Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#661 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a kto Ci udowodni, że dostałeś:-) Dzwoń do nich śmiało, tak i tak mają jeden wielki bałagan teraz

Edytowany przez krolikNH, 29 listopad 2011 - 21:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 21:03
  •  

#662 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 29 listopad 2011 - 18:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a kto będzie wiedział że dostałeś już kase :P oni chcą tylko widzieć twoją fakture a na niej nie pisze czy już dostałeś kase czy nie B)
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#663 Share Mrowamrowa

Mrowamrowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Z tego co wiem ARIMR wystąpiła do Bodaczowa o listę tych osób, którym należą się pieniądze.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#664 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:32

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów to już dawno temu i nie prawda B) http://www.kzpr.com....id=26&Itemid=73 w naszym kraju tak jest że nikt za Ciebie nic nie załatwi więc trzeba samemu to zrobić ;)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 29 listopad 2011 - 20:59.

Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#665 Share Mrowamrowa

Mrowamrowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:41

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dzwoniłem dzisiaj do ARIMR w lublinie i powiedzieli mi że lista w powiatowym biurze to jedno a oni muszą mieć istę z Bodaczowa

#666 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 19:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj byłem u komornika i on mi powiedział,że wypłacanie pieniędzy tylko tym rolnikom którzy podpisali aneks a nie mają nakazów sądowych to zwykły sabotaż i jest to karane z artykułu 302 i doradzał abyśmy powołując się na ten artykuł wraz z innymi rolnikami którzy mają nakazy sądowe złożyli doniesienie do prokuratury.

paragraf 1 Kto w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości nie mogąc zaspokoić wszystkich wierzycieli spłaca lub zabezpiecza tylko niektórych, czym działa na szkodę pozostałych podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch

paragraf 2 Kto wierzycielowi udziela lub obiecuje udzielić korzyści majątkowej za działanie na szkodę innych wierzycieli w związku z postępowaniem upadłościowym lub zmierzającym do zapobiegnięcia upadłości podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech

paragraf 3 Tej samej karze podlega wierzycie, który w związku z określonym w paragrafie drugim postępowaniem przyjmuje korzyści za działanie na szkodę innych wierzycieli albo takiej korzyści żąda

Edytowany przez rambo2011, 29 listopad 2011 - 19:21.

#667 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 19:42

Dzisiaj byłem u komornika i on mi powiedział,że wypłacanie pieniędzy tylko tym rolnikom którzy podpisali aneks a nie mają nakazów sądowych to zwykły sabotaż i jest to karane z artykułu 302 i doradzał abyśmy powołując się na ten artykuł wraz z innymi rolnikami którzy mają nakazy sądowe złożyli doniesienie do prokuratury.

My już w tej sprawie byliśmy w prokuraturze w Zamościu. Miało to miejsce jeszcze w ubiegłą środę zaraz po tym jak przysłali aneks mimo tego, żeby był wyrok sądu. Dzięki za informację, bo akurat brakowało mi paragrafu na to. Przyda się w razie gdyby prokuratura chciała odmówić wszczęcia postępowania. Może to było głupie, ale wizyta w prokuraturze poprawiła mi humor:-)

#668 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 20:45

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja w dniu dzisiajszym dostałem przelew z ZT w Bodaczowie (oczywiście bez odsetek gdyż podpisałem aneks). Aneks wystałem w zeszły wtorek.

Edytowany przez pawelu, 29 listopad 2011 - 20:59.

#669 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:02

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów W takim wypadku są dwie opcje, jeśli przelew został wysłany dzisiaj i zaksięgowany:
- zmienili numer konta, z którego robią przelewy
- komornik ściągnął co miał ściągnąć z Alior Banku i ZTB robią dalej przelewy - mało prawdopodobne
Druga opcja byłaby najlepsza dla wszystkich

Edytowany przez krolikNH, 29 listopad 2011 - 21:03.

#670 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:10

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Żiomie! pawelu ,ciesze się razem z tobą :) . cholera nie dali mi kredytu (wyskakuje już w bigu, niedobrze niedobrze ;[

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:30

Piszcie około godziny 20 mam coś nowego.

w dalszym Ciągu czekamy na te nowe informacje, chociaż już po 21 B)

#672 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Oj! widzę że macie takie ładne czerwone literki. Macie jakieś układy ?czy co?. A ja nic nie wiem. Ale na poważnie to dziś też u nas jeden rolnik dostał pieniądze z Bodaczowa

#673 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:42

w dalszym Ciągu czekamy na te nowe informacje, chociaż już po 21 B)

Napisałem 19'20 wróć do poprzedniej strony.

#674 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a no bez kitu jakoś mi umknęło sorki Off Topic, pewnie już przez to ciągłe czytanie jakichś nowych wieści o bodaczowie wzrok mi wysiada :blink:

#675 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:53

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie przepraszaj pisz zawiadomienie w końcu jakieś prawo istnieje.

#676 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jak już pisałem też podpisałem ten aneks i wysłałem . Komornik kazał mi napisać oświadczenie że uważam aneks za nie ważny bo nie zapłacili w 3-dni Miałem dylemat z tym aneksem,(żonę chciałem wrobić w podpis za mnie) ale jeśli to podlega pod artykuł! to jasne -trzeba coś z tym robić!

#677 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 22:07

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jasne ze podlega,Kodeks karny ,Przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 30 listopad 2011 - 22:04.

#678 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 09:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jak to się załatwia ,mogę do prokuratury w Lublinie? jakieś pismo piszę ? Proszę o podpowiedz .

Jakoś dam radę .

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:40.

#679 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 30 listopad 2011 - 15:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Czy ktoś dostał przelewy w tym tygodniu ??
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 15:56

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Na razie nic nie ma. Pytałem w banku u siebie w zeszłym tygodniu dostało 3 osoby i z tego co wiem ci co wysłali aneksy.