Zaloguj się, aby obserwować  
Mrmagyster

ZSCKR w Hańczowej

Polecane posty

piotrek538    15

Tak jak wyżej w opisie. Ja mam jeszcze rok ale raczej tam będę zmierzał;)

 

 

To teraz 3 klasa gimnazjum tak jak u mnie czyli będziemy razem chodzić do tej samej klasy biggrin.gif

Z skąd jesteś bo ja z Ropy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

To teraz 3 klasa gimnazjum tak jak u mnie czyli będziemy razem chodzić do tej samej klasy biggrin.gif

Z skąd jesteś bo ja z Ropy

to fajnie. wiesz ja jeszcze na 100% nie jestem pewny czy wybiorę tę szkołę, ale raczej tak;) ja się wybieram na mechanizację rolnictwa ( technikum) Edytowano przez Mrmagyster

welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Sory że odkopuję temat, ale mógłby ktoś opowiedzieć coś o tej szkole? czy fajna kadra, jak jest z tym tmr? czy są jakieś praktyki? jak z internatem, czy dużo nauki jest? czy ktoś jest teraz w 1 klasie? czy mógłby ktoś opisać czego się teraz uczycie albo chociaż jakieś książki z których korzystacie bo może po 1 roku chciałbym się tam przenieść (mam ojca który mnie olewa, mówi że wybrałem co chciałem (tm, myślałem że fajnie będzie a tu jakieś bzdety i chciałem się przenieść a on że kasy na mnie nie będzie wydawał :( no ale teraz każdej roboty się będę łapał i sobie zarobię na szkołę to dużo do gadania nie będzie miał) no i jakby ktoś tam przy okazji się zapytał czy można się przenieść z TM do TMR czy trzeba coś zdawać, (jakie macie rozszerzone przedmioty) jak by ktoś mi sensownie odpowiedział to coś kiedyś mu postawię :D

 

mógłby ktoś wrzucić arkusz pytań z egzaminu zawodowego z tego tech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Wie ktoś czy ta szkoła organizuje dni otwarte? Proszę o kontakt na PW jak ktoś tam się uczy albo uczył.

Edytowano przez hodowcamlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj