Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#341 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 październik 2011 - 17:38

A skąd masz takie informacje?

Rozmawiałem w piatek :unsure: z prezesem ZB maja wszystko dogadane z bankami tylko teraz czekają na potwierdzenie na piśmie Ostatni bank dogadał sie z nowym inwestorem Tylko miejmy nadzieje że to znowu nie blef :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 22:40
  •  

#342 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 30 październik 2011 - 17:56

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Piatek byłem ZB zastałem prezesa mówi ze czekają tylko na pismo to co ustalili słownie z bankiem żeby było na papierze :unsure:

Edytowany przez Matey, 31 październik 2011 - 11:50.
cytowanie poprzedniego posta

#343 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 październik 2011 - 18:54

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Skoro tak ! To nie jest zła wiadomość :unsure: Ciekawe ile tylko będą tak czekać?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 październik 2011 - 20:15

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :P Zeby nie dostawać ostrzeżeń to teraz będę się tylko uśmiechać :rolleyes:

#345 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 30 październik 2011 - 20:43

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Nadzieję to my mamy od lipca :blink:

#346 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 30 październik 2011 - 21:32

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Coś mi się wydaje że Janink- (pszyjazdna duszyczko )długo nie popiszemy!. jak za wykrzyknik można dostać 2 lata w zawiasach :) mnie dalej nisz na SYBERIE i tak nie ześlą swoją drogą mój dziadek tam trochę pobył :D może i mnie zmiana klimatu dobrze zrobi. Ale ale na temat miałem napisać; NIC NIE WIEM! ;[

#347 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 31 październik 2011 - 08:41

kierujcie sprawę do sądu a potem z nakazem płatności idźcie do komornika bo ja już odzyskałem swoje pieniądze komornik w niecałe dwa tygodnia ściągnął całą kwotę :)

Dostałes nakaz zapłaty w postepowaniu upominawczym czy nakazowym? Ile czekałeś na nadania klauzuli wykonalności?

#348 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 październik 2011 - 11:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jeszcze nie dostałem ,,banana" (czy coś takiego?) ,to piszę; dziś dzwonił do mnie ktoś bardzo wiry godny ( stara się od początku dla rolników o zapłatę z ZT i na tym spotkaniu z ministrem rolnictwa też był) i zapewnił że 5-10 listopada będą płatności z Bodaczowa. Ale wcześniej o godz 8-mej złożyłem wniosek do tego komornika w ZAMOŚCIU .prawdą jest że powiedzieli mi tam ze rolnicy którzy złożyli tam wnioski nie czekali dłużej nisz 2 tyg.Teraz się pomodle do wszystkich znanych mi Bogiń,spróbuje też do Buddy, żeby TAK BYŁO!!!

#349 Share Misiek98765

Misiek98765

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 październik 2011 - 17:07

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów jak już uprawomocnił ci sie nakaz zapłaty trwa to dwa tygodnie od daty wydania to na klauzule wykonalności czeka się ustawowo 3 dni ale w moim przypadku przeciągnęło sie to coś około tygodnia bo niby dużo mieli pracy ale jak będziesz dzwonił i sie dopytywał czy już jest klauzula wykonalności to powinno szybko ci to pójść

#350 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:10

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Oczywiście chciałbym żeby wszyscy dostali pieniądze za ten rzepak!. Ja też na to liczę.Moim skromnym zdaniem nic się nie zmieni ,będą powtarzać się takie oszustwa!. Mój brat wożi buraki od rolników (okolice BYDGOSZCZ) do cukrowni bodajże kruszwica .Dzwoniąc opowiada jak biorą próby na procęt; nie wystarcza z naczepy jeszcze jest podobno dwóch gości i skrobią te buraczyny do białego!. A my cieszymy sie z 10 pr.W środę będę miał nowe wiadomości o Bodaczowie.Jutro Św.Zmarłych dla mnie bardzo ważne.Dobrze że cmentarze nie przechodzą w obcy kapitał, :) bo jutro nie miłbym na bilet ;[ Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 31 październik 2011 - 21:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :rolleyes: Dzęki KESJA za info :) dalej się uśmiecham,może to i lepiej :D Niech tam płacą wreszcie

#352 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 00:56

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ciekawe co bedzie w nowym roku z Bodaczowem :unsure: obawiam się ze pewnie nie wesoło i bedą znowu problemy <_<
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#353 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 09:00

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A ktoś zamierza im cokolwiek sprzedawać? Macie krótką pamięć? Nawet jak wypłacą kase to sposób w jaki potraktowali rolników dyskwalifikuje tą firmę do jakiejkolwiek współpracy. Mam nadzieję że nie kupią ani kilograma rzepaku w przyszłym roku. Jak nic się nie zmieni oprócz udziałowca z kasą to dzięki. Wolę sprzedać za mniej 50-100 zł na tonie niż mieć pieniądze tylko na fakturze.

#354 Share pawelu

pawelu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 20:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jeśli ktoś dostanie pieniądze za rzepak byłbym wdzięczny gdyby napisał na forum.
Mi jeszcze są winni jeszcze około 25tys. Z braku przelewo za ten rzepak niedawno byłem zmuszony sprzedac 20ton pszenicy z racji tego że mam wydatki w gospodarstwie, chciałbym zakupic juz nawozy na wiosnę puki tańsze.
Co gorsze nie wiadomo kiedy będą dopłaty a pieniadze za buraki będe miał dopiero na wiosne, wiec bardzo by mi się przydał ten przelew za surowiec oddany do ZTB.
Pozdrawiam i mam nadzieję że juz niebawem wszyscy rolnicy dostaną pieniadze za rzepak z odpowiednimi odsetkami. :)

#355 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 22:33

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :unsure: Wszyscy mamy taką nadzieję :huh:

#356 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 09:40

jak już uprawomocnił ci sie nakaz zapłaty trwa to dwa tygodnie od daty wydania to na klauzule wykonalności czeka się ustawowo 3 dni ale w moim przypadku przeciągnęło sie to coś około tygodnia bo niby dużo mieli pracy ale jak będziesz dzwonił i sie dopytywał czy już jest klauzula wykonalności to powinno szybko ci to pójść

możesz dać namiary na komornika z usług którego korzystałeś?

#357 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 listopad 2011 - 21:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Słyszałem dziś, że NA PEWNO zapłacą,tylko termin jest troche płynny :lol: jak już wszyscy raczej zauważyliśmy!.PKO już podpisał papiery. jeszcze inne banki to ROBIĄ. Wiem że w listopadzie dostaniemy decyzjie na dopłaty , w grudniu będą płacić dopłaty.Sam już nie wiem co jest prawdą? co złudzeniem? a co (tak milusią)nadzieją :huh:

#358 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 03 listopad 2011 - 21:49

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów a prawda to z tymi dopłatami że wcześniej mają nam płacić czy tylko tez obiecanki... ?
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#359 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 07:32

a prawda to z tymi dopłatami że wcześniej mają nam płacić czy tylko tez obiecanki... ?

To jest prawda , minister rolnictwa tak zarządził.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 listopad 2011 - 07:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja mam już decyzję na rolnośrodowiskowy,przyszła wczoraj(ale ona zawsze była chyba wcześniej) Może coś wreszcie zrobią!!! :blink: