Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Proxima 6441 [opinie]

207 odpowiedzi na ten temat

#81 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 19:04

Zetor Proxima 6441 [opinie] Ale rozumiem, że mówiąc o agregacie uprawowo-siewnym każdy ma na myśli, że sprzężony on jest ze siewnikiem? :) No ale z takich 60 KM to Zetor ma chyba najmocniejszy podnośnik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Proxima 6441 [opinie] Dzisiaj, 23:15
  •  

#82 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 19:05

Zetor Proxima 6441 [opinie] Co ty Bogdan przepraszam za durnoty wypisujesz....??? Mam agregat który waży blisko tonę, kolega ma do takiej samej Kombi 3,7 który waży ponad tonę pracuje się po kilka godzin i nie ma żadnych oznak wysiadania pompy. Jesli chodzi o Zetory Proxima mają w swojej klasie (np.w porównaniu do NH czy case JX, Pronar )jedne z najwydajniejszych pomp i jak tak patrze co ty tu wypisujesz to mi ręce opadają.... A co do tematu to z tym agregatem 2,5metra będziesz spokojnie śmigał nawet na podnośniku zwykłym bez wspomagania.

#83 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 19:45

Zetor Proxima 6441 [opinie] wiesz strasznie nie lubię zetora i wymyśle każda bajkę, aby go oczernić :) Może twój zetor jest taki super,że nawet 4 obrotową bez problemu ciąga i obraca? Znajomego taki extra nie jest. Dwuletnia proxa jaki ma podnośnik, nie przypadkiem 32kN?

#84 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 20:15

Zetor Proxima 6441 [opinie] Chyba masz jakiś problem z wyżyciem się lub z nadpobudliwymi emocjami, a co do twojego ostatniego postu bez komentarza..... A co do udźwigu podnośnika to o ile pamiętam to bylo chyba coś deko ponad 40kn, a wydatek to 50l/min He,he rozśmieszyłeś mnie z tą czwórka obracaną bo czwórka czwórce nierówna (i to każde dziecko wie że różnice mogą być spore) i tak się składa,że bylem świadkiem bo akurat przejeżdżałem jak facet w okolicach Komarowa,, pow. zamojski teren dość górzysty ciąga właśnie Proxima 8441 czwórkę SUKOV.

#85 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 20:24

Zetor Proxima 6441 [opinie] emocje to sie udzieliły Tobie jak zobaczyłeś opinie ,że Zetor nie m super podnośnika. Ja tylko przedstawiłem to co usłyszałem od użytkownika proxy

#86 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 20:30

Zetor Proxima 6441 [opinie] Więc ja Ci piszę jako użytkownik Proxy.... generalnie nie uważam za miarodajne podawania opinii kogoś tam, kogoś bo takie opinie często można o du... potłuc i to nie ma znaczenia o jaką markę chodzi, bo jak by tak się człowiek nasłuchał to nie wiem czy cokolwiek by kupił....

#87 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 20:48

Zetor Proxima 6441 [opinie] Może Twoja Proxa ma lepszą pompę, a znajomego jest wadliwa, po jeździe z tym KUS-em podnośnik zaczął opadać, ale po kilku dniach wszystko wróciło do normy.
Forum jest od tego by dzielić się informacjami, nie tylko posiadacze maszyn mają monopol na wiedzę o sprzęcie

#88 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów

Napisany 09 październik 2009 - 09:20

Zetor Proxima 6441 [opinie] Myślę nad ty modelem własnie i dostałem taką propozycję u przedstawiciela handlowego-powiedzcie cz to dobra cena:
Proxima 6441 99000.
wyposażenie;
-skrzynia 40 km/h
-obciążniki przód, tył
-halogeny dodatkowe
-siedzenie pasażera
-siedzenie grammera
-kogut
-radio.
Z tego co wiem podstawowa wersja kosztuje 103000 zł bez tych rzeczy co tu wypisałem. Co myślicie, warto?

#89 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 11 październik 2009 - 18:46

Zetor Proxima 6441 [opinie] co do proxim ogólnie to wg mnie jest tak: każda prędzej lub później ma problemy ze sprzęgłem, o ile będzie to tylko wysprzęglik jak u mnie to pół biedy jak przyjdzie rozpoławiać to problem niemały, z hamulcami też większość ma problemy ja jeszcze na szczęście nie, opony standardowe mitas szmelc totalny lecą jak nie wiem co a nie jeżdże dużo po asfalcie bo jabym jeżdził to kaplica po roku przednie do wyrzucenia a i sprawa całkiem świeża chłodnica cieknie na zgrzewie a mój traktor ma dopiero 2 lata i jeszcze żeby było jasne mam pełną wiedze proximach bo ja kupiłem 7441 w VII 2007 dwie 6441 są u moich sąsiadów ok pół roku starsze i jeszcze jedna we wsi obok i wszscy mają podobne problemy więc jak coś nawali jednemu to reszta tylko kwestia czasu i to samo. a i jeszcze w tej jednej 6441 łożysko w kole też siadło. ja mam 800mtg oni 1000-1500.

#90 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów

Napisany 11 październik 2009 - 21:01

Zetor Proxima 6441 [opinie] to niezłe podsumowanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 20 październik 2009 - 06:37

Zetor Proxima 6441 [opinie] Ile płaciliście za przegląd w proximie 6441??
Chodzi o ten pierwszy przy 100 mth

#92 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:muzyka alternatywna

Napisany 22 październik 2009 - 20:20

Zetor Proxima 6441 [opinie]

Myślę nad ty modelem własnie i dostałem taką propozycję u przedstawiciela handlowego-powiedzcie cz to dobra cena:
Proxima 6441 99000.
wyposażenie;
-skrzynia 40 km/h
-obciążniki przód, tył
-halogeny dodatkowe
-siedzenie pasażera
-siedzenie grammera
-kogut
-radio.
Z tego co wiem podstawowa wersja kosztuje 103000 zł bez tych rzeczy co tu wypisałem. Co myślicie, warto?

To dobra cena, ale niech dorzucą jeszcze radialne opony, najlepiej szersze takie jak w 8441!

#93 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 22 październik 2009 - 21:01

Zetor Proxima 6441 [opinie] To ja 7211 ciągam grubera o wadze ponad 1 tona i mam dużo słabszy udźwig niż proxa :( a i jeszcze przedniego napędu nie mam ;) A 4 obrotową u mnie sąsiad ciąga 7340 i obraca bez problemu :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#94 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 08:30

Zetor Proxima 6441 [opinie] W mojej peoximie jak włącze blokadę tylnego mostu, to powinna się wyłączyć gdy nacisnę hamulec. Prawda?

A u mnie czasami musze porządnie szarpnac ciągnikiem zeby ona się rozłaczyłą bo nawracać nie idzie... Czy u was też się tak zdarza czy tylko u mnie??

#95 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 10:31

Zetor Proxima 6441 [opinie] hamulec czy sprzęgło? Bo w Zetorku 7211 wystarczy właśnie sprzęgło.

#96 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 13:45

Zetor Proxima 6441 [opinie] Hamulec chyba, bo gdy wciskam hamulec to gaśnie mi kontrolka ale blokada nie zawsze się wyłaczy

#97 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 08:36

Zetor Proxima 6441 [opinie] Witam!

Powiedzcie mi jak się sprawuje skrzynia 10/2 (30km/h)? Czy zmiana jakiegokolwiek biegu na wsteczny i odwrotnie sprawia jakieś problemy? Czy biegi wchodzą leciutko jak "coś tam" w "kisielek" :( ?

Pozdrawiam jkl!
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

#98 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 08:53

Zetor Proxima 6441 [opinie] daj sobie spokój ze skrzynią bez rewersu, szkoda czasu paliwa i Twojego zdrowia, rewers to wspaniałe urządzenie masz prawą rękę wolną podczas nawrotów i masz wszystkie przełożenia do tyłu, podczas rozorywania bruzdy wrzucasz 3-4 na wsteczny i gonisz przez całe pole na wstecznym :(

#99 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 27 listopad 2009 - 09:08

Zetor Proxima 6441 [opinie] Biegi wchodzą w porządku. Jak jest nowy, to wchodzi to lekkim oporem (jak nie w kisielek... :( )ale potem jest ok. ewentualnie serwis może podregulować(bop jak bylem na przeglądzie to gościu się pytał czy przypadkiem mi lepiej nie zrobić....)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 08:18

Zetor Proxima 6441 [opinie] Czy ktoś jaszcze może coś napisać nt. skrzyni 10/2 (30km/h)? Prośba do użytkowników tylko tej skrzyni!!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)