Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#441 Share Misiek98765

Misiek98765

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 15:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Hej ci co oddali sprawę do sądu a później do komornika nie ponieśli żadnych dodatkowych kosztów wszystkie koszty które ponieśli to komornik odzyskał + odsetki. To tylko bodaczów poniósł dodatkowe koszty za (koszty sadowe wynagrodzenie komornika odsetki itp). A ty jak podpiszesz aneks to stracisz prawo do odsetek. bodaczów szuka frajerów którzy podpiszą te aneksy i podaruja im pieniądze które wam sie nalezą. Nie podpisujcie aneksów jak by mieli wypłacać kasę na 3 dni to na swoje stronie by umieścili jakieś informacje a tam nic niem. To jest tak sama sytuacja jak z poprzednimi aneksami nikt kasy po podpisaniu ich nie odzyskał tylko stracił prawo do odsetek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 17:23
  •  

#442 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 listopad 2011 - 16:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Zgadzam się z kolegą Miśkiem,szukają frajerów!. Czy oni robią nam łaskę?!. A tak na przyszłość musimy się mieć na baczności ,ze sprzedażą, umowami,itp,. Potrzebne są pomysły,które zaradzą oszustwa wobec Nas,(w stylu Bodaczów)Ale tak się tylko mówi, sam stałem całą noc w kolejce z rzepakiem,sprzedałem dopiero pod wieczór.Podpisywałem (jakieś faktury)zmęczony i zadowolony że udało się!!! Niestety kłopoty i sprzedaż trwa do tej pory!.

#443 Share u1212

u1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze; Technika uprawy

Napisany 19 listopad 2011 - 16:35

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Zgadzam się z przedmówcami, łaski nie robią. W obecnej sytuacji podpisywanie takich aneksów jest szalenie ryzykowne, gdyż ZT Bodaczów wielokrotnie potwierdzały brak chęci rozwiązania zaistniałej sytuacji i całkowitą ignorancję wobec rolników. Podpisując aneks zrzekamy się prawa do roszczeń, jednocześnie nie mamy żadnej pewności co do wiarygodności Zakładów, zważywszy na to, że niejednokrotnie pokazali, że nie wolno im ufać.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share grzesiektomek

grzesiektomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo

Napisany 19 listopad 2011 - 19:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A JA W PONIEDZIAŁEK IDE DO PROKURATURY I DO KOMORNIKA

#445 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 15:23

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam,
dzisiaj i ja dołączyłam do grona "szczęśliwców", którzy otrzymali aneksy do umów. Ale chyba ich nie podpisuje, samo to, ze podpisał to Skerczyński daje mi dużo do myślenia, po drugie, skoro Zakład nie ma w tym momencie żadnych funduszy na zapłatę poszkodowanym należności to jakim cudem po trzech dniach będzie miał??? Wyczaruje??? Będzie drukował nocami???
Ehhh niech ten dzień się już skończy-same złe wiadomości: nie umorzyli mi czesnego w szkole mimo, że studiuje dwa kierunki ( po opisaniu sytuacji z Bodaczowem odpowiedź była następująca: to nie ma innych Zakładów Tłuszczowych w Polsce? ;[ ), na stypendium socjalne jestem za biedna a przecież nie odmówię dziecku przedszkola bo mama nie ma pieniędzy-> życie....

#446 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 16:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Podpisał ktoś nowe aneksy ?
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#447 Share nowicjusz24

nowicjusz24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 16:25

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów witam, ja również dostałem aneks właśnie dzisiaj, na którym jest podana kwota którą są winni i żeby odesłać do nich z powrotem, a płatność zaległych należności zostanie uregulowana do trzech dni roboczych, dlatego mam pytanie czy ktoś jeszcze otrzymał ten aneks i czy odsyłać im to wogóle bo nie wiem co z tym robić ???? nie znam się na prawie ale czy ten aneks jest sporządzony nie tylko z korzyścia dla nich ?????? PROSZĘ KOLEGÓW O PORADĘ CZY WYSYŁAŁ JUŻ TO KTOŚ ???

#448 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 17:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :unsure: Ja również dostałam aneks!!! I co dalej nie wiem??? :(

#449 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 17:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów silva wysłałeś im ten aneks??? Ja nie wiem również co robić :blink:

#450 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Odesłany a co będzie to zobaczymy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 21 listopad 2011 - 18:55

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Też otrzymałem aneks.
D-358 DT-239 DT-436 IH

#452 Share jendreksz

jendreksz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów jestem już drugi raz oszukany przez ZT BODACZÓW więcej się nie dam. Aneksu drugiego jeszcze nie dostałem .Z tego co mi wiadomo w okolicy Przemyśla jest wielu poszkodowanych

#453 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:30

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dostałem aneks, wymieniona jest suma jaką są mi winni ale nie wspomnieli nic o karnych odsetkach za zwłokę. Myślę że bracia Skerczyńscy podpisali aneksy lekką ręką bo pewnie i tak Glencore będzie płacił B). Jest pytanie czy podpiszę ? Pewnie tak bo nie mam czasu i pieniędzy "kopać się z koniem", niech oddadzą kasę i tyle i niech sprzedadzą zakład komuś kto się chce zajmować na poważnie tłoczeniem rzepaku i mam nadzieję płacił solidnie. Jak zapłacą- napiszę. pozdrwam wszystich kolegów i koleżanki poszkodowanych- Jerzy

Edytowany przez jerzy, 21 listopad 2011 - 19:31.

#454 Share k110

k110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 19:30

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Niech sie ktoś wypowie jak już dostanie przelew po odesłaniu aneksu :)
inaczej chyba ryzykować nie bede <_<

#455 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:30

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam serdecznie. Ja też dostałem aneks,

Edytowany przez kesja, 04 grudzień 2011 - 13:11.

#456 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Daj znać na forum jak by coś się ruszyło
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#457 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:05

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja również dostałem taki aneks dzisiaj.
Wielka Prośba do kolegów co już wysłali aby pisali o poczynaniu szanownych Zakładów Tłuszczowych.
Z drugiej strony nie mam chęci odsyłać tego aneksu ponieważ odsetki należą się bez dwóch zdań.

#458 Share strzelec

strzelec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:24

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam.
Też dostałem dzisiaj aneks i szczerze mówiąc na razie się wstrzymam z odsyłaniem. Pierwszego nie wysłałem i myślę, że teraz chcą złamać tych dostawców co się nie dali przy poprzednim aneksie.

#459 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:34

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Mam pytanie.
Wszyscy piszą że dostali już nowe aneksy z Bodaczowa. Ja nie znalazłem się w gronie tych szczęśliwców. Te pierwsze aneksy (w których była mowa o tym że pieniądze maja być wypłacone do 30 wrzesnia) które były wysyłane do osob dostałem jako pierwszy (gdyż oddałem rzepak dzień po "ruszeniu" zakładów). I tu rodzi sie pytanie czy możliwe jest abym teraz nie dostał tego drugiego aneksu? Nie znam się zbytnio na tym prawie (nie jestem prawnikiem), ale wiem że są rózne kruczki prawne o których mało kto wie. Chodzi mi o to czy nie było w tym pierwszym dokumeencie "drobnego druczku" albo innych haczyków mówiacych o tym że jeśli kto wyśle ten podpisany aneks nie ma prawa dobiegać sie roszczeń w późniejszych terminach.
Może moja wypowiedź dla wielu wyda się głupia, ale jestem troszkę zaniepokojony tą sytuacją że nie mam jeszcze tych aneksów.
Prosiłbym o odpowiedż. Najlepiej gdyby na forum znalazła się osoba która odesłała zarówno pierwszy aneks, a drugi dostała lub juz odesłała.
Pozdrawiam wszystkich i żeczę szybkich przelewów na konto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:42

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam.
Mam pytanie. Czy jest ktoś na forum kto odesłał ten pierwszy aneks (mowa w nim że pieniądze mają być wypłacone do 30 września) i przyszedł mu ten drugi aneks.
Boję się tego że ten pierwszy dokument miał jakieś haczyki tzw. "pismo drobnym druczkiem" i Ci którzy go wysłali niejako zrzekli sie do roszczeń w póżniejszych terminach.
Pozdrawiam i życzę szybkich przelewów.
PS. mam nadzieję że te nowe aneksy są więcej warte niż te poprzednie.