzej Lepper powinien być wzorem dla reszty polityków. Z szarego człowieka stał się jedną z głównych postaci Polskiej sceny politycznej. W wielkiej mafii jaką jest polityka ktoś kto ma inne poglądy- trzeba zniszczyć a podobno mamy demokracje. Chcieliscie mieć Irlandię to macie i ciułajcie na kredyty dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj