robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mano    257

Dzisiaj dostałem rano przelew ZB pozdrawiam czekających nadal :D

 

A kiedy wysłałeś, zawiozłeś aneks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

kesja    0

Wróciłem właśnie od komornika. Komornik zajmuje konto po koncie , a zakład otwiera nowe.

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Dzwonił do mnie kumpel i mówił, że rano dostał przelew całej sumy. Aneks wysłał w środę.

Ja dalej czekam bo wysłałem dopiero w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felek81    3

strzelec wysłałeś czy zawiozłeś osobiście, ja zawiozłem w czwartek 24.11 i kasy jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Wróciłem właśnie od komornika. Komornik zajmuje konto po koncie , a zakład otwiera nowe (żeby jak najwięcej aneksów zapłacić skacze po kontach) On ma już 11 zajętych . Inie wiem czy do końca roku dostane pieniądze. a odnośnie podpisanego aneksu , kazał napisać wyjaśnienie że aneks uważam za nieważny ( trzy dni i nie wpłacili kasy )Z innego żródła wiem że muszą zapłacić ,inaczej nie płaciliby wcale! pozdrawiam.

 

Prosze powiedz co na to twoj komornik co przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

Ja nie twierdze ze trzeba narzekac tylko trzeba sie wspiarac.Jestesimy najgorzej zorganizowana grupa spoleczna dlatego nas wszyscy olewaja.

.Pomagajac innym rolnikom przekornie pomagasz SOBIE . Piszcie co nowego w bodaczowie.

 

 

CASd czy odsylales im anex

 

Z jakiego konta placa

 

anex wysłałem wtorek rano dziś dzwoniłem do bank i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

Co prawda nie oddawałem rzepaku do Bodaczowa, ale śledzę temat z ciekawości jako przykład przekrętu na kilkadziesiąt milionów w majestacie prawa. Widzę, że ujawniło się ostatnio sporo nowicjuszy pewnie z firmy PR, których zadaniem jest zachęcić do podpisywania aneksów i zniechęcenie do kierowania spraw do komornika.

 

Osobiście jak mam niezapłacone za towar to moja ścieżka postępowania jest następująca:

po terminie płatności telefon z pytaniem o płatność jak ktoś mówi że wysłał kasę to przelew wykonany dziś jest najpóźniej w następnym dniu na moim rachunku jak kasy nie ma to piszę od razy przesądowe wezwanie do zapłaty wysyłane za potwierdzeniem odbioru gdzie wyznaczam 7 dniowy termin. Po tym terminie już na nic nie czekam tylko oddaje sprawę do sądu o uzyskanie nakazu zapłaty. Po uprawomocnieniu się nakazu zapłaty oddaję sprawę do Komornika.

 

Nie wiem na co czekają jeszcze Ci co nie dostali kasy z Bodaczowa. Czas działa na ich niekorzyść. A podpisywanie jakiś aneksów to już zupełna paranoja w wykonaniu rolników. Może podpiszą od razu darowiznę na rzecz Bodaczowa. Tak więc chłopy nie odpuszczajcie, bo to wasze ciężko zarobione pieniądze. Zaraz pewnie odezwą się nowicjusze, którym rzekomo Bodaczów zapłacił kasę z konta na Cyprze lub Seszelach.

Edytowano przez adamj24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

Spotkałem się z dużą krytyko moich wypowiedzi na tym forum ja wam radzę z zrezygnujcie z tych pozwów i kasa będzie szybko -wiem ze to bolesne ale inaczej trudno będzie wytępic od nich kase - ALE TO TYLKO MOJA RADA -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Dzwonił do mnie kumpel i mówił, że rano dostał przelew całej sumy. Aneks wysłał w środę.

Ja dalej czekam bo wysłałem dopiero w piątek.

 

Ja też odesłałem aneks w piątek,zwlekałem z tym tydzień.

W piątek dzwoniłem do Bodaczowa twierdzą że płacą i pieniądze dotrą na konto do piątku,

jeśli w tych dniach nie dojdzie do oficjalnej zmiany właściciela.

Na czas zmian w krs itd. nastąpi kilku dniowa przerwa w wypłatach.

Jak będzie naprawdę zobaczymy,ja myślę że zapłacą jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamj24    8

A ja myślę, że podpisane aneksy to karta przetargowa z Glencore. Jak ich nie będzie np na poziomie 90% z całosci to komornik i banki pozamiatają Bodaczów, oczywiście kasy dla rolników nie wystarczy a Glencore kupi sobie Bodaczów na licytacji za pół ceny już wolne od wszelkich zobowiązań.

Q-rwa nie róbcie z rolników skończonych debili. Jeśli płacą to kasa wysłana dziś jest na końcie w tym samym dniu lub najpóźniej w dniu następnym rano, a przelewy z Bodaczowa idą tydzień :o .

Edytowano przez adamj24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Niestety jutro biorę kolejny lichfiarski kredyt , licząc ze natychmiast go spłacę jak coś mi kapnie.

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Namawiam wszystkich , na to żeby nie szli na układ ze skierczyńskimi!!!. Brak mi normalnych słów , oprócz nie cenzurowanych. Jest mi cholernie ciężko, ale z podniesioną głową poczekam .NIE klekne przed złodziejami. A jak odzyskam pieniądze to założę za tą kasę im sprawe za straty poniesione. Niech komornik robi swoje. Dziwi mnie cisza w mediach,mają układ chyba z super złodziejami.

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Mój komornik zajął im trzy ciężarówki , teraz licytacja i sprzedaż. Pokiwał głową raczej na nie że pieniądze przed Świętami. (nie wiem czy mogę o tym pisać, ale co tam) Zajął też alior b. ale nie wie jeszcze ile tam pieniędzy? Nie uzyskałem nic tak bardzo krzepiącego. Oczywiście podzieli kasę za samochody po równo na rolników , którzy mają u niego sprawy. Niestety jutro biorę kolejny lichfiarski kredyt , licząc ze natychmiast go spłacę jak coś mi kapnie.

Powiedz czy zostalo jeszcze cos do zajecia, oczywiscie z majatku ruchomego,DZIEKI :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Tego niestety nie wiem, przyjacielu!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Powiedz czy zostalo jeszcze cos do zajecia, oczywiscie z majatku ruchomego,DZIEKI :( :(

napisz jakie to samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

jak dobrze usłyszałem to jakieś samochody;)

Edytowano przez kesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

Dzieki moj k''''s nik zajol jakies gractwo.

co jest z wami czy tylko kesja i rambo nie dostali kasy, dlaczego nic nie piszecie.

 

Kasa będzie dla wszystkich to Pewne info!!

kesja

 

Kasa będzie dla wszystkich to Pewne info!!

kesja napisz proszę coś więcej skąd masz takie info, że kasa będzie dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rziber    1

Dzisiaj dzwoniłem do Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie i dowiedziałem się że planowane jest na środe spotkanie ministra Sawickiego,prezesa Kuczyńskiego ze Skerczyńskimi.Minister będzie próbował dowiedziedzieć się co oni dalej zamierzają z nami zrobić.W czwartek mam się zkontaktować z panem Pawlosem który zajmuje się Bodaczowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo2011    0

A ja dzwoniłem do KZPR , rozmawiałem z jakąś panią, która twierdzi że nie mają żadnych informacji w sprawie Bodaczowa

Edytowano przez rambo2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka    0

A moja ciotka obraziła się na mnie za to, że poszłam do komornika i przeze mnie ona nie dostanie pieniędzy. No brak słów jacy ludzie są naiwni i dają sobie wciskać ten kit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj