Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#301 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 19 październik 2011 - 09:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów B) :D 9 mm. ZA MAŁY KALIBER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 09:48
  •  

#302 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 październik 2011 - 18:08

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ale jak razem pujdziemy to będzie 12mm ,a może ktoś dołączy ?

#303 Share lukaszek410

lukaszek410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 19 październik 2011 - 19:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów 7.92 mm moge dołożyć;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#304 Share mano

mano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 19 październik 2011 - 19:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów No i po babci 2 granaty może pomogą :D
A tak na powagę nowy artykuł z Panem Sawickim ten który tak bardzo "wspomógł" nas pozytywnie przez telefon :blink: ;[

#305 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 październik 2011 - 21:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jak miło!! niedługo radość bedzie mi sprawiać sama praca!...,i nadzieja że kiedyś zapłacą!!!! Rąbią nas na wszystkim ; To żałosne"dopłaty w pierwszej kolejnośći " dziękiciPANIE.Wiem że pan Sawicki na samym początku zamieszania z bodaczowem i przedstawieniem mu trudnej sytuacji rolników ,odpowiedział cyt,"a po co tam oddawaliście " Ale teraz koryto sie oddala. Mam takie dziwne wrażenie że woda już dawno sie zagotowała w garnku w którym siedzimy .tylko jak to sprawdzić????
.

Jak mi wjadą na chatę wszystkie te LITERKI.... żywcem się nie dam!!! KOLEDZY.

#306 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 20 październik 2011 - 09:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A tak zapytam nie w temacie może ktoś wie kiedy w np. Niemczech czy Francji są wypłacane dopłaty? Też sie tam tak opuźniają?
?

#307 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 październik 2011 - 17:27

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :unsure: pojęcia nie mam .Problem z bodaczowem się wyjaśnia,jest nas dużo w tej sprawie,może to pomogło.I co dalej za miesiąc może pużniej znów usłyszymy jak ktoś nam nie płaci.Przyznam się ze nieraz oglądalem w tv oszukanych rolników, (nie dotyczło mnie to)tylko wku.... Teraz poczułem na własne skórze,jest inaczej.Jak temu zaradzić?.ZAWSZE jesteśmy stroną która podpisuje jusz gotową umowę, nawet często nie czytając jej.Mierzymy swoją miarą.Nie myśląc o nie utrzćiwości.Wymyślili JAKIEŚ dopłaty!! szlak mnie trafia!,jak kolega z miasta oblicza mi ile z dopłat dostaje kasy za fre.Dale będą padać firmy! albo firmy "KRZAK" skupywać nasze produkty, my będziemy się modlić o wynagrodzenie ,politcy -cyt,"po co tam ODDAWALIŚCIE"Może jednak możemy temu ZARADZIĆ?

Edytowany przez kesja, 20 październik 2011 - 17:28.

#308 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 20 październik 2011 - 17:44

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów No ja juz nie raz słyszałam - "wy to macie dopłaty, żadnych rachunków, opał za darmo, wodę" i to od bliskiej rodziny, która mieszkała kiedyś na wsi, a teraz za ch....ę z miasta na wieś nie przyjdą mimo że u nas wszystko "za darmo".

A z Bodaczowem to tak: "nadzieja matką głupich" ale i "umiera ostatnia"
Zobaczymy jak to się wszystko potoczy dalej.

#309 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 październik 2011 - 18:29

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :rolleyes: NOOOO MY TO MAMY RAJ NA ZIEMI !!! No nie :D Również ssłyszałam wiele razy podobne docinki"ale wam dobrze" za darmo kasę dają!!!

#310 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 20 październik 2011 - 19:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów http://www.farmer.pl/fakty/polska/doplaty-najpierw-dla-rolnikow-z-bodaczowa,31821.html
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 20 październik 2011 - 19:39

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Miejmy nadzieję że w listopadzie pojawią się jakieś pieniążki na koncie <_<

Edytowany przez barthez96, 20 październik 2011 - 19:40.

D-358 DT-239 DT-436 IH

#312 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 21 październik 2011 - 19:54

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Jestem zmęczony tym czekaniem ;[na te pieniądze z tego je......bodaczowa .Chyba pójdę do psychiatry.Spać nie mogę.Upiłbym się, ale tego nawet nie mogę. odkąd urodziło mi się pierwsze dziecko postanowiłem nie pić (czyli już 8 lat) zaczne jak ostatnie skączy 18-tkę(jak dożyję :D). Tak jestem uparty,jak każdy ROLNIK. Atak na temat, to to tych dwóch braci Skierczyńskich chentnie zatrudnie do wywalania gnoju w oborze ,bo do prowadzenia firmy to zdecydowanie sie nie nadają.

#313 Share Aldek

Aldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 21 październik 2011 - 19:54

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Prawnicy których przysłał Palikot działają.W tym tygodniu otrzymałem telefon że mam wpłacić 279zł za wydanie nakazu zapłaty.A wcześniej obiecywał że sam wszystko sfinansuje.

#314 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 październik 2011 - 04:43

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów :lol: Do WYWALANIA GNOJU to ONI się bez wątpienia nadają. ;)

#315 Share grzesiektomek

grzesiektomek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo

Napisany 22 październik 2011 - 09:03

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów chętnie bym ich przyjoł za karę niech przewrucą łopatą moje 13 hektarów

Edytowany przez grzesiektomek, 22 październik 2011 - 09:04.

#316 Share kesja

kesja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 październik 2011 - 21:26

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Mają farta dranie!!!(o mały włos,)Bierzemy ich do roboty a potem POMPA,tak jak oni nam ;)

#317 Share Misiek98765

Misiek98765

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 październik 2011 - 16:27

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów coś już wiadomo kiedy będzie kasa czy banki wyraziły zgodzę na udzielenie kredytu

#318 Share szymekp

szymekp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 24 październik 2011 - 07:57

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nie płaci sie za coś takiego jak wydanie nakazu zapłaty, to jest proces cywilny, jedyna opłata to 5% wartości zobowiązania, jeśli sąd uzna że isnieją przesłanki do wydania nakazu zapłaty to taki wydaje, opłatę i tak trzeba wnieść - bo inaczej proces sie nie rozpocznie. Z nakazem zapłaty idziemy do komornika (tu opłata zwykle 100 zł) i czekamy na efekty jego pracy. Kwota nakazu zapłty to Faktura+odsetki ustawowe+koszty sądowe (wpłacone wcześniej 5%)+ koszty komornika. Chyba że sąd zasądzi inaczej. Ja czekam na termin rozprawy. Pozdrawiam oczekujących.

#319 Share CASd

CASd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 październik 2011 - 20:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów co komornik pomorze jak wartosc zakładu niestarcza wobec kredytu który mają ZB w trzech bankach Porozmawiaj z dobrym prawnikiem to ci wytłumaczy ale na prawdę z dobrym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 październik 2011 - 19:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Podobno dzisiaj było w Bodaczowie jakieś zebranie,ale o szczegółach nic nie wiem niestety :blink: MOŻE COŚ WIECIE ???