Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#721 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 19:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Pewnie mają zablokowane, nic dziwnego.
Polecam materiał TV: http://www.tvp.pl/lu...-g-1830/5781667

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 15:21
  •  

#722 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 19:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów obejrzałem nic z tego materiału nie wnika :o

Cięszko będzie z tymi odsetkami Chodzą pogłoski że mają ogłosić upadłość!!!

Edytowany przez milanreal1, 04 grudzień 2011 - 15:13.
cytowanie poprzedniego posta

#723 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów jak ogłoszą upadłość, to z odsetek nici.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#724 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów no nie tylko z odsetek, niezpominajcie że ciągle wielu nic nie dostało

#725 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:58

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów To prawda że konta mają zablokowane tylko co z tego jak na kontach niema ani grosza.Wszyscy dobrze wiemy że z tymi wypłatami to była jedna wielka lipa i chodziło tylko o podpisanie aneksów.CASd a już było tak fajnie bo nie widziałem twoich służalczych wobec Skerczyńskich wpisów.

#726 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 10:18

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Na filmiku praktycznie nic nie ma o bodaczowie. Panie rziber skąd jesteś bo wysłałem PW i nie odpisujesz

#727 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 10:32

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Patrząc na to co się robi drodzy koleżanki i koledzy wyciąga się tylko wnioski. Idziemy wszyscy jak pod dyktando...i min Sawicki ,i media czy prokuratura na tyle robią jak ktoś ich gniecie. Nie sposób nie widzieć tego że to rozgrywki w wyższych partiach . Zostaliśmy goli i smutni..bez jakiegokolwiek poparcia rolniczych związków. Z rolniczego ugrupowania co by naszego i takich sytuacji pilnował został tylko smród :D .Ciekawe czy mi tak darują odsetki jak ludzie im mają to zrobić ...pozdrawiam :)

#728 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 11:22

To prawda że konta mają zablokowane tylko co z tego jak na kontach niema ani grosza.Wszyscy dobrze wiemy że z tymi wypłatami to była jedna wielka lipa i chodziło tylko o podpisanie aneksów.CASd a już było tak fajnie bo nie widziałem twoich służalczych wobec Skerczyńskich wpisów.

TY się pewnie cieszysz jak sa zablokowane kąta Ja dostałem kase ale zal mi kolegów którzy czekają choć podpisali aneks

Edytowany przez CASd, 04 grudzień 2011 - 11:28.

#729 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:02

Na filmiku praktycznie nic nie ma o bodaczowie. Panie rziber skąd jesteś bo wysłałem PW i nie odpisujesz

Jestem z okolic Piask ale nie wiem o co chodzi z "PW".

CASd Napewno nie mam powodów do radości bo winni mi są 60tyś,ale nigdy nie przyszło by mi do głowy obwinianie za to innych rolników.

Edytowany przez rziber, 04 grudzień 2011 - 12:07.

#730 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:24

TY się pewnie cieszysz jak sa zablokowane kąta Ja dostałem kase ale zal mi kolegów którzy czekają choć podpisali aneks

Witam. Czytam co piszesz ostatnio CASd. Albo ty jeste naiwny jak male dziecko,albo naprawde jestes wielkim fanem braci Skerczynskich. To czy upadnie zaklad czy nie, nie zalezy od tych co poszli do sadu i nastepnie komornika. A zalezy od tego jakie maja plany szanowni bracia i czy faktycznie pozyskaja inwestora. A wysylanie aneksow do rolnikow to jest po prostu podlosc ze strony zakladu, traktuja rolnikow jak wyglodniale hieny. Ja nie podpisalem aneksu, po pierwsze zlozylem wniosek do komornika, po drugie jak bym nie skladal pozwu do sadu to tez bym nie podpisal. Dodam, ze rozumie rolnikow, ktorzy podpisali aneksy, poprostu niektorzy maja noz na gardle. Dodatkowo jestem ciekaw dlaczego od dluzszego czasu milczy w tej sprawie Krajowe Zrzeszenie Producentow Rzepaku a w tym Pan Szymon. A moze osoby zwiazane z KZPR otrzymaly swoje nalezne pieniadze za dostarczony rzepak od zakladow w Bodaczowie i los pozostalych rolnikw ich nie interesuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam wszystkich. Sprawa Bodaczowa tak samo mnie dotyczy jak Was. Oddam honor koledze silva (racja że nie tylko rolnicy piszą na forum, niestety miałem okazję później się o tym przekonać )Będąc na spotkaniu ;rolnicy ,pani Tokarska i brak braci Skierczyńskich, pan R. Jakubiec z IR zagroził bojkotem wyborów jeśli władze nie zajmą się tą sprawą, niestety wybory się odbyły a pieniędzy większość z nas nie dostała. Myślę też że zarówno IR jak i KZPR dużo tu pomaga ,inaczej tego spotkania nawet by nie było. Pewnie mają odgórne "ograniczenia" Wniosek ; wybory się odbyły , nowej definicji klęski nie przyjęto np;" klęska złodziejska" odszkodowań nie będzie! Szczerze wątpię ! !zapytajmy poszkodowanych rolników (powodzian i dotkniętych burzami ) Ktoś narzekał na brak zainteresowania mediów, wczoraj mieliśmy "wyczerpujące info w panoramie" żałosny dokument! na dodatek manipulacja. Pozdrawiam wszystkich! Pozostaje nam liczyć na Św Mikołaja a nuż coś przyniesie :blink:

#732 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:52

Witam. Czytam co piszesz ostatnio CASd. Albo ty jeste naiwny jak male dziecko,albo naprawde jestes wielkim fanem braci Skerczynskich. To czy upadnie zaklad czy nie, nie zalezy od tych co poszli do sadu i nastepnie komornika. A zalezy od tego jakie maja plany szanowni bracia i czy faktycznie pozyskaja inwestora. A wysylanie aneksow do rolnikow to jest po prostu podlosc ze strony zakladu, traktuja rolnikow jak wyglodniale hieny. Ja nie podpisalem aneksu, po pierwsze zlozylem wniosek do komornika, po drugie jak bym nie skladal pozwu do sadu to tez bym nie podpisal. Dodam, ze rozumie rolnikow, ktorzy podpisali aneksy, poprostu niektorzy maja noz na gardle. Dodatkowo jestem ciekaw dlaczego od dluzszego czasu milczy w tej sprawie Krajowe Zrzeszenie Producentow Rzepaku a w tym Pan Szymon. A moze osoby zwiazane z KZPR otrzymaly swoje nalezne pieniadze za dostarczony rzepak od zakladow w Bodaczowie i los pozostalych rolnikw ich nie interesuje.

Na pewno niejestem fanem skarszynskich jestem tak samo w-k-u jak wszyscy na tym forum ale zmojego punktu widzenia podpisanie tego aneksu było nalepszym rozwiązaniem byłem na różnych zebraniach nawet na tym z wojewodą zauważyłem ze ZB jak były związane znaszymi rządzącymi naszym krajem sami politycy co prawda nie publicznie ale mówili że najlepszym rozwiązaniem będzie podpisanie aneksu mi byli winni 70tysięcy z czego 5 dostałem w sierpniu

#733 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Oj każdy odbiera pieniądze swoim sposobem.
Panie @rziber wysłałem prywatną wiadomość która powinna sie wyświetlić na górze po prawej przy loginie w kształcie "jedynki na zielonym tle" ale profilaktycznie wyśle ją jeszcze raz i prosze o odpowiedź. :) Pozdrawiam

#734 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 04 grudzień 2011 - 13:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Obserwuję ten temat od sierpnia, bo wtedy dowiedziałem się, że nie zapłacą mi za rzepak. Wiele osób się od tamtej pory wypowiadało, wiele płakało, wiele zemściło. W mojej miejscowości i w sąsiednich znam co najmniej 30 pokrzywdzonych osób. Wiele z nich wysyłało pierwsze aneksy. Wiele wysłało te ostatnie, kilka ma wyroki sądowe i komornika Ale jak dotąd z tych co znam jeszcze NIKT nie dostał ani złotówki!
Na forum wiele osób już pisało, że po tych drugich aneksach dostali kasę. Tylko czemu znakomita większośc z tych szczęśliwców rejestrowała się na forum w październiku czy listopadzie 2011? Czemu mają wypowiedzi tylko w tym jednym temacie? Czyżby interesował ich tylko temat nie płacenia za rzepak przez bodaczów? Inne dziedziny rolnictwa są nieważne? Gdzie byli wcześniej? Niemal nikt z tych szczęśliwców nie podał miejsca zamieszkania, areału gospodarstwa, nic zupełnie. Wiele rzeczy mi tu nie gra.....

Edytowany przez Alio, 04 grudzień 2011 - 13:03.

Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#735 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 13:12

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Mnie ta sprawa nie dotyczy, ale śledzę ten temat i współczuję wszystkim pokrzywdzonym. Miałem podobne podejżenia jak @alio z tymi anexami czy na forum ktoś czasem nie zasiał propagandy z przelewami. Jesli faktycznie były to nie problem zrobić skanu z wyciągów konta i umieścić na tej stronie. Pozdrawiam.

#736 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 14:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Alio, piszesz, że coś Ci nie gra bo niektórzy zarejestrowali się późno, wypowiadają się tylko w tym temacie- ja jestem jedną z takich osób. Zarejestrowałam się późno bo interesuje mnie tylko ta sprawa, rolnikiem tak naprawdę nie jestem ale sytuacja poniekąd dotyczy też mnie, ponieważ pieniądze miały należeć do mnie za sprzedany rzepak ( dostałam od dziadka w "posagu" kilka hektarów pola na którym pracuje on- ja tylko kupuje opryski itd.)
Mieszkam na wsi ale nie wiąże swojego życia z życiem na wsi i pracą na polu- nie boję sie cieżkiej pracy bo cały czas pomagam rodzicom ale swoje dalsze życie wiąże z inną dziedziną, więc nie udzielam się na w innych tematach, mnie dotyczy tylko sprawa Bodaczowa bo nie otrzymałam jak narazie ani złotówki od ZTB. Może nie osądzaj innych, bo być może nie jestem jedyną osobą która nie jest"prawdziwym rolnikiem"?

#737 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 19:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów W mojej okolicy przyszło kilka przelewów do banku ale ogromna większość czeka na kasę.Co ciekawe wypłacili tylko kilku osobom którzy zawieźli aneksy osobiście we wtorek do zakładów.

#738 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 20:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jestem tym pechowcem ,który wysłał aneks ale pieniędzy nie dostał.Mam co prawda nakaz sądowy ,ale kiedy Pani Tokarska oznajmiła że ZT będą płacić postanowiłem nie kierować sprawy do komornika.Otrzymałem aneks stosunkowo późno więc nie doczekał się swojej kolejki ale moi koledzy którzy dostarczyli aneksy osobiście 22listopada pieniądze otrzymali.Mnie zastanawia jednak inna kwestia.Jeśli ZT ogłosiłoby upadłość wtedy nie ma takiej opcji żebyśmy odzyskali 100% kwoty głównej (optymistyczna wersja) jeśli w ogóle coś odzyskamy (mniej optymistyczna wersja).Nie da się nie zauważyć że pewien człowiek od samego początku widzi tylko jedno wyjście-komornika.Nawet wtedy gdy zakład zaczynał płacić-a nie było mu łatwo bo ciągle komornik zajmował mu konta.Gdybym siał dziesiątki hektarów rzepaku i miał tak nowoczesny zakład pod nosem to zależało by mi na wypracowaniu kompromisu żeby i rolnicy odebrali należność(kwota główna) i zakład dalej funkcjonował.Kierowanie sprawy do komornika prowadzi do jeszcze głębszej zapaści zakładu.Jakoś bym się nie zdziwił gdyby w razie upadłości zakład przejął nie Holender,Niemiec ani Żyd,tylko nasz ziomal-wszak do ubogich nie należy.Zanim mnie zlinczujecie za ten post namawiam do refleksji.

#739 Share skoczmen

skoczmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 20:41

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Od dluzszego czasu ten czlowiek w sprawie Bodaczowa sie nie wypowiada, przed wyborami byl aktywny i przed wyborami napisal list pochwalny w sprawie dzialan Pani Wojewody Tokarskiej. Teraz i on i Pani posel Tokarska nic pocieszajacego nie przekazuja. Wybory sie skonczyly i sprawa Bodaczowa ucichla. Mysle rowniez, ze Skerczynscy maja dobre uklady z PSL-em. Chcialbym sie mylic, ale nie licze na pomoc w naszej sprawie wymienionych wczesniej osob - wybory za cztery lata.

Edytowany przez milanreal1, 05 grudzień 2011 - 11:16.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 20:58

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów To pocieszające.Jak za cztery lata odbierzemy kasę z odsetkami to kupię sobie nowiutkiego FENDA.