robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
patlysia3    0

na tym forum to tak naprawdę nic nikt nie wie. Czasami jedne osoby piszą dwie sprzeczne informacje i to w niewielkim odstępie czasu ;) ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Nic nowego w sprawie bodaczowa nie napisze o 3 nad ranem. Mam tylko taką nadzieję że cała dyskusja w tym temacie,na koniec pozwoli nam wyciągnąć dobre wnioski. "Bodaczów" ,jest dobrym tematem, na oszustwa wobec Nas i jak mało prawnie czy nie, możemy zapobiegać temu.Widzę tu też często okazywanie,raczej braku zrozumienia, zamiast wsparcia. Krytyka typu komornik czy nie,niema teraz znaczenia , jak ci co poszli do komornika decydowali o tym przed ( chamskimi )aneksami! Teraz oczywiście nie mamy nawet "wróbla w garści ". I wycofanie się nic nie pomoże. Wczoraj żona zadzwoniła do bodczowa i zaproponowała odstąpienie od czynności komorniczych w zamian za gotówkę bez odsetek odp, była taka "nas to nie interesuje" No i jaki to parter, jeśli proponuje się mu ugodę z korzyścią dla niego?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watoga    0

To faktycznie olewka na maxa z ich strony do samego końca...Ale to nic raczej nowego,już się można do tego było przyzwyczaić.A tak poza tym jeśli ktoś chce przyśpieszyć te dopłaty sobie z ARiMR może to i telefonicznie zrobić ..trzeba aby podać nr.producenta i psl..81 7568860 .A przedmówca to widać już spać nie może po nocy z tego rzepaku :)

Edytowano przez Watoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

rambo2011    0

Doplaty dopłatami tak czy tak przyjdą u mnie we wsi rolnicy którzy nawet nie uprawiaja rzepaku już maja decyzje.Panowie i Panie w szczególności ci którzy maja nakazy zapłaty nie podpisujcie żadnych aneksów, bo sami sobie szkodzicie kasa będzie.Prawdopodobnie w czwartek spotkanie ,SAWICKI, TOKARSKA, KUCZYŃSKI,zarząd ZT.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watoga    0

tak

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

dawaj, po co czekać

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

A jeśli dostaliśmy kase z bodaczowa teraz to też możemy złożyć wniosek o wcześniejsze płatności z ARiMR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

a kto Ci udowodni, że dostałeś:-) Dzwoń do nich śmiało, tak i tak mają jeden wielki bałagan teraz

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

a kto będzie wiedział że dostałeś już kase :P oni chcą tylko widzieć twoją fakture a na niej nie pisze czy już dostałeś kase czy nie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowamrowa    0

dzwoniłem dzisiaj do ARIMR w lublinie i powiedzieli mi że lista w powiatowym biurze to jedno a oni muszą mieć istę z Bodaczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Dzisiaj byłem u komornika i on mi powiedział,że wypłacanie pieniędzy tylko tym rolnikom którzy podpisali aneks a nie mają nakazów sądowych to zwykły sabotaż i jest to karane z artykułu 302 i doradzał abyśmy powołując się na ten artykuł wraz z innymi rolnikami którzy mają nakazy sądowe złożyli doniesienie do prokuratury.

 

paragraf 1 Kto w razie grożącej mu niewypłacalności lub upadłości nie mogąc zaspokoić wszystkich wierzycieli spłaca lub zabezpiecza tylko niektórych, czym działa na szkodę pozostałych podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch

 

paragraf 2 Kto wierzycielowi udziela lub obiecuje udzielić korzyści majątkowej za działanie na szkodę innych wierzycieli w związku z postępowaniem upadłościowym lub zmierzającym do zapobiegnięcia upadłości podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech

 

paragraf 3 Tej samej karze podlega wierzycie, który w związku z określonym w paragrafie drugim postępowaniem przyjmuje korzyści za działanie na szkodę innych wierzycieli albo takiej korzyści żąda

Edytowano przez rambo2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

Dzisiaj byłem u komornika i on mi powiedział,że wypłacanie pieniędzy tylko tym rolnikom którzy podpisali aneks a nie mają nakazów sądowych to zwykły sabotaż i jest to karane z artykułu 302 i doradzał abyśmy powołując się na ten artykuł wraz z innymi rolnikami którzy mają nakazy sądowe złożyli doniesienie do prokuratury.

 

My już w tej sprawie byliśmy w prokuraturze w Zamościu. Miało to miejsce jeszcze w ubiegłą środę zaraz po tym jak przysłali aneks mimo tego, żeby był wyrok sądu. Dzięki za informację, bo akurat brakowało mi paragrafu na to. Przyda się w razie gdyby prokuratura chciała odmówić wszczęcia postępowania. Może to było głupie, ale wizyta w prokuraturze poprawiła mi humor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelu    5

Ja w dniu dzisiajszym dostałem przelew z ZT w Bodaczowie (oczywiście bez odsetek gdyż podpisałem aneks). Aneks wystałem w zeszły wtorek.

Edytowano przez pawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

W takim wypadku są dwie opcje, jeśli przelew został wysłany dzisiaj i zaksięgowany:

- zmienili numer konta, z którego robią przelewy

- komornik ściągnął co miał ściągnąć z Alior Banku i ZTB robią dalej przelewy - mało prawdopodobne

Druga opcja byłaby najlepsza dla wszystkich

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Żiomie! pawelu ,ciesze się razem z tobą :) . cholera nie dali mi kredytu (wyskakuje już w bigu, niedobrze niedobrze ;[

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Piszcie około godziny 20 mam coś nowego.

w dalszym Ciągu czekamy na te nowe informacje, chociaż już po 21 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Oj! widzę że macie takie ładne czerwone literki. Macie jakieś układy ?czy co?. A ja nic nie wiem. Ale na poważnie to dziś też u nas jeden rolnik dostał pieniądze z Bodaczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

w dalszym Ciągu czekamy na te nowe informacje, chociaż już po 21 B)

Napisałem 19'20 wróć do poprzedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

a no bez kitu jakoś mi umknęło sorki Off Topic, pewnie już przez to ciągłe czytanie jakichś nowych wieści o bodaczowie wzrok mi wysiada :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj