Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Marek2011

Marek2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 17:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów kumpel mi mowil ktory tam pracuje, ze zadnej forsy nie ma, i placic nie maja czym

a mnie mowili ze maja wielki prblem bo im wylaczaja prad i nie chca sprzedac wegla a pracownicy nie dostali pensji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 23:33
  •  

#22 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 17:38

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja mam ten sam problem, ponad 11 tysięcy tam zostawiłem...

#23 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 20:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a kto to może wiedzieć.... dowiemy się jutro i ciekawe czy będą lecieć by jak najwięcej i największej ilości rolników płacić czy od najwcześniejszych terminów... jeśli w ogóle będą płacić a nie tylko tak sobie powiedzieli by dalej zwodzić..... ja woziłem raz na dwa ciągniki to mam jeden termin ale już wtedy były plotki że mają problemy z kasą więc resztę wywiozłem gdzie indziej...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 21:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów to i tak mało ja ponad 50 tys u nich mam........ i cieszę się że reszty tam nie wywiozłem

cały czas mówią że od jutra mają płacić tylko ciekawe czy ściemniają czy rzeczywiście zapłacą.... ale trzeba być dobrej myśli

nie ma co panikować i plotek robić bo to tylko nam szkodzi nie im....

a jak zaczniemy protestować to ogłoszą upadłość i całe g...no dostaniemy wtedy a tak może powoli wyjdą na prostą i będą po trochu płacić dopóki produkcja będzie szła..... także nie ma co narazie strajkować bo strzelimy sobie gola do własnej bramki!!!!!!

Edytowany przez chomik111, 08 sierpień 2011 - 21:38.

#25 Share jacumi

jacumi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:dłubanie przy naprawach

Napisany 09 sierpień 2011 - 06:40

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów część rolników już protestuje pod zakładem.

zablokowaliśmy wjazd i wyjazd z zakładu i czekamy aż przeleją pieniążki

zapraszam do protestu !!!!

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)

#26 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 07:13

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów to mądrze zrobiliście nie ma co tylko grtulować..... teraz tylko czekać jak bodaczów się wkurzy i ogłosi upadłość i wtedy całe gó.....no zobaczymy pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!

#27 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 09 sierpień 2011 - 10:02

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj dzwoniliśmy do Rybczewic. Właściciel mówi że dostali kredyt i będą wypłacać pieniądze.
D-358 DT-239 DT-436 IH

#28 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 10:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Przelewy podobno zaczeły już iść, ja jeszcze na koncie nic nie mam a dziś mija 3 tyg.

#29 Share ArekJD1177

ArekJD1177

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 11:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jak ktoś dostanie pieniądze to niech napisze.

#30 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 09 sierpień 2011 - 13:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów jak narazie to kasy nie ma na koncie, ale słyszałem, że prawdopodobnie w Bodaczowie jakiś strajk jest czy coś dokładnie nie wiem...
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 13:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów szczepanek skąd masz taką informację??????????????? wysłałem dzisiaj rano tatę do bodzaczowa i jeszcze nie wrócił bo trochę zaczęli tam protestować a co z pieniędzmi dalej nie wiadomo...

#32 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 13:42

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzwoniłem i tak mi powiedzieli ze już placą.

#33 Share blondyn

blondyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 14:00

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów U mnie już ponad 3 tygodnie i pieniędzy nie ma, sprawdzałem dziś w banku i nadal NIC!!! jak coś się zmieni to dam znać.

#34 Share marcin11111

marcin11111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 15:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja już czekam ponad 3 tygodnie na kasę ale dalej nie ma wpłaty na konto:/ jak ktoś coś będzie więcej wiedział to niech od razu pisze:)ja jak dzwoniłem do Bodaczowa to mi powiedzieli że od 9 sierpnia maja przelewać na konto bo mają jakieś problemy:/ ale jak jest faktycznie to nie wiem.

#35 Share Marek2011

Marek2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 16:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów pisalem ze kasy nie ma i nie bedzie a tak chcialbym sie mylic

#36 Share blondyn

blondyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 17:45

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Mój znajomy był w bodaczowie i się dowiedział ze pracownicy mają podpisane umowy do 20 sierpnia i koiec. Nikt nie chce im dalej przedłużać. Mówił też ze zawsze tam było widać ludzi jakiś hałas i że coś się zawsze działo a teraz pustki i cisza. Wszystkie maszyny co wyremontowane to ich nie ma (pewnie sprzedane). Mieli nowsze samochody służbowe a teraz gratami jeżdżą. Nie wiem co to będzie... Miejmy nadzieje, że będzie dobrze.

#37 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 18:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dzisiaj był protes była telewizja prokurator i komendant wojewódzki i gość od przestępstw gospodarczych.... została spisana lista którzy tam byli i ile bodaczów jest im winny i jutro sprawa idzie do prokuratury o podjęcie skupu bez zabezpieczenia majątkowego..... mają na koncie 500 tys to może z dziesięciu rolnikom wypłacą którzy mają większe kwoty...... rzepak podobno z bodzczaowa wywozili dniami i nocami także niewiele już tam pewnie zostało.... a to co sprzedadzą to państwo najpierw zabierze a rolnikom mało co zostanie.....

ja już nie wierzę w to że odzyskam swoje 50 tys...

#38 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 18:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja też nie wierzę!!!!

#39 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 19:13

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dzisiaj był protes była telewizja prokurator i komendant wojewódzki i gość od przestępstw gospodarczych.... została spisana lista którzy tam byli i ile bodaczów jest im winny i jutro sprawa idzie do prokuratury o podjęcie skupu bez zabezpieczenia majątkowego..... mają na koncie 500 tys to może z dziesięciu rolnikom wypłacą którzy mają większe kwoty...... kredytów skupowych albo nie mogą załatwić albo nie chcą im banki dać bo nie mają zabezpieczenia majątkowego.... rzepak podobno z bodzczaowa wywozili dniami i nocami także niewiele już tam pewnie zostało.... a to co sprzedadzą to państwo najpierw zabierze a rolnikom mało co zostanie.....

ja już nie wierzę w to że odzyskam swoje 50 tys...

obejrzyjcie sobie panoramę lubelską o 21.45

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 09 sierpień 2011 - 19:14

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów obejrzyjcie sobie panoramę lubelska o 21.45 tam jest materiał z dzisiaj z bodaczowa....