Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakupy na allegro...

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kubala

kubala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 12 październik 2011 - 21:37

Zakupy na allegro... w tekście poniżej tak Redku tylko spójrz na pierwsza linijkę z ceną wywoławczą- stoi jak byk - ... za sztukę :lol:

też warto poczytać ogłoszenie :rolleyes:

Edytowany przez kubala, 13 październik 2011 - 21:19.

d.zamojskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakupy na allegro... Dzisiaj, 07:56
  •  

#22 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 19 październik 2011 - 23:04

Zakupy na allegro... kubala sprawa jest taka, że on tam nie może sobie wstawić zamiast sztuki 50 kompletów, ma do wyboru tylko sztukę albo komplet. Więc pewnie to mało ważne, bo w aukcji zaznaczył, że cena jest za "50 kompletów", więc chyba jasne. Zresztą z takimi rzeczami i taką ceną nikt nie klika "Kup Teraz" tylko dzwoni i się dowiaduje konkretnie co i jak.

Ja już na allegro kupuję od dłuższego czasu różne rzeczy od ubrań po części do maszyn i nie miałem z niczym żadnego problemu, pod warunkiem, że nie kupuje się na pałę tylko dzwoni się, wypytuje o daną część, o jej konkretną cenę, a nóż widelec da się coś opuścić i potem nie ma problemów, że potem coś kosztuje inaczej niż jest w aukcji.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#23 Share kubala

kubala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 26 październik 2011 - 20:24

Zakupy na allegro... możesz mi to jeszcze raz wyjaśnić? chyba mi rozum odjęło od tłuczenia się C-360 z blaszakiem.
d.zamojskie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share kowalikmarcin

kowalikmarcin

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 03 luty 2012 - 14:17

Zakupy na allegro... maszyny rolniczych na allegro nie kupuje się
lepiej zadzwonić do takiech sprzedającego zamówić i przy odbiorze zapłacić jak spodoba mi się maszyna
ja jestem bezpieczny bo płacę jak zobaczę maszynę oraz sprzedający śpieszy się aby dostarczyć klientowi towar :-)

#25 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 03 luty 2012 - 15:00

Zakupy na allegro... Ale co to apel jakiś jest czy ostrzeżenie? Myślisz, że ktoś kliknie kup teraz na allegro, bo mu się np. kombajn czy agregat podoba i kupi w ciemno bez obejrzenia? Jaki jest tego sens? Dla mnie to kompletny brak wyobraźni.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 03 luty 2012 - 15:55

Zakupy na allegro... Najtaniej jeśli chodzi o zakup części to jest mieć dobrego znajomego- właściciela warsztatu. Ich zniżki sięgają nawet ponad 40%,obie strony zadowolone- ja oszczędzam pieniądze, on zwiększa obrót w danym sklepie i dostaje większe zniżki .

#27 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 04 luty 2012 - 17:04

Zakupy na allegro... Może nie chodzi w moim poście o allegro, ale przestrzegam Was przed zakupami na Tablica.pl ...

Ja dałem się nabrać i straciłem troche kasy robiąc przedpłatę na konto ... tylko kupujcie na odbior osobisty !!!
W rolnictwie siła!!! :)

#28 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 04 luty 2012 - 17:23

Zakupy na allegro...

Ale co to apel jakiś jest czy ostrzeżenie? Myślisz, że ktoś kliknie kup teraz na allegro, bo mu się np. kombajn czy agregat podoba i kupi w ciemno bez obejrzenia? Jaki jest tego sens? Dla mnie to kompletny brak wyobraźni.

Znajomy pracuje w dziale "przestępczości gospodarczej" i jak mi kiedyś opowiadał to wpłata to jest nic. Ludzie umawiali się po odbiór zakupionego auta w Anglii, wpłacali 30% czy 40% wartości auta i lecieli w wskazane miejsce dopiero na lotnisku w Anglii załważyli że ktoś ich wyrolował.

Kazał też zwracać uwagę aby nie wysyłać pieniędzy przez Western Union bo zlokalizowanie odbiorcy pieniędzy jest prawie niemożliwe, zaś każde inne krajowe banki są do zlokalizowania właściciela tylko to kwestia czasu (może nie 100% ale blisko).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share kowalikmarcin

kowalikmarcin

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 17 luty 2012 - 13:58

Zakupy na allegro... pisze bo sam kiedyś zostałem wyje**** na allegro
zrobiłem przedpłatę a przyjechało coś innego więc nie brałem - na właściwy towar czekałem 2 miesiące !!!