Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#581 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 20:48

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja nie rozumiem tylko jednego czy to są jacyś przestępcy zabili kogoś mają jakiś wyrok na koncie????? dlaczego piszecie pan/panowie S!!! piszcie że bracia Skerczyńscy niech każdy kto tutaj wchodzi choćby z ciekawości niech wie jak ci panowie mają na nazwisko by w przyszłości każdy wiedział do czego są zdolni jakby przyszło im do głowy jeszcze jakieś zakłady przejmować i podpisywać się jako właściciele.

też byłem jednym z was i wiem jak się czujecie mi się udało odzyskać i wam życzę tego samego czy to przez komornika, sądy, aneksy czy też innymi drogami. Każda droga jest dobra by odzyskać swoją własność jakimi są pieniądze należne za ciężką prace.

Mam nadzieję że na święta dostaniecie wszyscy prezent od Glencore.

Powodzenia koleżanki i koledzy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 19:40
  •  

#582 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 20:49

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów może nie rozumiem, ale brak tu jakiejkolwiek logiki, przelewy poszły dla rolników którzy "nie chcieli kasy" - bez urazy, dlaczego ZT postanowiły spłacić tych którzy się o kasę nie upominali formano-prawnie, co miał na celu taki ruch - no chyba nie taki banał żeby na koniec zrobić na złoś tym którzy poszli do sądu;

#583 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 21:37

W tym konkretnym przypadku ZTB już nie chodzi o cenę rzepaku, czy wiarygodność firmy ale o traktowanie tych , od których zależy byt tej firmy o zapłatę za czyjąś pracę! A tu nic dobrego nie pokazali panowie S. Mimo pułapki finansowe mogli się z nami spotkać i porozmawiać , jak ludzie . Majątek bym oddał za tz." twarz" Nie ma człowieka , który by nie podał mi ręki. I taką własną miarą mierzę innych.

Przepraszam CASd ale to biedni, zdesperowani ludzie poszli do komornika!bo grunt pod nogami dawno się zawalił! I na pewno żadnemu ni.e było w głowie zaszkodzić innym.

jacy biedni nie opowiadaj głupot ci biedni to czekają cirpliwie bo nie mają za co dojechać do sądu !! Atak na marginesie jak by nie było tych pierwszych blokat komorniczych to już dawno każdy dostał by pieniążki tak samo było w tamtym roku watowcy dostali kase listopadzie w styczniu dostaliśmy odsetki i było O.K

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#584 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 22:17

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów CASd czy bracia Skerczyńscy to twoja rodzina,chyba tak skoro ich bronisz i twierdzisz że to przez rolników we wrzesniu ci oszuści nie wypłacili pieniędzy.Poza tym widzę że nie masz zielonego pojęcia o postępowaniu komorniczym.Te pieniądze które wydałem na sąd za to zapłacą ci złodzieje z Nadażyna,a tym niby biedakom co czekają na łaske braci Skerczyńskich,albo nie zależy na swich cieżko zarobionych pieniążkach albo się ich poprostu boją.

Edytowany przez rziber, 26 listopad 2011 - 22:23.

#585 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 08:48

jacy biedni nie opowiadaj głupot ci biedni to czekają cirpliwie bo nie mają za co dojechać do sądu !! Atak na marginesie jak by nie było tych pierwszych blokat komorniczych to już dawno każdy dostał by pieniążki tak samo było w tamtym roku watowcy dostali kase listopadzie w styczniu dostaliśmy odsetki i było O.K

A jakim problemem było wyjść do rolników i powiedzieć: "słuchajcie bank nam robi problemy, dogadajmy się"? Wszyscy by na to poszli, bo nikomu nie zależy na bankructwie firmy, z którą współpracowaliśmy kilka ostatnich lat - od samego jej początku. Pan prezes nie miał jaj, żeby to zrobić, nie miał odwagi, żeby spróbować się dogadać. Po co było skracać terminy zapłaty z 30 dni na 14? Zastosował tanie chwyty w stylu - ja wam kiedyś zapłacę, jak będziecie siedzieć cicho. Po co pan prezes wynajął firmę od PRu? Sprawdźcie sobie czyimi pracownikami są państwo wymienieni na głównej stronie zakładów jako odpowiedzialni za kontakt z mediami. Na to mieli kasę...

Edytowany przez malinka, 27 listopad 2011 - 08:49.

#586 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 08:58

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Rolnicy ,którzy poszli do komornika (przypomnę 500 rolników) i ci którzy naiwnie czekają w zaufaniu (braciom Skierczyńskim) jadą na tym samym wózku! teoretycznie jesteśmy razem,"przyjaciele w niedoli " a jednak?.. zawsze należy się modlić słowami- "Panie Boże chroń mnie od przyjaciół , od nieprzyjaciół sam się obronię "

#587 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 10:52

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj rano kolega zadzwonił do programu "TYDZIEŃ" żeby zajęli się SPRAWĄ Bodaczowa, pani redaktor odpowiedziała mu żeby zadzwonił do ministerstwa.Nie pierwszy raz wychodzi na to że telewizja odgórnie ma zakaz mówienia o tym problemie.W sprawie Bodaczowa są zamieszani ludzie wysoko postawieni.

#588 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 10:56

CASd czy bracia Skerczyńscy to twoja rodzina,chyba tak skoro ich bronisz i twierdzisz że to przez rolników we wrzesniu ci oszuści nie wypłacili pieniędzy.Poza tym widzę że nie masz zielonego pojęcia o postępowaniu komorniczym.Te pieniądze które wydałem na sąd za to zapłacą ci złodzieje z Nadażyna,a tym niby biedakom co czekają na łaske braci Skerczyńskich,albo nie zależy na swich cieżko zarobionych pieniążkach albo się ich poprostu boją.

dlaczego ci nie zapłacil do tej pory !!! jak się ty tak znasz na postępowaniu komorniczym

#589 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 11:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów rziber już nie twórzmy drugiej komisji Macierewicza:) To tylko czysty biznes - żeby ktoś zarobił więcej niż jest warta jego uczciwa praca to ktoś musi proporcjonalnie stracić tyle samo.

Edytowany przez malinka, 27 listopad 2011 - 11:10.

#590 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 11:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Oj chłopy chłopy. Dogadujmy sie jakoś troche a nie ciągle jakieś kłutnie bezsensowne. Bo ja widze że oni nas w ten sposób skłucają żebyśmy sami na siebie zwalali wine.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#591 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 11:39

Oj chłopy chłopy. Dogadujmy sie jakoś troche a nie ciągle jakieś kłutnie bezsensowne. Bo ja widze że oni nas w ten sposób skłucają żebyśmy sami na siebie zwalali wine.

No taki był cel oświadczenia zakładów z początku września sugerującego, że to ci co poszli do komornika są winni całej sytuacji. To była jedna wielka mistyfikacja na co dowodem było to, że nie potrafili podać żadnych konkretów nt źródeł finansowania dla dalszej działalności zakładów. Nie ma się co kłócić, bo i tak nic to nie da. W zasadzie to i tak wszyscy musimy poczekać jeszcze trochę. Nic więcej zrobić się obecnie nie da. Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu, góra następnym wszystko będzie jasne. Glencore sypnie kasą, zmieni się układ sił w zarządzie zakładów, każdy odzyska pieniądze i będziemy żyć długo i szczęśliwie:)

#592 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 12:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Hehehe pięknie powiedziane. Ale również skąd wnioskujecie że nie płac już. Może mają zasyp anexów i powoli wypłacają. A przecierz mamy weekend więc i tak przerwa

#593 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 12:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów CASd czy Skerczyńscy są tobie winni pieniadze,czy ty reprezętujesz ich interesy,bo nadal nie rozumiem dlaczego obciążasz rolników którzy poszli do komornika za oszustwa tych złodzieji,a na postępowaniu egzekucyjnym znać się ni mószę bo robi to za mnie komornik i jestem przekonany że odzyska moje pieniądze.

#594 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 13:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Zamiast jeden drugiemu doradzić to sie popisujecie a CASd raczej nie jest rolnikiem

Edytowany przez krolikNH, 29 listopad 2011 - 21:05.

#595 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 13:59

No taki był cel oświadczenia zakładów z początku września sugerującego, że to ci co poszli do komornika są winni całej sytuacji. To była jedna wielka mistyfikacja na co dowodem było to, że nie potrafili podać żadnych konkretów nt źródeł finansowania dla dalszej działalności zakładów. Nie ma się co kłócić, bo i tak nic to nie da. W zasadzie to i tak wszyscy musimy poczekać jeszcze trochę. Nic więcej zrobić się obecnie nie da. Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu, góra następnym wszystko będzie jasne. Glencore sypnie kasą, zmieni się układ sił w zarządzie zakładów, każdy odzyska pieniądze i będziemy żyć długo i szczęśliwie:)

Dzięki!! miłe Panie :) ja już czuję się lepiej!. Uwielbiam wypowiedzi Pań,są takie uspokajające. Inna logika i przyznam bardzo trafna!. Dziękuję raz jeszcze, jest niedziela ,jestem spokojny o pieniądze,idę pobawić się z dziećmi.

#596 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 18:07

ZAMIAST JEDEN DRUGIEMU DORADZIC TO SIE POPISUJECIE A CASd raczej NIE JEST ROLNIKIEM'

Rozumie ze jak się jest rolnikiem to trzeba wiecznie narzekać :D

#597 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 27 listopad 2011 - 22:41

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja zaliczam się to tych co do sądu póki co nie pobiegli ale i żadnego aneksu nie podpisałem. Czekam. Jakoś się obyłem bez tych pieniędzy ale boję się też je stracić. Spory grosz i wiele możnaby za niego załatwić. Do końca roku poczekam jeszcze. Jakby mnieli zapłacić to tylko z odsetkami a nigdzie bank mi nie da 13%. Oby tylko zapłacili....
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#598 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 23:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie jestem akurat z waszego rejonu ale u nas też rolnicy stracili kasę na zbożu , na trzodzie , warzywach itd. Wniosek jest jeden (mam nadzieje że w waszym przypadku tak nie będzie) Jeśli firma zrobiła przekręt na tak dużą skalę między czasie upłynniając towar to zapomnijcie o swoich pieniądzach. Osobiście uważam że nie odzyskacie swojej kasy. Ci co mają wyroki i w ich imieniu działa już komornik będą mieli wyboistą drogę do odzyskania kasy(i nie wiadomo czy ją zobaczą) a ci co nic do tej pory nie zrobili tylko czekają mogą postawic się na końcu kolejki po kasę.Jeśli dana firma jest pod zarządem kilku ludzi to odpowiedzialnosc zostanie rozmyta do wielu osób a co za tym idzie jest większe prawdopodobieństwo uniknięcia kary.Zresztą odpowiednie osoby pewnie mają waszą kase i wykorzystają ją do swojej obrony.Nawet mając wyrok o egzekucji w ręku firma może wykazac wolę zapłaty i będą wam płacic np po 1000zł mogą też całkowicie zwninąc żagle a wtedy US ZUS Banki itd staną 1 w kolejce po kasę.Jeśli do tej pory wam nie płacili to z każdym tygodniem szansa zapłaty maleje (choc mogę sie mylic i mam taką nadzieje że mój pesymizm będzie nie uzasadniony)Ja miałem przypadki zapłaty faktury po 367 dniach od daty sprzedaży bez udziału komornika a zdarzało się że po uruchomieniu komornika sprawa która toczyła się ponad 6 miesięcy zakończyła się sukcesem po 2 tyg. Z relacji tv o Bodaczowie wynika że firma biorąc firmę zewnętrzną do pertraktacji kupując od was rzepak wiedziała że jest w ciężkiej sytuacji finansowej.W tym roku jeśli nie mieliście umów handlowych rzepak sprzedalibyście wszędzie z pocałowaniem ręki ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie każdy z nas to przeżył lub przeżyje.

Edytowany przez black08, 27 listopad 2011 - 23:31.

kujawy to jes to!!!!!

#599 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 09:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj dostałem rano przelew ZB pozdrawiam czekających nadal :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#600 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 10:00

Rozumie ze jak się jest rolnikiem to trzeba wiecznie narzekać :D

Ja nie twierdze ze trzeba narzekac tylko trzeba sie wspiarac.Jestesimy najgorzej zorganizowana grupa spoleczna dlatego nas wszyscy olewaja.
.Pomagajac innym rolnikom przekornie pomagasz SOBIE . Piszcie co nowego w bodaczowie.

Ja nie twierdze ze trzeba narzekac tylko trzeba sie wspiarac.Jestesimy najgorzej zorganizowana grupa spoleczna dlatego nas wszyscy olewaja.
.Pomagajac innym rolnikom przekornie pomagasz SOBIE . Piszcie co nowego w bodaczowie.

CASd czy odsylales im anex

Z jakiego konta placa