robercikj100

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Aldek    0

I dziś też nie było.Widocznie pan który przed swoim supermarketem zainstalował telebim i wyświetlał na nim film z drobnym złodziejaszkiem w roli głównej to ważniejszy temat niż to że nas okradziono na grube miliony w biały dzień a za chwilę okaże się że również i w majestacie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z AgroFoto.pl

kasia25    0

Palikot dziś w Bełżycach zadeklarował pomoc rolnikom w odzyskaniu należności od ZTB Bodaczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

Czy to Palikot z wibratorem czy inny Mąż Stanu istotne to nie jest, ważniejsze aby jakaś osoba z polityki pomogła nam z całego serca i ze zrozumieniem w jakiej jesteśmy sytuacji. Bo sami to możemy walczyć z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia25    0

Palikot zaoferował pomoc prawną którą poprowadzi na swój koszt . w związku z tym zbierane są dokumenty od rolników potrzebne do złożenia sprawy w sądzie czyli dowody dostawy,faktury, aneksy i jeśli są umowy kontraktacyjne . z tego co się dowiedziałem można je złożyć w Migroli i na skupie w Bełżycach. Jutro ma się odbyć spotkanie z prawnikiem około 17-18 ale niestety nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Jeśli Pan Palikot odzyska mi kase to nawet moge na niego zagłosować :) To gdzie przekazywać co dokładnie już ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia25    0

Jeśli Pan Palikot odzyska mi kase to nawet moge na niego zagłosować :) To gdzie przekazywać co dokładnie już ktoś wie?

TAK JAK JUŻ MÓWIŁEM NA MIGROLE ALBO MA skup w zboża w Bełżycach FIRMA AKRIS skupowy się trochę buntował ale jak powiedzieliśmy ze spalimy to zmiękł i pomaga zebrać dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    255

Czy coś wiecie więcej o spotkaniu 29 września o 10 ze Starostą Zamojskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia25    0

we wtorek i środę ma przyjechać prawnik od Palikota i w Bełżycach zbierać dokumenty do wszczęcia procesu sądowego .nie chce za to kasy więc nic nie tracimy myślę ze warto spróbować. będzie w godzinach od 15 do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymekp    0

Składajcie pozwy do sądu w Zamościu sami, olejcie polityków, to tylko kampania nikt wam nie pomoże, Skerczyńscy maja wielu przyjaciół w polityce nikt ich nie skrzywdzi; wzory wezwań do zapłaty i pozwu znajdziecie na stronie Lubelskiej Izby Rolniczej, Sąd z uwagi na tak wielka liczbę wniosków nie pobiera opłaty przy składaniu; blok K, pokój przy kasie - biuro podawcze. Pytałem, wyszły już z sądu pierwsze orzeczenia z nakazem zapłaty i klauzulą wykonyalności, czas oczekiwania to ok 4 tyg, może sie wydłużać - dziennie wpływa kilkaset pozwów z połowy Polski. Nawet w sądzie sie dziwią jaka może być skala tego przekrętu. Prawnikiem nie jestem ale sobie radze, też napewno sobie poradzicie. Nie ma sensu nabijać kasy jeszcze innym za "pomoc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Z tego co sie dowiedziałem to majątek już jest zastawiony przez komornika z banku i od ubezpieczyciela w razie próbowania odebrania kasy przez windykatorów od rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil103    1

;[ Co rolnicy to nie ich wina!!!!!! Skrzyknęło się ze 20 rolników złożyli pozew a komornik wlazł na konto i co oni będą mieli zapewnieni pieniądzę a co z resztą rolników w du**e mają nas czy dostaniemy czy nie jak mieli takie coś organizować to wszystkich rolników powinno obowiązywać.Przez to aby przedłużają i innych denerwują jak powiedzieli że wypłacą do końca WRZEŚNIA to pewnie by wypłacili.A teraz afera w tamtym roku też płacili po 1 miesiącu.Ale wina w tym roku leży na zarządzie bo nie załatwili sobie kredytu. <_<

A P.S Komornik wypłaci owszem ale tylko tym co złożyli pozew a reszcie nie.

Zakład muszą utrzymać przez 5 lat ponieważ dostali dopłaty o UE tak że już jak by nie ten cyrk miał bym pieniądze na koncie ;[

Edytowano przez Kamil103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

http://www.agrofoto.pl/fakty/polska/spotkanie-pokrzywdzonych-przez-zt-bodaczow,31204.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

znając polskie realia to nie dostaną ani ci co złożyli pozwy do komornika a nie ci co tego nie zrobili..... kochani bracia skerczyńscy i wspólnik hendzel tak to załatwią żeby wyjść na swoje a nam nie dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Myślisz ze Ci co złożyli pozew to coś dostaną? Nim rolnicy złożyli to tam już siedział komornik z banku i od ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia25    0

jutro o 10 30 będzie tv w Bełżycach i dobrze żeby dużo ludzi przyszło a od 16 są państwo mecenas czy prawnicy nie wiem jakie maja tytuły

 

zbierają chętnych do sadu każdy może się podłączyć

 

za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w rosji jakiś przedsiębiorca nie wypłacał pęsji pracownikom to pojechał tam putin zdeptał i zrównał go z błotem przedsiębiorce i kazał oddać kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i tak ma byc ,szkoda ze go na Sybir nie wyslal .Tusk ewentualnie Sawicki moglby tez ruszyc tylek i ogien po kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

@silva ma racje, na koncie już wczesniej siedział komornik z banku... Prawdopodobnie do konca tego tygodnia ma wyjaśnić się sprawa kto przejmie bodaczów i mają ruszyć wypłaty z kieszeni nowego inwestora... Bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

a jaki nowy inwestor ma interes by przejmować zakład z ponad 100 mln długu i z własnej kieszeni dokładać i oddawać pieniądze??????? to czysta głupota nie biznes..... zakłady bodaczowa nie są tyle warte toż to zwykła po wojenna ruina się robi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetor53400
      Otóż mam tak ze 25 arów wolnego pola , klasa ziemi 4 , i myślałem sporo o zasianiu gorczycy na nasiona , i z tego powodu mam kilka pytań do tych co mieli stycznośc z tą rośliną , otóż :
      -kiedy trzeba ją siać ??
      -ile kg się sieje na ha ??
      -czy stosuje sie jakieś opryski ??
      -jakie nawożenie ??
      -i na jaki plon można liczyć ?? oczywiscie z 1 ha
       
      mam nadzieje że uzyskam odpowedzi na te pytania z góry dzięki :rolleyes:
       
       
       
      pozdrawiam Zetor53400
    • Przez Paszkamax
      Chciałbym uprawiać dynie bezłupinowe i potrzebne mi są informacje jaki nawóz stosować i jakie opryski. Dziękuje za wszelkie informację.
    • Przez benek79
      mam takie pytanie? czy ktos z was uprawia te rosline????
    • Przez Piotrek835
      Witam!
      Mam kilka pytań do tych co uprawiaja slonecznik
      - czym siejecie słonecznik
      - gdzie pozniej go sprzedajecie
      - jakie nawozenie dajecie
      - oraz czym pryskacie od chwastów
      Uwazam ze uprawa tej rosliny jest przyszłoscia na lekkich glebach po kukurydzy.
    • Przez sezam
      Witam ktoś z was uprawia len bo mam zamiar zasiać na wiosnę 2 ha sprzety do tego mam wiecie może jak wygląda przywracarka do lnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj