Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#681 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 17:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja wysłałem aneks w ubiegłą środę priorytetem.Moi koledzy którzy otrzymali aneksy wcześniej i zawieźli je osobiście mieli pieniądze w piątek.Byłem dzisiaj w banku i moich pieniędzy nie ma.W poniedziałek był jeden przelew i od tamtej pory nic.Powiedzieli mi że podobno ZT znowu mają zablokowane konta.Próbowałem się dodzwonić ale numer do ZT jest niedostępny a u specjalistów od PR-u zgłasza się poczta głosowa.Jeśli wiecie coś więcej pocieszcie mnie.

Edytowany przez Aldek, 30 listopad 2011 - 18:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 04:30
  •  

#682 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 19:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Piszcie aneksy i srajcie w pory D---- I bo i tak widzi nas keilczanin
Czy na tym forum coś ktoś trybi poza malinka bo mnie tu trafi piałem wczoraj o 19.20. Jestem temposzczalem na tym forum ale jak pisze to wiem co
Tak CBA i ABW :D

Edytowany przez milanreal1, 30 listopad 2011 - 22:11.
caps lock i post pod postem

#683 Share beata1

beata1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 19:32

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów byłam w poniedziałek z tym nieszczesnym aneksem rozmawiałam z dyr. i nie wiem czy słowa mojej schorowanej mamy pomogły czy rzeczywiscie płacą wszystkim nie wiem ale nam wczoraj wpłyneły pieniądze ale ten rok był mało rzec porażka i chodziło o niecałe 5 tysi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#684 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 19:35

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Malinka odezwij się rambo2011

Edytowany przez milanreal1, 30 listopad 2011 - 22:09.
caps lock

#685 Share szynszyl

szynszyl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 19:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

na tym forum to tak naprawdę nic nikt nie wie. Czasami jedne osoby piszą dwie sprzeczne informacje i to w niewielkim odstępie czasu ;) ;) .

patlysia3-Nie ma kasy przecież Ty zawiozłas osobiście prawie jako pierwsza ?????

#686 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 19:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ciekawi mnie dziwny brak konsekwencji w działaniu ZTB. Może komornik zasugerował prezesowi, żę prokurator może się zainteresować sprawą za par.302KK? Ciekawe co dzisiaj wynikło z rozmowy "na szczycie"...

#687 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów rambo2011 o jakim prawie my tutaj mówimy,skoro Skerczyńscy chodzą jeszcze po tym świecie i znowu zrobili rolników na bańke.Prawo obowiązuje tylko nas z których komornik potrafi bardzo szybko ściągnąć należności np.wobec banków.Ich nie obchodzą nasze problemy z Bodaczowem.Nie wszyscy mamy dodatkowe dochody lub ręcistów w domu.Po za tym u nas w banku od dwóch dni nie było przelewów a takich którzy wysłali aneksy jest bardzo dużo.

#688 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja pieniędzy nie dostałam do tej pory i nie wiem co dalej, pytałam w banku od dwóch dni nie przychodzi nic z Bodaczowa nikomu z moich okolic <_<

#689 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:34

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja jeszcze prędko nie przyjdzie ale nie srajcie po porach kasa będzie w tym tygodniu podpisanie umowy ostatecznej.

Edytowany przez milanreal1, 30 listopad 2011 - 22:06.
cytowanie poprzedniego posta

#690 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:42

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nie jest ok.

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:42.

#692 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:56

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów OKI kesja a gdzie ty bywal.

rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Skąd tobie to wiedzieć?

Edytowany przez milanreal1, 30 listopad 2011 - 22:07.

#693 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 21:05

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów W stolicy to nie byłem. ale o"szczycie" to będę wiedział , dziś nie ma finału . Mogę jednak się mylić.

#694 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 21:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Kesja sypnij coś wjecei.

rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Tobie o kasę chodzi czy o polszczyznę to dyktando czy forum i już wiem dlaczego nas olewają.Mówi blondynka do blondynki ty BENEDYKT 16 a ta pyta a KUBICA który

#695 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 21:45

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie mam nic nowego. Tyle. Dziś biegałem po innych bankach , płynność finansowa skończyła mi się! Q-rwa jakieś trzy miesiące temu!! Może słyszeliście dwóch braci mnie pompuje od 8 sierpnia na ponad 50000tys.

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:43.

#696 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 21:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dasz rade nie wymiękaj nie ty jeden w takiej sytuacji.Składałeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa?

Edytowany przez milanreal1, 30 listopad 2011 - 22:08.

#697 Share gucia

gucia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 22:10

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A ten trzeci pan S to gdzie jest

#698 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 22:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jutro to zrobie. Mam znajomą adwokat, obiecała zająć się ogólnie sprawą Bodaczów-sytucja moja . Jak zapłacą to pomoże mi wywalczyć odszkodowanie za wszystkie straty (już kazała mi chodzić do psychiatry i chociaż raz targnąć sie na życie :D . poważnie myślę ze warto założyć taką sprawę.Dopiekł mi ten brak pieniędzy za RZEPAK!!

A ten trzeci pan S to gdzie jest

Na Karibach pilnuje jachtu :D

#699 Share maroLEK

maroLEK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 23:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam wszystkich! Chciałem opowiedzieć jak było u mnie. Po otrzymaniu aneksu w poniedziałek zeszłego tygodnia, rodzice złożyli go osobiscie w ZT zaraz we wtorek rano, było sporo osób. W piątek 25-go były juz pieniadze na koncie, a chodziło o pozostałe 2/3 sumy niewiele mniejszej niż ta u 'kesji'. Tylko dzieki tej 1/3 wypłaconej na poczatku rosnie teraz nowy rzepak i ma się dośc dobrze mimo suszy. Wiele czasu, pieniedzy i serca wymagały ubiegłoroczne zasiewy, ale dzieki temu pomimo przeciwnosci pogodowych i innych trudnosci udalo sie uzyskać jako taki plon. Przez te 4 ostatnie miesiace z żalu nie ogladałem nawet zdjec i filmów z wakacji, teraz juz to sie zmieniło. Mysle ze dalsze wypłaty to tylko kwestia czasu, i tego wszystkim życzę, ale to co się dzieje wokół Bodaczowa na pewno nie przyspieszy wypłat. Co w zwiazku z tym bedzie w przyszłym roku? Czy ta cała akcja prowadzi do normalnosci, czy kontraktować rzepak dla Bodaczowa, komu sprzedawac? To przynajmniej duży zakład i cała sprawa jest monitorowana(?) przez władze(?), inwestorów itd..., stąd mozna byc optymistą. Wszystkie straty emocjonalne i finansowe osobiscie składam na poczet dalszej wspołpracy z Bodaczowem, oby!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 06:53

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja dostałem tylko tę 1\3 i na razie tyle.Należy mi się jeszcze 24000 ale popieram to co napisałeś.Rozsądnie gadasz.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 01 grudzień 2011 - 10:56.