Skocz do zawartości

Zdjęcie

Luźny pas od młocarni

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marciniu94

marciniu94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Nazywam sie Marcin, mieszkam w woj. świętokrzyskim niedaleko Opatowa, interesuję się mechaniką rolnicza. Studiuje Mechanike i Budowe Maszyn na AGHu, a w czasie wolnym pomagam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa :)

Napisany 04 sierpień 2011 - 14:45

Luźny pas od młocarni Witam. Dzisiaj wyjechaliśmy kosic mieszanke i zaczął się palić ten pas co napędza od silnika odrzutnik nie wiedzielismy co jest przyczyna ale zobaczylismy ze pas od mlocarni jest tak luzny ze nic nie ciagną prawie, no to go napielismy i jedziemy dalej i za 5 minut dosłownie to samo dym z tego pasa i luzny pasek od młocarni. Prosze o pomoc, bo tu środek żniw a tak sie nie da kosić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Luźny pas od młocarni Dzisiaj, 07:53
  •  

#2 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 19:35

Luźny pas od młocarni Może pas od młocarni już do wymiany się kwalifikuje?
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#3 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 04 sierpień 2011 - 19:53

Luźny pas od młocarni Chodzi ci o ten wielorowkowy? Przecież on się napina jak zwolnisz dzwignie na dół.

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 20:26

Luźny pas od młocarni A czasem nie nowy ten potrójny pas założyłeś? da się koło młocarni obrócić rękoma?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#5 Share marciniu94

marciniu94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Nazywam sie Marcin, mieszkam w woj. świętokrzyskim niedaleko Opatowa, interesuję się mechaniką rolnicza. Studiuje Mechanike i Budowe Maszyn na AGHu, a w czasie wolnym pomagam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa :)

Napisany 04 sierpień 2011 - 20:36

Luźny pas od młocarni nie, on jest podwójny a pas od mlocarni raczej sie nie zużyl bo ma dopiero rok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share adiksutil16

adiksutil16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 10:08

Luźny pas od młocarni No to coś masz nie tak bo p[as od młocarni powinien być potrójny. Mnie też się palił bo jeden sie zerwał i ciągnął tylko na dwóch.

#7 Share marciniu94

marciniu94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 19:24

Luźny pas od młocarni mój bląd on jest jednak potrójny, pomyliło mi się :lol:

#8 Share doktorek2

doktorek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 21:05

Luźny pas od młocarni przyczyną może być zacierające się łożysko na odrzutniku słomy lub uszkodzone łożyska w napinaczu a jeśli udało ci się zdiagnozować co było przyczyną to podziel się wiedzą

#9 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 00:28

Luźny pas od młocarni mi jak lozysko zaczelo siadac na odzutniku po stronie napedu od silnika to zaczelo cos chrupotac az kilka kulek wypadlo ale nieluzowal sie pas ani od napedu ani od mlocarni

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 07 listopad 2011 - 17:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share marciniu94

marciniu94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 22:41

Luźny pas od młocarni jeszcze nie wiemy jaka byla przyczyna, ale niedlugo bedziemy wymieniac podajniki to sie zajrzy do lozyska na odrzutniku :P