Krystianrolnik

Płyn hamulcowy C360

Polecane posty

Witam panowie muszę wymienić płyn hamulcowy w C360 i teraz mam takie pytanie ile należy wlać tego płynu, jak spuścić pozostałości starego płynu, jaki rodzaj płynu zakupić i w końcu gdzie należy naciągnąć kabelek aby odpowietrzyć układ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

załóż przewód na końcówkę odpowietrznika w pochwie i wyciągnij płyn ze zbiorniczka strzykawką nalej świeżego taki jak używasz w aucie i odkręć odpowietrznik i przepompuj układ ale uważaj żeby ci nie zabrakło plynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Na zwolnicy, a mówiąc konkretniej między zwolnicą a tylnym mostem. Płyn koniecznie DA1.

Edytowano przez stasiex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

R-3 to z lekka zabytkowy płyn. Zalej DOT-3 lub 4. Pompka w 60-ce spokojnie chodzi na tych płynach tylko w zetorach jest z tym różnie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

ja w swoim c 360 mam płyn DA1 i nie narzekam żeby coś źle chodziło


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Perkins1992
      Mam problem z hamulcami w ursusie 360. Przed remontem działało tylko prawe koło, w lewym kole był wymieniany cylinderek, wymieniłem jeszcze obydwie pompki. Jak go poskładałem to wszystko działało jak przed remontem. :angry: Co tu zrobic????????
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj