Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#541 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 25 listopad 2011 - 21:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Już się w tym wszystkim pogubiłem. Czy może mi ktoś podać adres tego konta bankowego z którego szły przelewy ?
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 00:22
  •  

#542 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:26

pomyślcie ile bracia S mogli zarobić przez ten czas na jakimś innym koncie 38 mln czy ile tam byli nam wszystkim winni szybko mogły urosnąć na koncie np. ich znajomego lub kogoś z rodziny. nie koniecznie musieli się chwalić że maja kase za nasz rzepak. może to ich celowa zagrywka. A teraz wysyłają do nas aneksy żebyśmy im podpisali to 1,5 bańki będą mieli na załatwienie sprawy po cichu(a będzie się czym podzielić)

aneksy wysyła ZB ale pakiet wiekszości ma glencore aneks jest podpisany przez pana S bo jest w zarządzie to o co chodzi

#543 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:27

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzięki! MALINKA, tak też myślałem. ciekawi mnie tylko czy po podpisaniu aneksu i terminie trzech dni (jeśli pieniędzy nie ma)wygasa umowa aneksowa (tak ją nazwie ) co dalej jak popatrzy na to komornik? jak mam z nim rozmawiać, puki co nie mogłem się do niego dodzwonić, a mam u niego sprawę i podpisałem aneks cholerny (dodam).

Edytowany przez kesja, 25 listopad 2011 - 21:31.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#544 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów CASd wierzę, że umowa z Glencore została albo zostanie w najbliższym czasie sfinalizowana. Póki co słyszę tylko obietnice ludzi z ZTB, których oświadczenia i deklaracje od lipca tego roku nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Naprawdę cieszę się, że część osób ma już pieniądze, ale ważne, żeby wszyscy je dostali. Ja nie zamierzam im odpuszczać głównie za cwaniactwo i nie liczenie się z ludźmi.
http://www.krs-onlin...-krs-42957.html

Już się w tym wszystkim pogubiłem. Czy może mi ktoś podać adres tego konta bankowego z którego szły przelewy ?

Nieważny numer konta, ważne, że Alior Bank

#545 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:44

Tych pieniędzy nie wypłaca zadna nowa firma.Bracia S wypłacając kilku rolnikom zarobili 1 mln zł na zrzeknięciu sie odsetak nie mówiac o odzyskanym vacie.A jeśli chodzi o komornika to sam podałem mu numer kąta i nazwe banku dlatego że nie podarujemy z kolegą braciom S ani grosza!!!!!!!!!!!!!

moim zdaniem zle robisz bo zablokujesz wypłate innym rolnikom ;[

Zgoda na koncentrację: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie UOKiK

#546 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:47

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów CASd z ciekawości szarpnęłam się na 11zł i mam pełny wyciąg z KRS i nie ma wśród udziałowców Glencore. Ostatnie zmiany w udziałowcach to 14.04.2010.
Komornik i tak zablokuje kolejne konto nawet bez tych informacji na spółkę z US i ZUS, jeśli już tego nie zrobili.

#547 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jeśli ZTB ma uczciwe zamiary i ma pieniądze na wypłacenie rolnikom w co bardzo wątpie,to komornik weżmie swoje i wypłaty ruszą dalej

#548 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:54

CASd z ciekawości szarpnęłam się na 11zł i mam pełny wyciąg z KRS i nie ma wśród udziałowców Glencore. Ostatnie zmiany w udziałowcach to 14.04.2010.
Komornik i tak zablokuje kolejne konto nawet bez tych informacji na spółkę z US i ZUS, jeśli już tego nie zrobili.

Widze ze nie zależy ci na odzyskaniu należności

#549 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 22:02

Dzięki! MALINKA, tak też myślałem. ciekawi mnie tylko czy po podpisaniu aneksu i terminie trzech dni (jeśli pieniędzy nie ma)wygasa umowa aneksowa (tak ją nazwie ) co dalej jak popatrzy na to komornik? jak mam z nim rozmawiać, puki co nie mogłem się do niego dodzwonić, a mam u niego sprawę i podpisałem aneks cholerny (dodam).

No właśnie podpisanie aneksu jeśli ma się nakaz zapłaty nie jest dobrym wyjściem, ponieważ zmieniasz treść dokumentu, który był dowodem w sprawie. Aneks nie wygasa, ponieważ jest to zmiana zapisu umowy kontraktacyjnej i jako taki nie ma ram czasowych. Podsumowując: podpisany aneks i nakaz zapłaty wzajemnie się wykluczają.

Widze ze nie zależy ci na odzyskaniu należności

Zależy i to bardzo, ale mając nakaz zapłaty nie pójdę z aneksem, który uważam za gniot prawny. Do tego można mieć samemu kłopoty prawne za takie coś... Jest nakaz to niech łaski nie robią - w końcu jakieś prawo w Polsce obowiązuje. Tak samo każdy nawet bez nakazu ma równe prawo do swoich pieniędzy.

#550 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 22:21

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Tak sobie czytam i czytam i mam nadal głupią nadzieję, że najpóźniej do wtorku będą pieniążki na koncie-nie tylko moim.
A swoją drogą polskie prawo ma tak dużo luk, że panowie S. zawsze spadną na cztery łapy( po pierwsze stać ich na to(za kasę w Polsce można wszystko), a po drugie zastosują najprostszą formę-fikcje prawa dodadzą do tego inne przepisy i normy prawne i wyjdą z tego cało) gorzej z nami.
- "przepisy prawne należy tak interpretować aby były one korzystne dla podmiotu interpretującego" - no i bracia S. sobie zinterpretowali na swoją korzyść i to nie pierwszy raz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share mano

mano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 22:25

No właśnie podpisanie aneksu jeśli ma się nakaz zapłaty nie jest dobrym wyjściem, ponieważ zmieniasz treść dokumentu, który był dowodem w sprawie. Aneks nie wygasa, ponieważ jest to zmiana zapisu umowy kontraktacyjnej i jako taki nie ma ram czasowych. Podsumowując: podpisany aneks i nakaz zapłaty wzajemnie się wykluczają.

Zależy i to bardzo, ale mając nakaz zapłaty nie pójdę z aneksem, który uważam za gniot prawny. Do tego można mieć samemu kłopoty prawne za takie coś... Jest nakaz to niech łaski nie robią - w końcu jakieś prawo w Polsce obowiązuje. Tak samo każdy nawet bez nakazu ma równe prawo do swoich pieniędzy.

Powiedz, jakie prawo obowiązuje w naszej Polsce? Kradzież, korupcja, bezwzględność, obojętność i znieczulica takie mamy prawo w naszej POLSCE. Wytłumacz tym osobom które miały do czynienia z braćmi S parę lat temu, odzyskali kasę która IM się należała NIE i ich horror trwa do dzisiejszego dnia.
Ci którzy odzyskali kasę z Bodaczowa powinni się nazwać SZCZĘŚCIARZAMI

#552 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 10:01

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Komornik ma już konto w AIOR zajęte. wiem też że takich rolników którzy oddali sprawę do komornika jest ok 500! a powinno być 100 procent!Zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej. ale nie miejcie pretensji do NAS że poszliśmy do komornika! w moim gospodarstwie z powodu ZTB mam już zajęcie komornicze, i co? mam mieć pretensje że bank chce swoje pieniądze? Ci co nie poszli do komornika to; albo nie zależy im na swoich pieniądzach,albo są bardzo bogaci i ostatnie(ważne) naiwni i ufni braciom S. Tak to widzę, niestety. podkreślam że szanuje każdego rolnika i jego decyzję (tylko troszeczkę krytyki) Pozdrawiam!

#553 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 10:47

Komornik ma już konto w AIOR zajęte. wiem też że takich rolników którzy oddali sprawę do komornika jest ok 500! a powinno być 100 procent!Zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej. ale nie miejcie pretensji do NAS że poszliśmy do komornika! w moim gospodarstwie z powodu ZTB mam już zajęcie komornicze, i co? mam mieć pretensje że bank chce swoje pieniądze? Ci co nie poszli do komornika to; albo nie zależy im na swoich pieniądzach,albo są bardzo bogaci i ostatnie(ważne) naiwni i ufni braciom S. Tak to widzę, niestety. podkreślam że szanuje każdego rolnika i jego decyzję (tylko troszeczkę krytyki) Pozdrawiam!

Też mam sprawę u komornika, ale nie bardzo ma co zająć. Napisz czy miałeś na myśli ALIOR bank?

#554 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 12:34

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów U nas anex wysłany w poniedziałek przed południem zaraz po przyjściu i w czwartek była kasa na koncie. Pierwszego anexu nie podpisywaliśmy. Jedynie wezwanie do zapłaty na początku. Może po prostu mają natłok. Podobno w czwartek była wielka kolejka w bodaczowie i jeśli sie nie myle to ktoś dostał od ręki.

#555 Share rziber

rziber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 13:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Drodzy koledzy jeśli się nie zjednoczymy i nie zrobimy dużego strajku np.zablokowanie ważnej drogi lub chociażby lublina to nic z tego nie będzie.Wygląda na to że wszyscy tam na górze o nas zapomnieli.Czemu rolnicy nie potrafią się tak zjednoczyć jak np.górnicy i zawalczyć o swoje.U nas jest kilkanaście osób którzy chętnie by to poparli.

#556 Share rambo2011

rambo2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 13:36

Drodzy koledzy jeśli się nie zjednoczymy i nie zrobimy dużego strajku np.zablokowanie ważnej drogi lub chociażby lublina to nic z tego nie będzie.Wygląda na to że wszyscy tam na górze o nas zapomnieli.Czemu rolnicy nie potrafią się tak zjednoczyć jak np.górnicy i zawalczyć o swoje.U nas jest kilkanaście osób którzy chętnie by to poparli.

Masz racje ale specyfika naszej produkcji nie zawsze na to pozwala,poza tym trzeba lidera.A wiecie czy GLENKORE podpisalo z nimi umowe

#557 Share malinka

malinka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 13:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Głowa do góry. Myślę, że każdy dostanie pieniądze, to tylko kwestia czasu. Moim zdaniem obecna akcja aneksowa miała jedynie na celu załatwienie sprawy odsetek od długu. Jeśli zakład ma normalnie funkcjonować to i tak muszą spłacić wszystko co do złotówki.

#558 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 15:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Popieram skrzyknięcie się w sprawie Bodaczowa! i nie tylko.

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:22.

#559 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 16:52

Głowa do góry. Myślę, że każdy dostanie pieniądze, to tylko kwestia czasu. Moim zdaniem obecna akcja aneksowa miała jedynie na celu załatwienie sprawy odsetek od długu. Jeśli zakład ma normalnie funkcjonować to i tak muszą spłacić wszystko co do złotówki.

Ja mam pytanie, bodaczów winien mi był 20200zł zapłacili na początku 5tys zostało 15200, a na aneksie ktury dostałem widnieje kwota 1500zł a gdzie reszte???? Dodam że rzepak odstawiałem w trzech partiach. :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share Watoga

Watoga

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 17:05

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów No to jeszcze masz weselej , widać bałagan niesamowity .Tzn już masz prawie wszystko w kieszeni :)