Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#741 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 21:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jak wybory za cztery lata, to oni mysla, ze wszczyscy zapomna jak oni pomagali rolnikom po ostatnich wyborach. Po drugie sprawa zaplaty wyjasni sie wczesniej. Przy negatywnym scenariusz pienidzy nie dostaniemy. Ale jezeli wznowia wyplaty to jest nadzieja.
A jezeli nie to bedzie znaczylo, ze to co placili ostatnio to podpucha i mydlenie oczu. I moze znaczyc, ze zaklad faktycznie upadnie. Moze tak byc, ze juz maja goscia ktory przejmie zaklad po upadlosci, ale narazie zwlekaja i graja glupa, ze wzgledu na to, ze jest o zakladzie narazie za glosno.

Edytowany przez milanreal1, 05 grudzień 2011 - 11:16.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 17:46
  •  

#742 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 04 grudzień 2011 - 22:21

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów zastanawia mnie tylko jedno po co teraz było płacić tym rolnikom którzy teraz podpisali aneksy skoro mieliby ogłaszać upadłość, nie lepiej by podzielić kase między sobą niż oddać ją prawowitym właścicielom czyli rolnikom?
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#743 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 22:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Czy oglosza upadlosc, tego nikt nie wie, ale jezeli by im zalezalo na interesie zakladu to placiliby tym tez ktorzy maja nakazy zaplaty z sadu przed wystapieniem do komornika o egzekucje. Koszt komornika to 15% egzekwonanej kwoty. Nie wiadomo ilu rolnikom zaplacili ostatnio.

Edytowany przez milanreal1, 05 grudzień 2011 - 11:17.
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#744 Share misiek30m2

misiek30m2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 19:50

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Może coś wiecie na temat wypłat,ruszyły już?

#745 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 20:00

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Raczej większość zajrzała dziś na konta i liczy może jutro dadzą..Bo dalej pusto :(

#746 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 20:38

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ruszyły ruszyły, właśnie dostałem drobne od komornika; ja już nie wierze w żadne brednie ze strony bodaczowa, aneksy obiecanki itd. tam sie nic nie trzyma kupy, wszystko to ściema, no może poza tym żeby zrobić w bambuko chłopa, cierpliwie czekam aż komornik spokojnie im zabierze, wiele razy próbowałem sie dogadać ale im nie zależy - no mi teraz już też, niech ich trafi, ile można robić z ludzi frajerów i okradać w majestacie prawa. Działają na szkodę firmy więc pewnie raczej nie chodzi o przetrwanie zakładu w obecnej formie ani o spłacenie rolników, ale to sami zobaczymy na własne oczy zapewne. A może jeszcze jakaś następna akcja z aneksami będzie na gwiazdkę. Pozdrawiam komorników, życze sukcesów w pracy.

#747 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 17:47

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Polecam obejrzeć tak po 10-tej minucie

http://www.tvp.pl/lu...ia-2011/5781442

#748 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 18:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Wreszcie ktoś powiedział otwarcie w tym reportaż jak to wygląda na dzisiejszy dzień .

#749 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 19:50

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Prawie 2 tygodnie temu wykrakałam, że tak będzie z tymi aneksami... Niestety lipą zalatywało z daleka. Ciekawe co dalej z tego wszystkiego wyniknie? Kolejny aneks? Nudne i żałosne to się zrobiło. Pan Jakubiec dobrze powiedział, że grupy producenckie niewiele by tu dały. Nawet z tego co kojarzę to LIR i KZPR robiły audyt ZTB na wiosnę i nic nie wskazywało na to co się miało stać.

#750 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 13:02

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Myślałem że Mikołaj coś przyniesie, ale chyba byłem niegrzeczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 13:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów No niestety zmian raczej nie będzie z tego co widać...ciągną do końca roku kalendarzowego .Nikt się nie chwali że dostał kasę już .A może nie ma jak pisać bo go wirus zjadł który tu grasuje .

#752 Share Spaltek

Spaltek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 14:48

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Wygląda, że będzie dobrze.

http://www.kzpr.com.pl/

#753 Share misiek30m2

misiek30m2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 15:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Uwierzę w to jak zobaczę pieniądze na koncie.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 07 grudzień 2011 - 18:45.

#754 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 07 grudzień 2011 - 18:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Moim zdaniem wreszcie koniec naszego czekania. Dobrze, że nie wysłałem aneksu a juz byłem blisko tego...
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#755 Share felek81

felek81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 20:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja wysłałem ale minęły 3 dni kasy niema i cały aneks jest nieważny, każdy jego punkt więc zrzeczenie się odsetek też jest nieaktualne.

#756 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:16

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kolego felek a czytałeś dokładnie Aneks? Napisane było płatność 3 dni po zaksięgowaniu a nie po podpisaniu czy dostarczeniu. Wiesz, że Twój jak i inne aneksy są zaksięgowane w Bodaczowie? A może leżą na kupce i czekają grzecznie? Obym się mylił ale taka jest chyba prawda. Aneksów nie pisał pierwszy z brzegu brat S... ale armia dobrze opłacanych prawników.
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#757 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:21

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dokładnie... niestety warunki dyktuja baracia "S" i to od samego początku, a my nie mamy nic do powiedzenia w tej sprawie.

Edytowany przez pawelu, 07 grudzień 2011 - 21:22.

#758 Share mano

mano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:40

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Kolego felek a czytałeś dokładnie Aneks? Napisane było płatność 3 dni po zaksięgowaniu a nie po podpisaniu czy dostarczeniu. Wiesz, że Twój jak i inne aneksy są zaksięgowane w Bodaczowie? A może leżą na kupce i czekają grzecznie? Obym się mylił ale taka jest chyba prawda. Aneksów nie pisał pierwszy z brzegu brat S... ale armia dobrze opłacanych prawników.

Ja podpisałem i osobiście zawiozłem aneks i napisze TO "A h.j albo ch.j żeby był dłuższy w d..e braciom S"(przepraszam za mój wulgaryzm) Mam już serdecznie dość szukania oglądania nowych wieści w sprawie Bodaczowa, niech odzyskam swoje pieniądze za mój rzepak i tyle, temat zakończony. Więcej z Bodaczowem interesów nie będę robić ze stary czy z nowym składem.

#759 Share lukaszek410

lukaszek410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja wprawdzie nadal czekam na pieniądze z Bodaczowa ale dziś humor poprawił mi przelew z agencji za obszarówkę po telefonie do agencji że bodaczów leży mi kase.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share mano

mano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 09:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A do której agencji dzwoniłeś? Do lubelskiej czy bezpośrednio do Warszawy, do księgowości?