Skocz do zawartości

Zdjęcie

zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetorek6245

zetorek6245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 11:53

zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce witam kupiłem niedawno zetora 6245 na początku były bardzo słabe hamulce i sie blokowało jedno koło więc postanowiłem wymienić pomyki wymieniłem i to samo się nadal działo. wymieniłem wyrównywacz ciśnienia nadal bez zmian a później doszło do cylinderka lewego i nic nadal sie blokuja i nie chcą hamować więc wykręciłem wyrównywacz i połączyłem hamulce tak jak jest w c 360 nadal to samo pilnie proszę o pomoc.

u mnie w zetorze jest dwie krótkie pompki czy tak powinno być bo w c 360 była krótka i długa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce Dzisiaj, 23:40
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 13:39

zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce Cylinderki przy kołach masz szczelne nic nie cieknie. Czy w układzie występ[ują gumowe przewody, czy tem metalowe są drożne? A tak wogóle temat w złym miejscu umieściłeś.

#3 Share zetorek6245

zetorek6245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 19:28

Cylinderki przy kołach masz szczelne nic nie cieknie. Czy w układzie występ[ują gumowe przewody, czy tem metalowe są drożne? A tak wogóle temat w złym miejscu umieściłeś.

Cylinderki przy kołach masz szczelne nic nie cieknie. Czy w układzie występ[ują gumowe przewody, czy tem metalowe są drożne? A tak wogóle temat w złym miejscu umieściłeś.

wi

wiem pomyliłem tematy

występują gumowe i metalowe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 20:48

zetor odpowietrzaja sie samoczynie hamulce Pompki są identyczne, a przyczyną blokowania i małej skuteczności mogą być rozwarstwione przewody elastyczne wychodzące z tychże pompek i stary gęsty płyn. Te przewody są podobne do tego sprzęgłowego, tylko zamiast podłączenia na oczko są wkręcane w pompki. Połączenie elastycznych z metalowymi jest na korpusie skrzyni biegów.

#5 Share zetorek6245

zetorek6245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 03 sierpień 2011 - 11:44

Pompki są identyczne, a przyczyną blokowania i małej skuteczności mogą być rozwarstwione przewody elastyczne wychodzące z tychże pompek i stary gęsty płyn. Te przewody są podobne do tego sprzęgłowego, tylko zamiast podłączenia na oczko są wkręcane w pompki. Połączenie elastycznych z metalowymi jest na korpusie skrzyni biegów.

dziękuje bardzo spróbuje wymienić te przewody i powiem czy pomogło to

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zetorek6245

zetorek6245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 sierpień 2011 - 09:39

dziękuje bardzo spróbuje wymienić te przewody i powiem czy pomogło to

Problem został rozwiązany przyczyną hamowania były podparte pedały i pompki nie cofały płynu.

Dodaj odpowiedź