Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#361 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 09:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów U nas ta decyzja była z 2 tyg temu już. Miejmy nadzieje że będą dopłaty. Tylko jak przyjdą i dopłaty i za rzepak a za buraki już są już od jakiegoś czasu to co my z tymi pieniędzmi zrobimy :P Ale daj Boże tego :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 20:26
  •  

#362 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 10:33

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie bardzo rozumiem dlaczego cieszycie się z zarządzenia ministra skoro nie zrobił nic, żeby takich sytuacji uniknąć w przyszłości.

#363 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 04 listopad 2011 - 11:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

U nas ta decyzja była z 2 tyg temu już. Miejmy nadzieje że będą dopłaty. Tylko jak przyjdą i dopłaty i za rzepak a za buraki już są już od jakiegoś czasu to co my z tymi pieniędzmi zrobimy :P Ale daj Boże tego :)

no jak to co z nimi zrobisz... będziesz się zastanawiał komu pierwsze oddać :)
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 17:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :rolleyes: Oj tak ,do tego oddawania trochę się nazbierało no nie :lol: (i to wcale,a wcale nie jest śmieszne!!!) Trzymajcie się :P

#365 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 04 listopad 2011 - 17:59

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dokładnie :unsure:
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#366 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 19:28

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja na całe szczęscie nie mam zobowiazań wzgledem banku ale mimo to pieniadze są mi potrzebne... planuje wymianę okien i ocieplenie domu.
PS. ja jeszcze nie dostałem decyzji odnośnie dopłat nawet dla rolnośrodowiskowych.

Edytowany przez pawelu, 04 listopad 2011 - 19:30.

#367 Share Misiek98765

Misiek98765

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 20:00

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Andrzej Szcząchor
Wojska Polskiego 67
Zamość

http://www.lublin.uw...sci/20298,.html

#368 Share Misiek98765

Misiek98765

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 20:00

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów http://www.lublin.uw...sci/20298,.html

#369 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 20:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów My niestety mamy kredyty i z trudem robimy co możemy żeby komornik nie pukał do drzwi. Miało się zazębić z pieniędzmi z ZTB ale jest inaczej ;[ kredytów nie braliśmy na konsumpcję tylko inwestycje. A dziś słyszałem że pieniądze za rzepak będą 100% ale mogą zapłacić za tydzień albo na Św Bożego Narodzenia.

#370 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 19:44

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie wiem jak Wy, ale ja często zaglądam na forum mając nadzieję że ktoś ma jakieś nowe wiadomości. Niestety czekamy dalej wszyscy ;[ Miło czytać że komuś się dobrze wiedzie,może na tej kochanej wsi nie jest tak żle .A i czasy się zmieniają (kiedyś syrenka to była fura! ;) ) Jeszcze musimy coś wymyśleć żeby nas nie pompowali pośrednicy,żli lubzie,i inne szumowiny!. Bo na rządzących nie możemy liczyć ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 21:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Popieram 100% :lol:

Edytowany przez milanreal1, 07 listopad 2011 - 20:04.
cytowanie poprzedniego posta

#372 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 08:31

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów wygląda na to że ciągle większa część okradzionych ciągle boi sie iść do sądu, krążą plotki że Bodaczów będzie płacił ale tylko tym co nie skladali pozwów, albo tym co podpisali aneksy, albo np że komornikowi trzeba zapłacić 18% wartości faktury. Trudno uwierzyć że ludzie ciągle sie dają nabierać na takie bajki. NIE MUSZĄ NAM PŁACIĆ, ZAPŁACĄ KOMORNIKOWI! Zdaje sie że komornicy dość szybko odzyskują pieniądze, czyli jakaś kasa jest w Bodaczowie - liczą że większość nie upomni sie o pieniądze? A bajki "dogadane z bankami" nic nie znaczą, z bankiem ważne jest to co na piśmie, dopuki nie ma podpisanych dokumentów nie mam mowy o jakich kolwiek teminach, obietnicach czy wypłatach.
Dzieki Misiek98765 za namiary.

#373 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 10:51

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :blink: jakoś mi wcale dzisiaj nie do śmiechu :(

#374 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 07 listopad 2011 - 21:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów To i mi smutno :huh: . Czasem jednak tak jest.. Ale coś jest dzisiaj z tym dniem nie tak <_< Sąsiad skarży sie że rzepak jest jakiś inny,jakby bardzo niebieski i mały :huh: Ja znów zauważyłem że moja rodzona żona nawet nie odróżnia zbóż (było sobie brać dziewczyne z miasta! :( ) Drugi sąsiad nie pytał dziś kiedy oddam pieniądze?.Żadnych tel,.. Cisza jakaś taka...

:blink: jakoś mi wcale dzisiaj nie do śmiechu :(

Nie pisz tak!.Przecież jest fajnie :) a ma być jeszcze fajniej :) No i i mi nie do śmiechu jak tobie nie do śmiechu :(

#375 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 18:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja już praktycznie całą pszenice sprzedałem przez ten bodaczów, ponad 120 ton po byle jakiej cenie :(

#376 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 18:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nie wiem czy jest taki ktoś ,kto jej jeszcze nie sprzedał wśród nas :o (jeżeli ją miał oczywiście) ;) Pozdrowienia dla wszystkich jakoś sobie radzących :)

#377 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:18

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów http://www.dziennikw...IZNES/816513696
Poczytajcie.

#378 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 19:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów http://www.dziennikw...IZNES/816513696

#379 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :blink: Ma pomóc!!! :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 listopad 2011 - 20:30

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Czytałem Patrysja dzięki. Karmią nas tymi wiadomościami!Czuje się jak,jak,ktoś (brak mi słowa) To tak jest: nasz "gospodarz" Pan wielkie m (z małej litery) ma nas w d*pie! Pojechał do Brukseli wywalczyć o jeszcze mniejsze dopłaty!I porozmawiać co by tu jeszcze spiepszyć w gospodarstwie. pewnie niedługo Krus zniknie,dołożą nam po 900zł miesięcznie.Coś tracę nadzieje ;[ same ochłapy! , brak szacunku !dla Nas od początku tej upokarzającej rolników sprawy z ZT i płatnościami. Jestem "oburzonym" rolnikiem (pewnie i tak to nic nie zmieni ale próbować warto )

Zapomniałem wykosić łąkę ze 20 arów! W takim bagnie jest Namierzą mnie po dopłatach będzie!, teraz to już zapużno "wszyscy pod ściane" jak powiedział Pawlak albo Kargul :D

Nie narzekam, ale piec CO rozwalił się ubiegłej zimy .niby nic ale jest następna. Nawet zamówiłem 3-ciego sierpnia nowy (08.08.2011 za rzepak 55tys)i .... teraz pale śmieci wcinam drzewa z ogrodu i ogrzewam dwie izby starym kominkiem typu koza :D Nie ok 24-tej trace dobry nastrój(mechanizm obronny mój)i szlak mnie trafia! Niedługo Zapłacą! i jeszcze więcej nabiorę OPTYMIZMU

Edytowany przez kesja, 08 grudzień 2011 - 18:46.
post pod postem