Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#841 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:40

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów na pewno przed świętami dostaniesz, ja dostałem dziś późnym popołudniem;
tak sobie myśle, że generalnie to ZT nie zapłaciły komornikom prowizji, oni tą kasę sobie zaoszczędzili na odsetkach których nie zapłacili i nie zapłacą dzięki aneksom i jeszcze pewnie zostało niemało, chylić czoła przed skerczyńskimi tak robić w jajo mało kto potrafi; a nasz rzepak który sobie rośnie (a raczj już zimuje) pewnie mają w d.... glencore ma magazyny na UA i pewnie chodziło tylko o przejęcie bazy przy granicy do przerobu na półprodukt i olejek zapewnie pojedzie dalej do uni; obym sie mylił ale czarno widze przyszłe ceny skupu w okolicy.

Edytowany przez krolikNH, 31 grudzień 2011 - 17:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 01:23
  •  

#842 Share robercikj100

robercikj100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 22:30

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a Ty wogóle rozważałeś oddanie rzepaku w przyszłym sezonie do bodaczowa ?? kto by nie był ich właścicielem mojego rzepaku tam wiecej nie bedzie czy go chcą czy też mają go jak to powiedziałeś w d.... :lol: Naszczęście w okolicy są punkty skupu innych firm niż Zt w bodaczowie

Edytowany przez robercikj100, 21 grudzień 2011 - 22:34.

#843 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 23:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nawet mi przez myśl nie przeszło, wyrok sądu wisi w salonie oprawiony w ramy ku przestrodze, obawiam sie tylko spadku ceny, inni zechcą to wykorzystać,
a właściciele ZT

KRS Data aktualizacji: 2011-12-19
Członkowie reprezentacji:
Kabcenell Nicholas - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Michał - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Piotr - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Paweł - Członek Zarządu
Radczuk Kazimiera Halina - Członek Rady Nadzorczej
Bielecka Ewa Barbara - Prezes Zarządu

czyli bez zmian

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#844 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 17:16

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja też dzisiaj dostałem pieniądze za rzepak - całość wraz z odsetkami i kosztami sądowymi, komornik działał skutecznie.

#845 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 20:34

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów My też mamy kasę. Komornik przelał wczoraj: kwotę główną, odsetki i koszta sądowe. Tydzień dłużej czekania na pieniądze, ale satysfakcja, że nikt nie będzie sobie jaj robił: bezcenna.

#846 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 22 grudzień 2011 - 20:41

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja też dostałem już kasę ale przyszedł aneks żeby podpisać bez odsetek

#847 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 22 grudzień 2011 - 21:32

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Znów jakieś aneksy czy jeszcze te stare :o :blink:
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#848 Share Marianrol

Marianrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:11

nawet mi przez myśl nie przeszło, wyrok sądu wisi w salonie oprawiony w ramy ku przestrodze, obawiam sie tylko spadku ceny, inni zechcą to wykorzystać,
a właściciele ZT

KRS Data aktualizacji: 2011-12-19
Członkowie reprezentacji:
Kabcenell Nicholas - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Michał - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Piotr - Członek Rady Nadzorczej
Skerczyński Paweł - Członek Zarządu
Radczuk Kazimiera Halina - Członek Rady Nadzorczej
Bielecka Ewa Barbara - Prezes Zarządu

czyli bez zmian

Po co wprowadzasz ludzi w błąd i rozpowszechniasz nieprawdę?

Ci co nie chcą sprzedawać do Bodaczowa zrobią jak uważają, sprzedadzą do firm handlowych po niższej cenie a firmy hanlowe odsprzedadzą do Bodaczowa.

#849 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 12:44

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów co jest nieprawdą wg ciebie?
skląd zarządu?
wpis z 19 grudnia:
http://www.krs-onlin...-krs-42957.html

no chyba że masz tajne info kto pociąga za sznurki,
kto gdzie będzie sprzedawał jego sprawa, zgadzam sie jak najbardziej,
czy zaufa ZT, też jego sprawa; każdy zrobi jak uważa; i tak za rok większość powie że w sumie to nic sie nie stało bo zapłacili,
oczywiście że tak mi nawet odsetki większe niż w banku;
jak zaoferują najwyższą cenę i będą mieć majątek dla komornika to sie zastanowię, a po doświadczeniach napewno należność ściągnę o wiele szybciej niż teraz;

#850 Share robercikj100

robercikj100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 13:00

Po co wprowadzasz ludzi w błąd i rozpowszechniasz nieprawdę?

Ci co nie chcą sprzedawać do Bodaczowa zrobią jak uważają, sprzedadzą do firm handlowych po niższej cenie a firmy hanlowe odsprzedadzą do Bodaczowa.

w rejonie są firmy które skupują rzepak dla innych firm niż bodaczów i oferują nie gorsze ceny niż bodaczów, a nawet płacili po 3 dniach, takze uważam że nie ma co płakać ze bedziemy sprzedawać za bezcen w następnym roku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share Walet

Walet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 26 grudzień 2011 - 20:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów prezes jest nowy - Pierre Francois Pages.

#852 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 08:49

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów formalnie nie znalazłem takiej informacji, za to napewno:

Wniosek o zmianę wspólnika spółki z o.o. należy złożyć w sądzie rejestrowym nie później niż ciągu 7 dni od dnia, w którym dana osoba lub podmiot uzyskały status wspólnika. Sankcją za niezachowanie powyższego terminu jest możliwość nałożenia przez sąd kary grzywny na spółkę. Kara ta, w razie niewykonania obowiązku złożenia wniosku o zmianę, może być nałożona ponownie. Jeżeli mimo upomnień i kary grzywny nie złożono wniosku o zmianę, sąd z urzędu może orzec o rozwiązaniu spółki i ustanowić dla niej kuratora itd....

na stronach KRS nic nie widać, no chyba że jeszcze nie widać; ale to jak z naszymi wypłatami za rzepak już mały być a nie było i tak od sierpnia do Świąt Bożego Narodzenia.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 31 grudzień 2011 - 17:13.

#853 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 20:56

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nadejszła wiekopomna chwila- komornik przelał mi kasę z odsetkami!ok 55000tys. No cieszę się jak cholera! wreszcie doczekałem się i ja. Teraz są pieniądze , zrealizuję swój plan, wynajmę "kilera" sprawiedliwość co do panów Skierczyńskich się dopełni :D to żart, śpijcie spokojnie "przekręty" (sądy są dla głupców i biednych a sprawiedliwość dla bogatych) niestety stara maksyma zawsze aktualna. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich!!!

#854 Share Marianrol

Marianrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 21:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów KRS online nie aktualizuje danych widać zbyt często bo są to bardzo stare dane. Proponuje ay ktoś się pofatygował do sądu i wziął odpis.

#855 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 09:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nie twierdze że zmian nie ma tylko że ich nigdzie nie widać,
zainwestowałem złocisze i tak:
stan na połowę grudnia bez zmian, na zweryfikowany raport KRS trzeba czekać 4 dni,

#856 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 12:41

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Czy ma ktoś informacje czy będą dobrowolnie wypłacać odsetki, czy trzeba po nie będzie iść do sądu? Należność z faktur mi przelali co do grosza, ale o odsetkach cicho, a uzbierało się tego mi koło 2 tys.
Ja i większość moich znajomych uciekamy z rzepakiem do Agroloku. Już się wstępnie z nimi dogadaliśmy.

#857 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 17:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów procedura jak wcześniej z kwotą główną, trzeba wezwać na piśmie poleconym do zapłaty odsetek ustawowych i wyznaczyć im termin np 7 dni, jak nie ustosunkują się to do sądu z pozwem o odsetki, opłaty nie będą duże, wraz z pozwem o zapłatę należy wnieść opłatę sądową, która wynosi 5% wartości przedmiotu sporu - tu odsetek ustawowych, nie mniej niż 30 zł. Jeżeli uprawomocni się nakaz zapłaty (czyli pozwany nie wniesie sprzeciwu), sąd powodowi zwróci ¾ wniesionej opłaty, 1/4 jako koszty postępowania zapłaci nam wierzyciel (będzie doliczone do kwoty odsetek). Wychodzimy na zero, jak nie zapłacą nakazu komornik.
Napewno sami z własnej woli nie oddadzą, nie wiem też jak sąd roztrzygnął by sytuację z podpisanym aneksem. Myśle, że do wygrania - nie zachowali terminu trzydniowego, o ile ma się pokwitowanie przyjęcia aneksu z datą. Ale to tylko gdybania, mają napewno armie prawników i raczej będą się bronić.

#858 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 21:10

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Na szczęście nie podpisałem żadnego aneksu, choć byłem już bliski.
Teraz do stracenia nie mam nic więc po nowym roku zabawię się chyba w to wszystko.
Zima jest, więc mam trochę więcej czasu:)

#859 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 22:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów wezwanie i pozew można napisać samemu (mogę udostępnić), na orzeczenie czeka się ok 3-4 tyg, nakaz zapłaty (zwykle jest on w trybie upominawczym) termin zapewne 14 dni, i nadanie klauzuli wykonywalności kilka dni, i w zasadzie tyle, lista komorników google pomoże;

Edytowany przez krolikNH, 31 grudzień 2011 - 17:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 05:58

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kto teraz nas zrobi w konia!. Jak myślicie?. Oprucz rządu Polskiego , ten od dawna pompuje całą gospodarkę naszego Kraju!!!.