Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie do Pomyślenia.

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Daniel89

Daniel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 22:00

Nie do Pomyślenia. Zamuwiliśmy 1,5 miśięcy temu Tura Z Metal-Fach.

Tur sam jest ale , zamocowań do Ciągnika do dziśiaj niema
Zadzwoniłem do Sokułki a oni do mnię:No Plany są już zrobione ale na konstrukcję muśi Pan jescze 2 tygodnie czekać.

Ten tur jest do Farmtraca 80 4WD.
Ma ktoś z Metal-Fachu Tura
I jak długo czekaliście na niego.
I znowu mogę belle ręcznie na widły ładować i zwozić na podwórko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie do Pomyślenia. Dzisiaj, 08:59
  •  

#2 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 05 sierpień 2011 - 11:20

Nie do Pomyślenia. Robią towar specjalnie pod twój ciągnik a ty masz pretensje, że to trwa tak długo ??
Zawsze mogłeś iść do jakiegoś zakładu budowy maszyn to by zrobili za 50 tyś. i byś czekał pół roku.
Przecież to nie jest tak hop siup zrobić konstrukcję która ma wytrzymywać 1600kg i nic nie urwać, przetestować to trzeba, zatwierdzić itp.

Tak to jest jak się chce coś zamawiać samemu. Trzebabyło iść do dealera popytać, podzwonić, dopytać, spytać jeszcze raz czy są plany opracowane, to by nie było problemów.
Po drugie jeśli chciałeś zaoszczędzić parę groszy na dealerze to teraz nie miej do nikogo pretensji tylko do siebie, że się nie dopytałeś takiej ważnej rzeczy.

Edytowany przez dyczko0, 05 sierpień 2011 - 11:22.

#3 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 05 sierpień 2011 - 14:14

Nie do Pomyślenia. było trzeba kupić farmera :lol: tura byś miał od ręki :lol: :lol: a tak serio to @dyczko0 ma rację. nie chcę żebyś za dwa miechy dzwonił że coś się urwało.
KPK Komurun Team

#4 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 22:39

Nie do Pomyślenia. Autor ma rację. Powinni mieć gotowe projekty do różnych marek, Farmtrack to nie Kioti.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 18:14

Nie do Pomyślenia. to już teraz będą mięli gotowe na następne zamówienie. najwidoczniej wcześniej nikt do takiego nie brał. u nas jeden gości ma same zetory ale tura woli właśnie z metal fachu.
poza tym ile jest różnych modeli ciągników? i co do każdego mają tworzyć na zapas projekty mocowań nie wiedząc że to się sprzeda???? :blink: :blink:
mógł brać tura w mrągowie, tam gdzie te wynalazki robią, to pewnie maja pasujące do nich
:lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez SLAWEK1987, 06 sierpień 2011 - 18:15.

KPK Komurun Team

#6 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 06 sierpień 2011 - 20:25

Nie do Pomyślenia. Co wy bredzicie Daniel89 ma racje, że jest podenerwowany. Mi w Mrągowie do Kuboty tura wstawili w 1,5 tygodnia a musieli wszystko od podstaw robić. Co do zakładu z Sokółki to pomimo że mam do nich ze 3 razy bliżej niż do Mrągowa to jednak nie brałem od nich ładowacza bo jak zadzwoniłem czy mi wstawią ładowacz to beczeć zaczeli że to trzeba projekty robić, maszyny przestawiać i inne pierdoły opowiadać. A w Mrągowie zapytali się tylko czy ma być z gniazd hydrayliki czy pompy bezpośrednio (reszta według zamówienia). A co do ładowaczy z Sokółki to wujek żałuje że nie wziął z Mrągowa po za tym, że z Sokółki ładowacz jest sporo lżejszy to reszta pozostawia sporo do życzenia m.in. powłoka lakiernicza, zastosowane podzespoły (włoskie już zresztą padające m.in elektrozawory od sterowania 3 sekcją) a w Mragowskim są podzespoły szwedzkie.

Edytowany przez kokoman0, 06 sierpień 2011 - 20:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 21:55

Nie do Pomyślenia. ja mam metal fach i jestem zadowolony. farba siedzi, 3 sekcja działa. no to mówię że powinien wziąć z mrągowa. firmy po sąsiedzku, to na pewno współpracują ze sobą jak metal fach i farmer.
KPK Komurun Team