robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

chomik111    18

to mądrze zrobiliście nie ma co tylko grtulować..... teraz tylko czekać jak bodaczów się wkurzy i ogłosi upadłość i wtedy całe gó.....no zobaczymy pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Dzisiaj dzwoniliśmy do Rybczewic. Właściciel mówi że dostali kredyt i będą wypłacać pieniądze.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

mocher    8

jak narazie to kasy nie ma na koncie, ale słyszałem, że prawdopodobnie w Bodaczowie jakiś strajk jest czy coś dokładnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

szczepanek skąd masz taką informację??????????????? wysłałem dzisiaj rano tatę do bodzaczowa i jeszcze nie wrócił bo trochę zaczęli tam protestować a co z pieniędzmi dalej nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

U mnie już ponad 3 tygodnie i pieniędzy nie ma, sprawdzałem dziś w banku i nadal NIC!!! jak coś się zmieni to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin11111    0

ja już czekam ponad 3 tygodnie na kasę ale dalej nie ma wpłaty na konto:/ jak ktoś coś będzie więcej wiedział to niech od razu pisze:)ja jak dzwoniłem do Bodaczowa to mi powiedzieli że od 9 sierpnia maja przelewać na konto bo mają jakieś problemy:/ ale jak jest faktycznie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

Mój znajomy był w bodaczowie i się dowiedział ze pracownicy mają podpisane umowy do 20 sierpnia i koiec. Nikt nie chce im dalej przedłużać. Mówił też ze zawsze tam było widać ludzi jakiś hałas i że coś się zawsze działo a teraz pustki i cisza. Wszystkie maszyny co wyremontowane to ich nie ma (pewnie sprzedane). Mieli nowsze samochody służbowe a teraz gratami jeżdżą. Nie wiem co to będzie... Miejmy nadzieje, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

dzisiaj był protes była telewizja prokurator i komendant wojewódzki i gość od przestępstw gospodarczych.... została spisana lista którzy tam byli i ile bodaczów jest im winny i jutro sprawa idzie do prokuratury o podjęcie skupu bez zabezpieczenia majątkowego..... mają na koncie 500 tys to może z dziesięciu rolnikom wypłacą którzy mają większe kwoty...... rzepak podobno z bodzczaowa wywozili dniami i nocami także niewiele już tam pewnie zostało.... a to co sprzedadzą to państwo najpierw zabierze a rolnikom mało co zostanie.....

 

 

ja już nie wierzę w to że odzyskam swoje 50 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

dzisiaj był protes była telewizja prokurator i komendant wojewódzki i gość od przestępstw gospodarczych.... została spisana lista którzy tam byli i ile bodaczów jest im winny i jutro sprawa idzie do prokuratury o podjęcie skupu bez zabezpieczenia majątkowego..... mają na koncie 500 tys to może z dziesięciu rolnikom wypłacą którzy mają większe kwoty...... kredytów skupowych albo nie mogą załatwić albo nie chcą im banki dać bo nie mają zabezpieczenia majątkowego.... rzepak podobno z bodzczaowa wywozili dniami i nocami także niewiele już tam pewnie zostało.... a to co sprzedadzą to państwo najpierw zabierze a rolnikom mało co zostanie.....

 

 

ja już nie wierzę w to że odzyskam swoje 50 tys...

 

obejrzyjcie sobie panoramę lubelską o 21.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkor429    3

Obejrzelismy dziś Panoramę Lubelską i chociaż termin naszej wypłaty jeszcze nie minął już się boimy.Mówi się o pozwie zbiorowym rolników,czy ktoś wie co robić w tej sytuacji?Czy jest jakaś lista ?Czy pojawiły się dziś pieniadze na kontach?Z kim się kontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn    0

Mają tylko 500 tysięcy złotych. Co to jest za śmieszna suma na tylu rolników?? przecież wystarczy to tylko dla 10 osób a może nie. Trzeba walczyć o swoje. Może kilku osobom wypłacą i na tym się skończy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

dopóki nie minie wam termin zapłaty a jest różny jedni mają na 14 dni inni na 30 dni faktury to nie możecie nic zrobić..... jeśli złożycie przed upływem terminu to będą was ścigać za próbę wymuszenia..... tak powiedział prokurator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezik0    64

Dajcie Jakieś namiary kto uczestniczy w blokadzie jeśli ktoś ze znajomych tam jest mnie winni są 7tysiecy nie mam jak dojechać na blokadę może telefonicznie ktoś by mnie wciągną na listę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

dostał ktoś jakiś przelew??, ponoć zaczynają płacić tym co mieli termin płatności na 27, 28 lipiec


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj