Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#761 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 10:14

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kolego ja do Lubelskiej dzwoniłem 817568860

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 15:44
  •  

#762 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 11:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja w agencji byłem w czwartek i mój wniosek mieli tego dnia wysłać do naliczenia do Warszawy.Za kilka dni miała przyjść decyzja.Na razie nie ma, ale to dopiero tydzień.

#763 Share lukaszek410

lukaszek410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 12:01

A do której agencji dzwoniłeś? Do lubelskiej czy bezpośrednio do Warszawy, do księgowości?

Do lubelskiej dzwoniłem numer chyba taki jak kolega napisał

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#764 Share nowicjusz24

nowicjusz24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 17:54

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów witam
mam pytanie , bo wysłałem im aneks ale kasy nie ma ;( czy w związku z tą sytuacją jestem jakoś zagrożony ?? bo widziałem ten komunikat Pani Tokarskiej i się martwię czy nie popełniłem błędu....

#765 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 08 grudzień 2011 - 18:35

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Myślę, że jeśli mają zapłacić (co i oby) to zapłacą wszystkim bez wyjątku. Co do wysłanych aneksów to być może nie zapłacą odsetek. Chyba że nowy właściciel zechce sobie podreperować opinię i wypłaci wszystkim odsetki? Wątpię choć...
A gdzie koledzy planują sprzedać rzepak za rok? Bodaczów z nowym właścicielem? Ja na pewnotam nie sprzedam. Mam juz pewną firmę co podstawi samochody i zabierze rzepak ode mnie i kilku znajomych.
\\
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#766 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:33

witam
mam pytanie , bo wysłałem im aneks ale kasy nie ma ;( czy w związku z tą sytuacją jestem jakoś zagrożony ?? bo widziałem ten komunikat Pani Tokarskiej i się martwię czy nie popełniłem błędu....

KZPR wystąpiło do UOKiK o ocenę prawną tych aneksów bo prawdopodobnie jest to nadużycie.

#767 Share mano

mano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 21:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja już dzisiaj dostałem kasę za dopłaty obeszło się bez dzwonienia do agencji. Oby i z Bodaczowa też już zaczęli przelewać kasę!

#768 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 01:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja osobiście wysłałem aneks akiś czas temu i pieniędze miałem po tygodniu.
Szczerze mówiąc nie żałuje tej decyzji bo od razu po otrzymaniu przelewu dokonałem zakupu nawozu (saletry). Myslę że dobrze postąpiłem gdyż w obrębie 50km nie można było znależć nawozów. Wujek kupił tydzień przedemną w piątek, ja kupiłem w poniedziałek już z nowej dostway i cena wzrosłą o 130zł za tone. Aktualnie nie wiek jak kształtuja się ceny saletry ale pewnie jeszcze bardziej podrożały, więc jeśli nawet bym się sądził z bodaczowem to i tak bym stracił na tym. Co z tego jesli bym dostał odsetki jak i tak za pieniądze które dostałem od Bodaczowa zakupiłbym mniej nawozu.
Osobiście uważam że jest to gra na czas ze strony zakładów. Mało tego... myślę że to jest jakaś zorganizowana akcja. Inne firtmy (zakłady) też mają z tym dużo wspólnego. Pomyślcie gdybyscie mieli pieniądze w co byście zainwestowali? Oczywiście w środki niezbędne do dalszej działalności rolniczej czyli nawozy opryski paliwo i sprzęt. A jak wiadomo wszystko od nowego roku pójdzie w góre: paliwo, nawozy(które są potrzebne do tego aby uzyskać dochód z gospodarstwa), wzrośnie transport (znowu paliwo), dosłownie wszystko.

#769 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 01:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie mogę tego czytać.... . Jak można dac się tak robić w jajo??? Nie mówię tu o samej sprawie z Bodaczowem, bo to zupełnie inna kwestia... . Pracujecie po to, by mieć na zakup nawozów??? O co chodzi?? Czy to jest szczyt waszych marzeń?? :) Popytajcie jak można zarobić na różnych programach rolnośrodowiskowych. Są do tego wyznaczeni odpowiedni ludzie, co biorą za to pieniądze. Mamy 21 wiek - pora się obudzić. Albo się jest zwierzyną, albo myśliwym...

#770 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 08:43

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Bodoczów w pierwszej kolejności płaci komorników. a za pieniądze które już wpływają na moje konto, oddam długi !! Trochę zostanie :) kupię złoto w złomie (cena cały czas w górę ) na wiosnę sprzedam, nawozy wyjdą mnie o połowę taniej,napewno coś jeszcze zostanie. Może obsadzę swoją działkę, czymś?? żeby dostawać tylko dopłaty. I tak sprowadzą z Ukrainy , raz spadnie cena, a drugi nie zapłacą , albo po pół roku!! Albo klęska bo się urodziło za dużo.Żadnych gwaranci ,regulacji, i porządku prawnego. My ziemi nie oszukamy,trzeba dać!! żeby zebrać!!, a nas okradają jak mogą!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share Jaroo

Jaroo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Rolnictwa

Napisany 09 grudzień 2011 - 10:35

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Z tego co słyszałem od pewnych ludzi to do końca przyszłego tygodnia mają wszystkim wypłacić. Oby tak było ;)

#772 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów daj Boże :rolleyes:
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#773 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 16:23

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja wczoraj o 20 - tej dostałem sms-a z banku o przelewie z Bodaczowa.
Zapłacili około 75 % sumy.

#774 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 09 grudzień 2011 - 16:48

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów czyżby ponownie ruszyły przelewy? :blink:
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#775 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 09 grudzień 2011 - 16:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów U mnie nic. U znajomych jak wiem też. :(
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#776 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 17:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja też nic nie dostałem a aneks jak dostarczony prawie 2 tyg :blink:

#777 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 19:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Na całe szczęście niedługo zakończymy temat "problemy ZT Bodaczów" . ostatni tydzień (nawet pierwsze trzy dni tyg, podobno) Nie było łatwo?!. Słyszałem że ten nowy prezes zakładów to święty człowiek :)muchy nie zabije!!(buddysta jakiś czy co?) podobno kocha rzepak i rolników. Na śniadanie zamiast kawy wypija filiżankę oleju rzepakowego!!! A płaci??!!! ,lepiej nie mówić!!. Przekonamy się w przyszłym roku :D .swoją drogą ciekawy jestem jak odbuduje renomę firmy,bo karteczkami z życzeniami Świątecznymi nas nie kupi. Pozdrowienia dla wytrwałych!.

#778 Share jendreksz

jendreksz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 19:14

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Koledzy w doli i nie doli jestem tez poszkodowanym przez ZT Bodaczów. Jak narazie widać podziekowania na leżą śię pani Tokarskie która śię cały czas tym interesuje i coś robi,innych polityków to nie obchodzi,(WYBORY ZA 4 LATA) Jak pisze ALIO ja również szukam innych odbiorców na rzepak i aby śię zabecpieczyć będzie ich co najmniej 3 .Podkarpacie jest znaczącym prod rzepaku .Akwizytorzy skupowi już węszą kto gdzie ubezpieczył plantacje ile tego pośiada .Na wiosnę sami przyjdą kontraktować -miałem juz kilka telefonów w tej sprawie -O BODACZOWIE nikt nie chce nawet słyszeć.

#779 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 19:19

Nie mogę tego czytać.... . Jak można dac się tak robić w jajo??? Nie mówię tu o samej sprawie z Bodaczowem, bo to zupełnie inna kwestia... . Pracujecie po to, by mieć na zakup nawozów??? O co chodzi?? Czy to jest szczyt waszych marzeń?? :) Popytajcie jak można zarobić na różnych programach rolnośrodowiskowych. Są do tego wyznaczeni odpowiedni ludzie, co biorą za to pieniądze. Mamy 21 wiek - pora się obudzić. Albo się jest zwierzyną, albo myśliwym...

Babcia miala pole i wnuczka w miescie, pewnego razu wnuczek do babci >Babciu sprzedała byś pole to kupił bym sobie bryke i tak z tego pola nic niema.No jak to wnuniu niema sprzedaliśmy zboże to kupiliśmy nawozu ropy oprysków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share gucia

gucia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 22:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów kolego Strzelec tyle ci mieli zapłacić czy po prostu oberwali za czekanie