robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Janinka    0

My też dostaliśmy aneks,ale jeszcze nie podpisaliśmy. Nie dostaliśmy jescze ani grosza z Bodaczowa !!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

szymekp    0

Takimi nakazami w firmach nic sobie nie robią, sąd może ich w d... pocałować,bo konto firmowe przeważnie jest puste.

 

Nie interesuje mnie co oni sobie robią, sąd rozpatruje pozew w postępowaniu nakazowym na posiedzeniu niejawnym, nie informując o tym dłużnika. Jeżeli z treści pozwu wynika, że istnieją ku temu postawy, wydaje nakaz zapłaty i doręcza go nam oraz dłużnikowi. Dłużnik może w terminie dwóch tygodni od dnia doręczenia nakazu wnieść zarzuty (lub sprzeciw). W takim wypadku sąd wyznaczy rozprawę. Mając klauzulę wykonalności składam komornikowi wniosek o wszczęcie egzekucji z majątku dłużnika. Gdybyśmy przekazali jednemu komornikowi wniosków na znaczną kwotę mógłby w zasadzie zająć znaczące składniki majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Przysyłają takie aneksy do wszystkich w mojej okolicy. Podpisanie takiego aneksu = żegnajcie odsetki karne.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

ja też dostałem taki aneks do umowy. ale raczej go nie podpiszę. bo firma nie daje nic w zamian. dlaczego ja mam się na to zgadzać ?? gdzie odsetki za zwłokę ??


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartnik104    0

ja dostałem anex i go podpisałem jezeli beda chcieli to zaplaca :blink: a odsetki mam w d...ie niech zaplaca mi kase

Edytowano przez bartnik104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ktoś orientuje się za jakich dni idą obecnie przelewy ?? Ja dostałem pierwsze 10tyś na konto.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

dostał ktoś kase za fakture z 21 lipca ??


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

21 lipca tak naprawdę zaczęły się większe dostawy, wcześniej było nie wiele i mniejsze ilości, nikt których znam nie dostał ani grosza z tego i późniejszych terminów, a znam wielu. Wcześniejsze wypłaty, tj. przed 19 coś tam poszło jakieś zmiotki po 5-10 tyś z tydzień temu i cisza do tej pory.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

[i podejrzewam ze nikt więcej nie dostanie bo niby z czego ma ten bodaczów płacić... tak jak już pisałem połacicli ochłapy by ludziom zamknąć usta i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to konta bodaczowa zostały zamknięte. jutro o 8.15 organizuję zebranie rolników w bełżycach na skupie w u szymczyka zaiteresowanych zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

I co zostało ustalone na zebraniu?

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

I jak koledzy z płatnościami? Dostał ktoś coś oprócz aneksów? Ucichło na forum. U mnie ani kasy ani aneksu jak na razie.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartnik104    0

I jak koledzy z płatnościami? Dostał ktoś coś oprócz aneksów? Ucichło na forum. U mnie ani kasy ani aneksu jak na razie.

NAPISZCIE COŚ. CZY KTOS DOSTAŁ KASE CZ ANEX CZY NIKT NIC NIE DOSTANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartnik104    0

CO Z TYM KONTEM BODACZOWA DLACZEGO ZOSTAŁO ZABLOKOWANE. CZY KTOŚ DOSTAŁ KASE. CZY CO NIKT NIE DOSTANIE

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta i caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

firma windykacyjna niczego nie odzyska w Bodaczowie, i tak skieruje sprawę do sądu a koszty sądowe poniesiecie sami, będziecie tylko biedniejsi o kilkanaście lub dziesiąt procent wartości faktury na prowizje dla windykatora; sami składajmy wnoski do sądu. Sensowne wydaje sie być tylko mając nakazy zapłaty z klauzulą wykonywalności udanie się do jednego komornika, będzie mógł zająć jakiś majątek o większej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez jaro38
      Witam
      Panowie, Panie jesteśmy firmą ze Świętokrzyskiego. Aktualnie specjalizujemy się w owocach. Aczkolwiek ostatnimi czasy również import - szczególnie Oliwek z Grecji. Okazuje się, że to całkiem dobry biznes. W każdym bądź razie, aktualnie korzystamy z usług transportu firmy IMPET z Czermina (czyli niedaleko). Czy korzystaliście może z usług innych firm ale mowa o transporcie Polska Grecja / Południe Europy - Bałkany? Najlepiej podkarpackie / świętokrzyskie gdyż tutaj logistycznie nam to wychodzi korzystnie.
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj