Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#821 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 13:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Wreszcie zapłacili całą sumę, oczywiście bez odsetek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 19:20
  •  

#822 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 13:16

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kto dostał z odsetkami i jaki to był % ?
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#823 Share felek81

felek81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 13:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów I ja mam i ja :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#824 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 16:18

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Fajnie widzieć radość :rolleyes: nareszcie. Pozdrawiam :)

#825 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 14 grudzień 2011 - 17:05

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Kto dostał z odsetkami i jaki to był % ?

ponoć 13 % http://www.odsetkiustawowe.pl/
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#826 Share jendreksz

jendreksz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 21:50

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów \kase otrzymałem po 12 dniach. Koledzy co robimy z odsetkami proszę o propozycje. odsetki13%to w skali roku

#827 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 14:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów tylko ja ze znajomych poszedłaem do sądu i wszyscy sie ze mnie śmieli, najbardziej ci którzy pierwsi pojechali z aneksami i dostali zaraz kasę (różne pogłoski krażyły później jak to było że dostali a reszta jakoś nie - nie wiem), ale nie żałuje;
kosztowało mnie to UWAGA 101zł!!!! opłaty komorniczej, komornik ściągnął należne odsetki, koszty postępowania (1/4 opłaty), wczoraj Sąd oddał mi pozostałość (3/4 opłaty), jestem do przodu generalnie, nie wspominając o satysfakcji. I to wszystko za jedyne 101 zł, wyrok sądu oprawię sobie w ramki i zawiesze w honorowym miejscu ku przestrodze, jakbym kiedyś zapragnął sprzedać rzepak do Bodaczowa. Żałuje tylko że nie poszedłem do sądu tydzień po upływie terminu zapłaty, tylko naiwnie czekałem. Trzeba uczyć się na błędach.

#828 Share nowicjusz24

nowicjusz24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 16:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów witam wszystkich i ja dostałem pieniążki w końcu, oczywiście bez odsetek bo ostatni aneks podpisałem, pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt oraz będziemy z kolegami się kontaktować co z przyszłym rzepaczkiem...

#829 Share lonski

lonski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 16:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Najgorsze w tym wszystkim jest to że mamy praktycznie monopol na rynku rzepaku i w przyszłym sezonie tylko "Bunge" będzie dyktowało ceny.
Gratuluję wszystkim którzy odzyskali swoje należności za całoroczny trud pracy.

#830 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 00:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Wszyscy (prawie )dostali kasę?..,mało kto zagląda(na to forum), więc mogę (tak myślę)trochę popisać ; Co Q-urwa w tym kraju się dzieje!!!!! 3500tys rolników nie dostało zapłaty za swoją pracę a w tv ogólnopolskiej - nawet zdania! Poparzcie .... limity mleczne ,(przepraszam kwota!!! )limit buraczany! ,tabliczki na drzwiach do obory,maty, sraty, (szlak mnie trafia). Wielu ograniczeń nawet nie znam!. Zdjęcia z samolotu... bo ar Q-urwa się nie zgadza!!! Całkiem dobrze pamiętam komunę,ale takich absurdów nie było!. Stara gwardia tak się nie dała!!. I jeszcze dodam ( żeby nie było)na temat ... Dobrze że banków lichwiarskich jest do hu....(brak płatności ZTB) to brałem kredyty, bo wiecie że jest ustawa że pracownik socjalny może zabrać dzieci z pod opieki rodziców (bo coś mu się nie podoba np,bieda) co za demokracja!!. Ktoś może powie "obudziłeś się" lub "ląduj przyjacielu" czasy się zmieniły!! .Pieprze takie czasy za które będe sie wstydził przed swoimi wnukami!!. Nie długo to i własnego zdania nie wolno będzie mieć. Cała unia pozamyka nas w klatkach!, już robimy wszystko pod dyktando!. Pozdrowienia kochani pozdrowienia.......

Edytowany przez kesja, 18 grudzień 2011 - 00:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 18 grudzień 2011 - 13:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Niby ucichło, chyba wszystkim już zapłacili. Ale ja mam pytanie. Czy dostał ktoś z Was odsetki a nie podpisywał żadnego aneksu? Ja nic nie podpisałem, kasę dostałem, ale o odsetkach cicho (1600 zł)
Czy wogóle ktos zamiaruje walczyć o odsetki, bo ja chyba tak.
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#832 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 15:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów też żadnych aneksów nie podpisywałem i odsetek też nie dostałem
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#833 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 15:10

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja mam odsetki, ale nie mam kwoty głównej

#834 Share Wicherek

Wicherek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 15:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów I tak już zostanie.

Edytowany przez milanreal1, 18 grudzień 2011 - 23:31.
caps lock

#835 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 15:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A czy odsetek nie dostali tylko Ci co poszli z tą sprawą do sądu ?
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#836 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 16:35

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja nigdzie nie byłem tylko grzecznie i cierpliwie czekałem na swoje pieniądze...

#837 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 16:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ci co poszli do sądu, jeżeli komornik wyegzekwuje od Bodaczowa, to dostaną razem z odsetkami i kosztami sądowymi.

#838 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 19:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów "Kolesie" wyróżnili (przepraszam że tak), Tych pokornie czekających, ponieważ dostają pierwsi pieniążki. A my , co poszli do sądu jeszcze czekamy.Niektórzy z nas też dostali, i bardzo dobrze!!!!. Nie ważne jakim sposobem-ważne że zapłacili.. Moja mama do tej pory powtarza (czasem) "Pokorne ciele dwie matki ssie " Jest to prawda ,ale czasem nie, i d*pa boli.

#839 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 20:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a jednak frajerami zostali ci co podpisali aneksy (bez urazy dla tych co byli pod ścianą) ci co mogli powalczyć strzelili sobie gola; dostałem całą kasę z faktury, zwrot całych kosztów postępowania sądowego, wszystkie odsetki i coś bezcennego - satysfakcję, zdaje sie że wszyscy już cieszą sie pieniążkami tak że WESOŁYCH ŚWIĄT, temat można zamknąć do następnego sezonu, pozdrowienia dla wytrwałych.

Edytowany przez szymekp, 21 grudzień 2011 - 18:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja jeszcze wszystkich pieniędzy nie dostałem - poszedłem do sądu i obecnie komornik prowadzi postępowanie egzekucyjne. Mam nadzieję, że wkrótce pieniądze dostanę. Nawiązując do działań ZT w Bodaczowie w sprawie wypłat, to widać, że zarządzający zakładem działają prewencyjnie - wychowawczo względem rolników. Siedzisz cicho, nie egzekwujesz swoich praw, podpisujesz lipne aneksy - pieniądze otrzymasz (jeżeli będziemy mieli) w pierwszej kolejności. Gdy ktoś miał czelność wystąpić do sądu o nakaz zapłaty - ZT robią wszystko by jak najbardziej utrudnić wypłaty w tych przypadkach. Może powinniśmy przepraszać " wielce wielmożnych arystokratów" za to, że śmialiśmy upomnieć się o swoje.