robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Watoga    0

No niestety zmian raczej nie będzie z tego co widać...ciągną do końca roku kalendarzowego .Nikt się nie chwali że dostał kasę już .A może nie ma jak pisać bo go wirus zjadł który tu grasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Uwierzę w to jak zobaczę pieniądze na koncie.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

Alio    116

Moim zdaniem wreszcie koniec naszego czekania. Dobrze, że nie wysłałem aneksu a juz byłem blisko tego...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felek81    3

Ja wysłałem ale minęły 3 dni kasy niema i cały aneks jest nieważny, każdy jego punkt więc zrzeczenie się odsetek też jest nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Kolego felek a czytałeś dokładnie Aneks? Napisane było płatność 3 dni po zaksięgowaniu a nie po podpisaniu czy dostarczeniu. Wiesz, że Twój jak i inne aneksy są zaksięgowane w Bodaczowie? A może leżą na kupce i czekają grzecznie? Obym się mylił ale taka jest chyba prawda. Aneksów nie pisał pierwszy z brzegu brat S... ale armia dobrze opłacanych prawników.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelu    5

Dokładnie... niestety warunki dyktuja baracia "S" i to od samego początku, a my nie mamy nic do powiedzenia w tej sprawie.

Edytowano przez pawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

Kolego felek a czytałeś dokładnie Aneks? Napisane było płatność 3 dni po zaksięgowaniu a nie po podpisaniu czy dostarczeniu. Wiesz, że Twój jak i inne aneksy są zaksięgowane w Bodaczowie? A może leżą na kupce i czekają grzecznie? Obym się mylił ale taka jest chyba prawda. Aneksów nie pisał pierwszy z brzegu brat S... ale armia dobrze opłacanych prawników.

 

Ja podpisałem i osobiście zawiozłem aneks i napisze TO "A h.j albo ch.j żeby był dłuższy w d..e braciom S"(przepraszam za mój wulgaryzm) Mam już serdecznie dość szukania oglądania nowych wieści w sprawie Bodaczowa, niech odzyskam swoje pieniądze za mój rzepak i tyle, temat zakończony. Więcej z Bodaczowem interesów nie będę robić ze stary czy z nowym składem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

Ja wprawdzie nadal czekam na pieniądze z Bodaczowa ale dziś humor poprawił mi przelew z agencji za obszarówkę po telefonie do agencji że bodaczów leży mi kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

A do której agencji dzwoniłeś? Do lubelskiej czy bezpośrednio do Warszawy, do księgowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

Ja w agencji byłem w czwartek i mój wniosek mieli tego dnia wysłać do naliczenia do Warszawy.Za kilka dni miała przyjść decyzja.Na razie nie ma, ale to dopiero tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

A do której agencji dzwoniłeś? Do lubelskiej czy bezpośrednio do Warszawy, do księgowości?

 

Do lubelskiej dzwoniłem numer chyba taki jak kolega napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjusz24    0

witam

mam pytanie , bo wysłałem im aneks ale kasy nie ma ;( czy w związku z tą sytuacją jestem jakoś zagrożony ?? bo widziałem ten komunikat Pani Tokarskiej i się martwię czy nie popełniłem błędu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Myślę, że jeśli mają zapłacić (co i oby) to zapłacą wszystkim bez wyjątku. Co do wysłanych aneksów to być może nie zapłacą odsetek. Chyba że nowy właściciel zechce sobie podreperować opinię i wypłaci wszystkim odsetki? Wątpię choć...

A gdzie koledzy planują sprzedać rzepak za rok? Bodaczów z nowym właścicielem? Ja na pewnotam nie sprzedam. Mam juz pewną firmę co podstawi samochody i zabierze rzepak ode mnie i kilku znajomych.

\\


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldek    0

witam

mam pytanie , bo wysłałem im aneks ale kasy nie ma ;( czy w związku z tą sytuacją jestem jakoś zagrożony ?? bo widziałem ten komunikat Pani Tokarskiej i się martwię czy nie popełniłem błędu....

 

KZPR wystąpiło do UOKiK o ocenę prawną tych aneksów bo prawdopodobnie jest to nadużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

Ja już dzisiaj dostałem kasę za dopłaty obeszło się bez dzwonienia do agencji. Oby i z Bodaczowa też już zaczęli przelewać kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelu    5

Ja osobiście wysłałem aneks akiś czas temu i pieniędze miałem po tygodniu.

Szczerze mówiąc nie żałuje tej decyzji bo od razu po otrzymaniu przelewu dokonałem zakupu nawozu (saletry). Myslę że dobrze postąpiłem gdyż w obrębie 50km nie można było znależć nawozów. Wujek kupił tydzień przedemną w piątek, ja kupiłem w poniedziałek już z nowej dostway i cena wzrosłą o 130zł za tone. Aktualnie nie wiek jak kształtuja się ceny saletry ale pewnie jeszcze bardziej podrożały, więc jeśli nawet bym się sądził z bodaczowem to i tak bym stracił na tym. Co z tego jesli bym dostał odsetki jak i tak za pieniądze które dostałem od Bodaczowa zakupiłbym mniej nawozu.

Osobiście uważam że jest to gra na czas ze strony zakładów. Mało tego... myślę że to jest jakaś zorganizowana akcja. Inne firtmy (zakłady) też mają z tym dużo wspólnego. Pomyślcie gdybyscie mieli pieniądze w co byście zainwestowali? Oczywiście w środki niezbędne do dalszej działalności rolniczej czyli nawozy opryski paliwo i sprzęt. A jak wiadomo wszystko od nowego roku pójdzie w góre: paliwo, nawozy(które są potrzebne do tego aby uzyskać dochód z gospodarstwa), wzrośnie transport (znowu paliwo), dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Nie mogę tego czytać.... . Jak można dac się tak robić w jajo??? Nie mówię tu o samej sprawie z Bodaczowem, bo to zupełnie inna kwestia... . Pracujecie po to, by mieć na zakup nawozów??? O co chodzi?? Czy to jest szczyt waszych marzeń?? :) Popytajcie jak można zarobić na różnych programach rolnośrodowiskowych. Są do tego wyznaczeni odpowiedni ludzie, co biorą za to pieniądze. Mamy 21 wiek - pora się obudzić. Albo się jest zwierzyną, albo myśliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kesja    0

Bodoczów w pierwszej kolejności płaci komorników. a za pieniądze które już wpływają na moje konto, oddam długi !! Trochę zostanie :) kupię złoto w złomie (cena cały czas w górę ) na wiosnę sprzedam, nawozy wyjdą mnie o połowę taniej,napewno coś jeszcze zostanie. Może obsadzę swoją działkę, czymś?? żeby dostawać tylko dopłaty. I tak sprowadzą z Ukrainy , raz spadnie cena, a drugi nie zapłacą , albo po pół roku!! Albo klęska bo się urodziło za dużo.Żadnych gwaranci ,regulacji, i porządku prawnego. My ziemi nie oszukamy,trzeba dać!! żeby zebrać!!, a nas okradają jak mogą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroo    1

Z tego co słyszałem od pewnych ludzi to do końca przyszłego tygodnia mają wszystkim wypłacić. Oby tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelec    1

Ja wczoraj o 20 - tej dostałem sms-a z banku o przelewie z Bodaczowa.

Zapłacili około 75 % sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

U mnie nic. U znajomych jak wiem też. :(


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj