Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakupy na allegro...

28 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 03 sierpień 2011 - 20:29

Zakupy na allegro... Jak w temacie, piszcie o swoich zakupach np. maszyn i urządzeń na allegro. podajcie nick sprzedawcy, oraz jak przebiegała przesyłka. Liczę na akceptacje tematu, gdyż może to pomóc użytkownikom w zakupach i omijaniu nieuczciwych "handlarzy" ;[
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakupy na allegro... Dzisiaj, 00:55
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 09:04

Zakupy na allegro... radze kazdemu kto kupuje w premium-trade[jan-pol]zeby sie pare razy zastanowil nim popelni ten blad, wszystko jest w najlepszym porzadku do momentu, az nastapi jakis problem czyli w moim przypadku reklamacja wady materialowej,rozpadla sie [bo trudno to inaczej nazwac] rama nosna kosiarki talex 185 cm i od 1,5 miesiaca robia mnie w konia, 2 razy zglaszalem-pierwsze zgloszenie podobno przepadlo,zero odzewu,trzeba kilka razy dzwonic zeby ktos odebral[pewnie jestem na czarnej liscie] za kazdym razem ktos inny i nic nie wie, na karcie gwarancyjnej sa 2 tyg na usuniecie usterki,chyba nie doczytali dokladnie warunkow gwarancji bo probuja na producenta zwalic naprawe a tam pisze, ze to sprzedawca odpowiada za naprawe.
wlasnie w takich wypadkach wychodzi "profesjonalizm" sprzedawcy, jakby ktos sie zdecydowal, jednak na zakup u tego sprzedawcy niech dokladnie dopyta o serwis i powola sie na moj przyklad.
moje zmagania z tym badziewiem sa opisane w dziale kosiarki.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 09:56

Zakupy na allegro... Opinie o sprzedających masz na allegro po co to przepisywać jeszcze raz. Zreszta tylu ich jest że to bez sensu wszystko. Co do samych zakupów najtańsze nie zawsze znaczy najlepsze. Trudno oczekiwać aby tani produkt był pożądnie zrobiony.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 21:19

Zakupy na allegro... kosiarka za 5 tys to chyba tanio nie jest, slabo sie orientujesz jak dziala allegro ,wiekszosc[przynajmniej rolniczych] transakcji odbywa sie poza serwisem, wiec jak mozna dodac opinie, a poza tym komentarz dodaje sie po paru dniach od zakupu i wtedy wady jeszcze nie wychodza.

#5 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:09

Zakupy na allegro... No chyba się kolego pomylileś bo można taniej i to dużo taniej wiele rzeczy niż w składnicach części. Ja mojej Agromy sępólno juz nie odwiedzam bo nie dość że wszystko mają najgorsze, zwłaszcza do polskich maszyn to ceny ahh Głupie trzpienie do przekaźnika z byle gówna uklejone. Zrobiły się frezy po 15 ha wałek spadał. Na allegro kupiłem troche taniej fakt groszowe sprawy róznica nie wielka ale jakość powalająca. Jak coś do ruskich maszyn to Firma-Grand ceny prawie że w hurcie, kupujesz u importera a nie u 10 pośrednika przy większych zakupach zaoszczędzić można i to dużo czasem kilka stówek

PS drugi przykład z moja kochana agromą. Sworzeń cięgła do MTZ ten sam w Firmie grand 10 zł w Agromie 40 zł... kupując 2 razem z przesyłką zaoszczędził bym 40 zł B)
Mój Wladimirec podbija świat

#6 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 20:37

Zakupy na allegro... sprzedawcy jak wszędzie-nie koniecznie na allegro są różni-po za allegro nieuczciwych też bez liku-wszędzie trzeba uważać.

#7 Share damiandcba

damiandcba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 21:20

Zakupy na allegro... Tutaj raczej można opisywać swoje przygody bo wątpie aby każdy wpisywać nazwę sprzedającego i jego ocenę powiedzcie mi po co i tak tego nikt nie bedzie czytał jeśli chce kupić halogen za 20 zł przewracać kilka stron( mówię o przyszłości kiedy temat się rozwinie) czy ten sprzedawca jest dobry. Osobiście zamawiam przez internet ale staram się być ostrożny i narazie więcej jak za 300zł to zakupów nie robiłem. Mam nadzieję że w dalszej przyszłości będe trafiał na dobrych sprzedawców tak jak do tej pory.

#8 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 sierpień 2011 - 22:52

Zakupy na allegro... ja kupuję też i nawet drogie rzeczy(ponad 1000),zawsze płatne przy odbiorze,zawsze gwarancja dostarczenia.nie ma towaru nie ma kasy.

jak sprawdzić jakość-przecież jest internet,jak towar odmienny,to nie przyjmuję,przecież wiem co zamawiałem.

sklep internetowy jak każdy inny,w każdym trzeba być ostrożnym,w takim z ladą też.

#9 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 09:28

Zakupy na allegro... Zaczynałem na allegro zakupy w internecie.
Teraz w 90% robię zakupy w sklepach internetowych.

Allegro jest przez wielu traktowane jako promocja.
Przy odrobinie chęci można znaleźć ofertę tego samego sprzedawcy w cenie jeszcze niższej niż na allegro.
Przykład:

Najtańszy na allegro zestaw naprawczy do C-360 firmy Zetor 179 PLN

http://allegro.pl/ze...1728948431.html

w google wpisujemy nazwę sprzedającego i znajdujemy ten sam produkt w jego sklepie internetowym

w cenie 169 PLN

tak właśnie znajdowałem najciekawsze oferty.
W rolnictwie siła!!! :)

#10 Share matti6

matti6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,,Motoryzacja

Napisany 18 sierpień 2011 - 09:41

Zakupy na allegro... Ja zamówiłem przedwczoraj chłodnicę do c-330.Były na allegro 2 propozycje 1 chłodnicy cena to 285zł i 12 miesięcy gwarancji.A 2 chłodnica kosztowała 288 zł ale 2 lata gwarancji.Więc cena tej 1 wynosi z dostawą 300zł a tej 2 z dostawą 305zł.I zamówiłęm tą 2 bo przynajmniej mam na 2 lata gwarancję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 12:33

Zakupy na allegro... Tylko na allegro szkoda, że niektórzy oszukują i piszą, że np pompy czy właśnie chłodnice są "niemieckie"... co jest gucio prawdą.

#12 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 21 sierpień 2011 - 18:47

Zakupy na allegro... Na allegro nie kupuję nic z maszyn tzn. jeśli już coś dobrego jest, to wyłącznie przez kontakt osobisty..

#13 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:02

Zakupy na allegro...

Tylko na allegro szkoda, że niektórzy oszukują i piszą, że np pompy czy właśnie chłodnice są "niemieckie"... co jest gucio prawdą.

Zgadza się ale takie rzeczy też sprzedający mówią i osobiście albo że produkt xxxxxx idzie na "montaż do nowych aut"-(zabrakło mi słowa jak to się nazywa bardziej prawidłowo).

Kupuję różne rzeczy od części elektronicznych po gwoździe, nieraz dlatego że jest taniej a nieraz tylko dlatego że mam to bez szukania po sklepach.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#14 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 21:56

Zakupy na allegro... a kosiarka do dzisiaj nie naprawiona-taki urok kupowania przez internet,wszystko pieknie i i ladnie do czasu problemow ,gdybym kupil w pobliskiej skladnicy to pewnie dawno by naprawili bo bali by sie stracic klienta[rozne rzeczy tam kupuje,a w poblizu sa 2 inne] a tak dzwonie od jednego do drugiego ,a to urlop a to nikt nic nie wie,jeden z premium-trade to nawet przerwal polaczenie bo mu wytknalem ze karty gwarancyjnej nawet nie przeczytal i to oni maja to zalatwic a nie talex.

#15 Share PITERd

PITERd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania::-)

Napisany 28 sierpień 2011 - 17:51

Zakupy na allegro... często jest tak ze w rolniczych sklepach internetowych jest taniej niz na allegro, dlatego ze allegro pobiera duża prowizje od sprzedaży.
Wiec dzwoniąc, lub zamawiając przez sklep internetowy można kupić cos o wiele taniej.
Dobry sklep wyśle za pobraniem bez najmniejszego problemu.

#16 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 20:15

Zakupy na allegro... Ostatnio zauważyłem że można kupować w detalu w sklepie internetowym Techrol,dawniej można było tylko w hurcie,albo mi się coś pomyliło. :blink:
Ceny nawet dość przystępne i dużo części nie spotykanych w innych sklepach.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#17 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 20:59

Zakupy na allegro... Porównywalem ceny techrolu to raczej blado wypada wśrod innych :)

Ale fakt, że zdarzaja się tam części, których nie ma w innych.

Dobrze, ze rosna sklepy - warto porównywać.

#18 Share kubala

kubala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 październik 2011 - 08:59

Zakupy na allegro... tylny most do zetora za 50 000 zł? niewiarygodne ? a proszę http://moto.allegro....1829077758.html

pomyłka prawdopodobnie ale pamiętać należy, że to wiążąca umowa kupna sprzedaży a aukcja nie jest wycofana. jak ktoś źle policzy zera to nieźle się natnie.
d.zamojskie

#19 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 09 październik 2011 - 11:45

Zakupy na allegro... Uważam że cena jest taka aby nie kupować poprzez Allegro, a z Michałem można się "dogadać".

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 09 październik 2011 - 18:44

Zakupy na allegro... "Cena za 50 kompletów." - czasami warto przeczytać całe ogłoszenie ;)