robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

kesja    0

Jak już pisałem też podpisałem ten aneks i wysłałem . Komornik kazał mi napisać oświadczenie że uważam aneks za nie ważny bo nie zapłacili w 3-dni Miałem dylemat z tym aneksem,(żonę chciałem wrobić w podpis za mnie) ale jeśli to podlega pod artykuł! to jasne -trzeba coś z tym robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Jasne ze podlega,Kodeks karny ,Przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jak to się załatwia ,mogę do prokuratury w Lublinie? jakieś pismo piszę ? Proszę o podpowiedz .

 

Jakoś dam radę .

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

Watoga    0

Na razie nic nie ma. Pytałem w banku u siebie w zeszłym tygodniu dostało 3 osoby i z tego co wiem ci co wysłali aneksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

Ja wysłałem aneks w ubiegłą środę priorytetem.Moi koledzy którzy otrzymali aneksy wcześniej i zawieźli je osobiście mieli pieniądze w piątek.Byłem dzisiaj w banku i moich pieniędzy nie ma.W poniedziałek był jeden przelew i od tamtej pory nic.Powiedzieli mi że podobno ZT znowu mają zablokowane konta.Próbowałem się dodzwonić ale numer do ZT jest niedostępny a u specjalistów od PR-u zgłasza się poczta głosowa.Jeśli wiecie coś więcej pocieszcie mnie.

Edytowano przez Aldek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Piszcie aneksy i srajcie w pory D---- I bo i tak widzi nas keilczanin

Czy na tym forum coś ktoś trybi poza malinka bo mnie tu trafi piałem wczoraj o 19.20. Jestem temposzczalem na tym forum ale jak pisze to wiem co

Tak CBA i ABW :D

Edytowano przez milanreal1
caps lock i post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata1    0

byłam w poniedziałek z tym nieszczesnym aneksem rozmawiałam z dyr. i nie wiem czy słowa mojej schorowanej mamy pomogły czy rzeczywiscie płacą wszystkim nie wiem ale nam wczoraj wpłyneły pieniądze ale ten rok był mało rzec porażka i chodziło o niecałe 5 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

na tym forum to tak naprawdę nic nikt nie wie. Czasami jedne osoby piszą dwie sprzeczne informacje i to w niewielkim odstępie czasu ;) ;) .

patlysia3-Nie ma kasy przecież Ty zawiozłas osobiście prawie jako pierwsza ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

Ciekawi mnie dziwny brak konsekwencji w działaniu ZTB. Może komornik zasugerował prezesowi, żę prokurator może się zainteresować sprawą za par.302KK? Ciekawe co dzisiaj wynikło z rozmowy "na szczycie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

rambo2011 o jakim prawie my tutaj mówimy,skoro Skerczyńscy chodzą jeszcze po tym świecie i znowu zrobili rolników na bańke.Prawo obowiązuje tylko nas z których komornik potrafi bardzo szybko ściągnąć należności np.wobec banków.Ich nie obchodzą nasze problemy z Bodaczowem.Nie wszyscy mamy dodatkowe dochody lub ręcistów w domu.Po za tym u nas w banku od dwóch dni nie było przelewów a takich którzy wysłali aneksy jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patlysia3    0

ja pieniędzy nie dostałam do tej pory i nie wiem co dalej, pytałam w banku od dwóch dni nie przychodzi nic z Bodaczowa nikomu z moich okolic <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Ja jeszcze prędko nie przyjdzie ale nie srajcie po porach kasa będzie w tym tygodniu podpisanie umowy ostatecznej.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

OKI kesja a gdzie ty bywal.

 

rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Skąd tobie to wiedzieć?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

W stolicy to nie byłem. ale o"szczycie" to będę wiedział , dziś nie ma finału . Mogę jednak się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Kesja sypnij coś wjecei.

 

rambo2011 Sypiesz piękną Polszczyzną ale jeśli myślisz że wizyta u prokuratora coś przyspieszy to twoja samokrytyka była uzasadniona.Kolega podpisał aneks i odzyskał ponad 100000.

Tobie o kasę chodzi czy o polszczyznę to dyktando czy forum i już wiem dlaczego nas olewają.Mówi blondynka do blondynki ty BENEDYKT 16 a ta pyta a KUBICA który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Nie mam nic nowego. Tyle. Dziś biegałem po innych bankach , płynność finansowa skończyła mi się! Q-rwa jakieś trzy miesiące temu!! Może słyszeliście dwóch braci mnie pompuje od 8 sierpnia na ponad 50000tys.

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Dasz rade nie wymiękaj nie ty jeden w takiej sytuacji.Składałeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Jutro to zrobie. Mam znajomą adwokat, obiecała zająć się ogólnie sprawą Bodaczów-sytucja moja . Jak zapłacą to pomoże mi wywalczyć odszkodowanie za wszystkie straty (już kazała mi chodzić do psychiatry i chociaż raz targnąć sie na życie :D . poważnie myślę ze warto założyć taką sprawę.Dopiekł mi ten brak pieniędzy za RZEPAK!!

 

A ten trzeci pan S to gdzie jest

Na Karibach pilnuje jachtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroLEK    0

Witam wszystkich! Chciałem opowiedzieć jak było u mnie. Po otrzymaniu aneksu w poniedziałek zeszłego tygodnia, rodzice złożyli go osobiscie w ZT zaraz we wtorek rano, było sporo osób. W piątek 25-go były juz pieniadze na koncie, a chodziło o pozostałe 2/3 sumy niewiele mniejszej niż ta u 'kesji'. Tylko dzieki tej 1/3 wypłaconej na poczatku rosnie teraz nowy rzepak i ma się dośc dobrze mimo suszy. Wiele czasu, pieniedzy i serca wymagały ubiegłoroczne zasiewy, ale dzieki temu pomimo przeciwnosci pogodowych i innych trudnosci udalo sie uzyskać jako taki plon. Przez te 4 ostatnie miesiace z żalu nie ogladałem nawet zdjec i filmów z wakacji, teraz juz to sie zmieniło. Mysle ze dalsze wypłaty to tylko kwestia czasu, i tego wszystkim życzę, ale to co się dzieje wokół Bodaczowa na pewno nie przyspieszy wypłat. Co w zwiazku z tym bedzie w przyszłym roku? Czy ta cała akcja prowadzi do normalnosci, czy kontraktować rzepak dla Bodaczowa, komu sprzedawac? To przynajmniej duży zakład i cała sprawa jest monitorowana(?) przez władze(?), inwestorów itd..., stąd mozna byc optymistą. Wszystkie straty emocjonalne i finansowe osobiscie składam na poczet dalszej wspołpracy z Bodaczowem, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

Ja dostałem tylko tę 1\3 i na razie tyle.Należy mi się jeszcze 24000 ale popieram to co napisałeś.Rozsądnie gadasz.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj